По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Aleksandr Panayotov

Чт 30.11. 2017 20:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
28.00 - 38.00
Lapkričio 30-ąją „Compensa“ koncertų salės scenoje pasirodys rusiškos muzikos sensacija vadinamas Aleksandr Panayotov (Александр Панайотов) – dainininkas, kompozitorius ir muzikantas, apdovanotas ypatingu vokalu ir gebėjimu improvizuoti scenoje. Atlikėjas vadinamas bene geriausiu Rusijos jaunos kartos muzikantu. Daugiau nei 14 metų ant scenos esantis vyras, išleidęs tris solinius albumus, kuria populiariąją, soul, R'n'B, šokių, lounge ir džiazo muziką bei užsiima aktyvia koncertine veikla visame pasaulyje.

2016-aisiais vyras užlipo ant muzikinio šou „Balsas“ scenos ir iškart buvo pavadintu projekto atradimu. Puikiais pasirodymais viso projekto metu pasižymėjęs atlikėjas tapo Grigorijaus Lepso komandos mokiniu ir pateko į finalą, kuriame užėmė antrąją vietą. Projektui pasibaigus A. Panayotov tęsė aktyvią koncertinę veiklą, o bilietai į jo pasirodymus ėmė tirpti vos pradėjus prekiauti jais.

Į Vilnių dainininkas atvyksta pristatyti naująją savo programą „Nenugalimas“ („Непобедимый“) – to paties pavadinimo atlikėjo singlas tapo interneto sensacija, o kūriniui sukurtas vaizdo klipas pateko į visų muzikinių televizijos kanalų eterį. „Compensa“ koncertų salėje lapkričio 30-osios vakarą skambės kūriniai iš trijų jo albumų, garsiausi atlikėjo singlai, projekto „Balsas“ eteryje skambėję hitai bei naujos, dar niekur negirdėtos dainos. Gyvo garso muzika, vaizdo instaliacijos ir įspūdingas vokalas – visa tai Aleksandr Panayotov pasirodyme jau lapkričio 30-ąją „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje.


Garsiausios Aleksandr Panayotov dainos:
Nepobedimyj (Непобедимый) https://youtu.be/IU7Bn8LtgMw
Gde Ty? (Где ты?) https://youtu.be/14_npDAm3yc
Za Gorizont (За горизонт) https://youtu.be/XUZ_bQfd99w
Duetas su Grigorijumi Lepsu muzikinio šou „Balsas“ finale „Ja slushal dozd“ („Я слушал дождь“) https://youtu.be/NauBPw1zPcc
Duetas su Larisa Dolina „Cvety pod snegom“ („Цветы под снегом“) https://youtu.be/X2WOtDBnGX4
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Aleksandr Panayotov Чт 30.11. 2017 20:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 28.00 - 38.00
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Visi turintys bilietus į Aleksandro Panayotovo koncertą,  gruodžio 1 d. galės patekti į naktinį klubą Metelica NEMOKAMAI.

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 25 % su Daily Card kortele 1 bilietui (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Kernavės g. 84 Vilnius Литва
Организатор
Bravo events, UAB
Upės g. 6 Vilnius
Рег. № 302711794
НСО LT100006600811