По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Edgar Sabilo International Quartet feat. Milda Mačiulaitytė

Пт 18.08. 2017 19:30
Galvės ežeras, Trakai
„Edgar Sabilo International Quartet feat. Milda Mačiulaitytė “
Edgaras Sabilo – fortepijonas
Milda Mačiulaitytė – vokalas
Martin Majorov – gitara
Yongheng Wu – mušamieji
Ilias Karkavelias – kontrabosas


– tarptautinis kolektyvas, suburtas 2016 metais Olandijoje Edgaro Sabilo iniciatyva. Jame dalyvauja labai perpektyvūs atlikėjai : Edgaras Sabilo, Milda Mačiulaitytė, Martin Majorov, Ilias Karkavelias ir Yongheng Beibei WU. Kvartetas atlieka džiazo standartus bei jų įdomias aranžuotes, taip pat savo kūrybos kompozicijas.

E. Sabilo – profesionalus džiazo pianistas, muzikuojantis jau 18 metų. Edgaro muzikos pažinimo kelias prasidėjo Vilniaus Balio Dvariono muzikos mokykloje, vėliau jis studijavo Lietuvos muzikos ir teatro (prof.Arturas Anusauskas), Maskvos Gnesino muzikos akademijose (prof.Igor Bril). Pianistas patirties semiasi įvairiose tarptautinėse stažuotėse, tarp jų ir Olandijoje, Groningeno muzikos akademijoje (Jasper Soffers, Marc van Roon, David Berkman). E. Sabilo yra tarptautinių konkursų „Muzika be sienų“ Druskininkuose 2005 metais, „Džiazo pasaulis“ Rostove prie Dono  2014 metais laureatas.

2016 metais Edgaras subūrė savo tarptautinį kvartetą „Edgar Sabilo International Quartet“, su kuriuo koncertavo Lietuvoje ir Olandijoje. Be to, pianistas bendradarbiauja su žinomais Lietuvos džiazo muzikantais Dariumi Rudžiu, Arman Isojanu, Eugenijumi Kanevičiumi, Mindaugu Vadokliu, Vyčiu  Nivinsku, Tomu Dičiūnu ir kitais. Dalyvavo tarptautiniuose projektuose  Groningene (Olandija), Maskvoje, Jaroslavlyje (Rusija) bei kituose miestuose.

Milda Mačiulaitytė – jaunosios kartos lietuvių džiazo vokalistė. Džiazo vokalą Hagos karališkojoje konservatorijoje, Olandijoje, studijuojanti Milda savo muzikinį kelią prieš dvylika metų pradėjo chorinio dainavimo mokykloje „Liepaitės“. Lietuvoje džiazo pradmenų mokėsi iš vokalistės Rūtos Švipaitės bei pianisto, kompozitoriaus Vitalijaus Neugasimovo. Išvykusi į Olandiją toliau semiasi žinių iš dainininkės Ankos Koziel, taip pat koncertuoja įvairiuose muzikiniuose renginiuose Hagoje bei Roterdame.

Martin Majorov yra džiazo gitaristas ir kompozitorius, šiuo metu gyvenantis Groningene (Olandija).

Paskatintas savo tėvų, baigė klasikinės gitaros klasę muzikos mokykloje Vilniuje. Tais pačiais metais pradėjo studijuoti inžineriją Vilniuje, bet baigęs studijas nusprendė tęsti savo muzikinį kelią ir įstojo į Princo Klauso konservatorijos džiazo skyrių Olandijoje.

Šiuo metu Martin studijuoja ir įgyja naujos patirties mokydamasis iš gitaros dėstytojų ir džiazo profesionalų, tokių kaip Frank Wingold, Joachim Schoenecker, Jonathan Kreisberg, Paul Bollenback, Freddie Bryant. Martin daugiausia įkvepia šiuolaikinės Niujorko ir Europos džiazo scenos.

Muzikantas groja įvairiuose tarptautiniuose džiazo projektuose Olandijoje, yra dalyvavęs Aseno, Groningeno džiazo festivaliuose. 2013 metais suburtas kolektyvas „Color Field“, kuriame jis dalyvauja, sulaukė gerų atsiliepimų iš pripažintų Niujorko muzikantų, 2015 metais yra įrašęs EP ir surengęs turą į Lietuvą.

Yongheng Wu ¬– profesionalus būgnininkas, kilęs iš Kinijos sostinės Pekino. Yongheng groja daugeliu muzikinių stilių, tarp kurių rokas, funk ir, žinoma, džiazas. Meilė džiazui atvedė jį studijuoti į Olandiją, Princo Klauso konservatoriją. Jis yra grojęs su daugeliu profesionalių Pekino muzikantų, taip pat daugelyje Europos ir Jungtinių Amerikos Valstijų scenų, įskaitant džiazo Meką – Niujorką. Verta paminėti, kad Yongheng yra prestižinių Zildijan lėkščių „signature artist“ Kinijoje.

Ilias Karkavelias – profesionalus kontrabosininkas iš Graikijos sostinės Atėnų. Pradėjo groti pianinu  būdamas penkerių metų, dvylikos ėmė groti bosine gitara ir labai domėjosi funky ir roko stiliais. Studijavo džiazą ir kontrabosą, o 2015 metais įstojo į  Princo Klauso konservatoriją Olandijoje, kurioje labai sėkmingai mokosi, dalyvauja tarptautiniuose projektuose.
.......................................
Rugpjūčio 18 d. 19.30 val.
Galvės Jazz fiestos laivas išplaukia iš Karališkojo sodo prieplaukos
(Karaimų g. 57, Trakai).
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
Edgar Sabilo International Quartet feat. Milda Mačiulaitytė Пт 18.08. 2017 19:30 Galvės ežeras, Trakai
Состоялось
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 20 minučių iki renginio
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N7
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Laivas plaukia nuo Karališkojo sodo prieplaukos, Karaimų g. 57 Trakai Литва
Организатор
VšĮ ''Trakų kultūros centras''
Maironio g. 5A Trakai
Рег. № 302502143