По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

LEAN TRENERIS - Vilnius

Чт 05.10. 2017 09:00
inTegra House
650.00 - 975.00
Lean treneris© - praktinė treniruotė vadovams, siekiantiems veiklos meistriškumo

KOKIA PROGRAMOS NAUDA ?
LEAN RODIKLIAI, SUSIETI SU STRATEGIJA

Kiekvienas vadovas turėtų savęs paklausti, ar rodikliai, kurie matuojami mano įmonėje, išties parodo, kaip mums sekasi? Ar visi matuojami rodikliai yra susieti su įmonės strategija? Neretai įmonės strateginiai tikslai ir kasdienybė labai skiriasi, todėl nenuostabu, kad rezultatai būna netenkinantys nei vadovų, nei pačių darbuotojų. Programos metu vadovai išmoksta: nustatyti teisingus veiklos rodiklius ir susieti juos su įmonės strategija, o kasdieninius darbuotojų veiksmus- su iškeltais strateginiais tikslais; teisingai komunikuoti įmonės viziją, misiją ir vertybes bei teisingai deleguoti užduotis pavaldiniams.

DARBUOTOJŲ ĮSITRAUKIMAS
Darbuotojų įsitraukimo lygis - vienas svarbiausių požymių, kuo Geriausių darbdavių įmonės skiriasi nuo kitų. Būtent vadovai yra atsakingi už sėkmingą darbuotojų įtraukimą- jie privalo komunikuoti įmonės viziją ir strateginius tikslus, sutelkti komandą, įtraukti ir sudaryti sąlygas darbuotojams atsiskleisti. Atrodo paprasta, bet kaip tai padaryti praktikoje? Programos metu vadovai: įgauna pirminius įgūdžius, kaip įtraukti darbuotojus į nuolatinį veiklos tobulinimo procesą; išmoksta užduoti atvirus klausimus; pradeda ieškoti pasekmės priežasčių ir sudaro sąlygas savo pavaldiniams spręsti problemas, naudojant holistinės LEAN vadybos įrankius.

GRĮŽTAMASIS RYŠYS
Dažnoje įmonėje darbuotojai viena iš nepasitenkinimo savo vadovu priežasčių nurodo grįžtamojo ryšio nebūvimą. Tuo tarpu patys vadovai neturi Trenerio, kuris suteikia jiems grįžtamąjį ryšį, įvertina jų progresą ir skatiną tobulėjimą. Programos metu vadovai: praktikuosis, kaip priimti ir suteikti grįžtamąjį ryšį, vedant rytinį susirinkimą prie Lean lentos. Vienas treneris dirbs su vienu vadovu. Treniruos daugiau klausytis, mažiau patarinėti, daugiau įtraukti ir tapti savo komandos veiklos meistriškumo „Treneriu“, o ne „Gelbėtoju“.

KAM PROGRAMA SKIRTA ?
Generaliniam direktoriui
Departamento direktoriui
Lean vadovui
Personalo vadovui
Marketingo ir komunikacijos vadovui
Logistikos vadovui
Pirkimų skyriaus vadovui
Kitų skyrių ir lygių vadovams gamybos ir paslaugų įmonėse
Projektų vadovui


KOKS PROGRAMOS TURINYS ?

I MODULIS
Vadovo rolė kasdienėje veikloje, užsidedam Holistinės Lean vadybos akinius. Skirtumas tarp tradicinių veiklos rodiklių (KRI, KPI, PI) ir holistinių. Kasdienių rodiklių nustatymas savo lentoje. LEAN lentos prototipo kūrimas (strateginiai tikslai, rodikliai, projektinės veiklos vizualizacija, einamos užduotys, eskalavimas ir greiti PDCA eksperementavimo ciklai. Veiklos tobulinimo ir Kata koučingo praktika porose. Kasdienių veiklos susirinkimų vedimo praktika, suteikiamas ir gaunamas grįžtamasis ryšys.

II MODULIS
TRENERĖ realiu Jūsų darbo laiku stebi Jūsų vedamą komandos susirinkimą prie Lean lentos, Jūsų įmonėje. Jums bus suteikiamas grįžtamasis ryšys ir 1,5-2 valandų individuali koučingo ir mentoringo sesija. Sutariami namų darbai III moduliui.

III MODULIS
Dalyviai pasidalina patirtimi iš trijų perspektyvų: vertę kuriantys rodikliai, komandos įtraukimas ir PDCA. Toliau treniruojamės "sukti" PDCA ciklą atvirų kata koučingo klausimų pagalba. Dalyviai suteikia grįžtamąjį ryšį vieni kitiems. Skirtumas tarp tradicinės ir holistinės Lean vadybos - ką turi žinoti kiekvienas VADOVAS-LEAN TRENERIS? Toliau treniruojamės ieškodami vertę kuriančių rodiklių. Namų darbai ir tolimesnis palaikymas.

Сайт мероприятия: http://www.leantreneris.lt

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
LEAN TRENERIS - Vilnius Чт 05.10. 2017 09:00 inTegra House 650.00 - 975.00
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė: ~8:00
Pertraukos: 12:00-13:00
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: perkant 3 ir daugiau bilietų

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Ežero g. 16, Subartėnų km. Литва
Организатор
UAB IMPROVEMENT
UAB IMPROVEMENT
ŽOLYNŲ G. 39-18 Klaipėda
Рег. № 303033706
НСО LT100007641511