По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

(Atšauktas) Dainuok, mano muzikos angele!

Чт 23.11. 2017 19:00
Muzikinis teatras LEGENDOS KLUBAS, Vilnius
PROGRAMOS APRAŠYMAS

Igor Vialych  -  Maskvos valstybinio akademinio B. A. Pokrovskio vardo kamerinio muzikinio teatro tenoras ir vedantysis solistas, geriausiose daugelio šalių scenose, jų tarpe Prancūzijoje, Austrijoje, Italijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Japonijoje, pristatytų projektų dalyvis.

Aleksandra Nanoškina - Maskvos valstybinio akademinio B. A. Pokrovskio vardo kamerinio muzikinio teatro sopranas, Maskvos filharmonijos ir A. P. Čechovo vardo teatro solistė, televizijos konkurso «Песня не знает границ» laureatė, Jūsų dėmesiui pristato programą «Пой, мой ангел музыки!» (Dainuok, mano muzikos angele!). Programoje pristatomas klasikinis crossover visame įvairume! Išgirsite mėgiamas kompozicijas iš Andrea Bocelli, Alessandro Safina, Sarah Brightman,  Ketrin Djenkins ir kt. repertuaro. Klasikinis crossover stilius (arba dar kitaip vadinamas «operatic pop») kasmet įgyja vis daugiau gerbėjų, kadangi siūlo iš tiesų kokybišką, profesionalų muzikinį ir vokalinį skambesį.  Šis stilius suderina savyje geriausias klasikinės, populiarios, roko ir elektroninės muzikos savybes.

Ir kas svarbiausia! Igor Vialych ir Aleksandra Nanoškina yra laiminga sutuoktinių pora, todėl dainos apie meilę yra pripildytos nesuvaidintų emocijų!

Programa su teatralizacijos elementais.

Linkime Jums malonaus, nepamirštamo ir gražaus vakaro!
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
(Atšauktas) Dainuok, mano muzikos angele! Чт 23.11. 2017 19:00 Muzikinis teatras LEGENDOS KLUBAS, Vilnius
Возврат
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomosRenginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Организатор
ROADSWORLD OÜ
Jaama 195-12 Tartu
Рег. № 12926168