По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

ESTAS TONNE - Reviving Water

Вс 08.10. 2017 19:00
Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius
20.00 - 50.00
2017 m. spalio 8 d. 19.00-21.00
Estas Tonne
Netanel Goldberg
Joseph Pepe Danza
Koncerte „Reviving water“ Vilniaus kongresų rūmuose.
*

Estas Tonne.
Atgaivinantis (Virsmo) Vanduo. Vandenyno valymasis prasideda nuo vieno lašo.
Apie vandenį galima rašyti be pabaigos, nes jis pats neturi nei pradžios nei galo... Senovės kultai ir apeigos lig šiol kreipiasi į vandenį, kaip į vieną svarbiausių stichijų, sudarančių gyvenimo pagrindą, o naujausi moksliniai tyrimai atskleidžia vandens gyvumą ir mistinį jo ryšį su kosmosu.

Kiekvienas mūsų turime savo santykį su vandeniu, paremtą asmenine patirtimi ir nuojauta. Nenorėdami ardyti šio subtilaus santykio, nekomentuosime koncerto esmę atspindinčio jo pavadinimo, kviesdami Jus tiesiog užmerkti akis ir sekti paskui tėkmę ten, kur Vandenyno Valymas Prasideda nuo Vieno Lašo. Šią kelionę tęsime visi drauge, viso turo, pašvęsto Vandens virsmo ir atsinaujinimo jėgai, metu...

Estas Tonne - tai muzikantas, veržlumu ir šviesa laužantis visas pramogų verslo taisykles. Muzikantas, kuriam muzika ne tikslas, o įrankis, išlaisvinantis žmogaus galimybes pažinti save ir supančią aplinką.

Keliaudamas per visus pasaulio  kontinentus, Estas Tonne atrasdavo savo bendrumą su viena ar kita kultūra, bet niekada savęs nepriskyrė nei vienai iš jų, pasirinkdamas laisvę ir pasaulio įvairumą. Todėl jo muzika yra pačių įvairiausių meninių požiūrių  atspindys. Klasikinė forma, flamenko technika, romų šaknys, lotynų Amerikos tradicijų ypatumai, elektroninė muzika, beveik nepastebimai persiliejanti iš vieno į kitą, stebina kiekviename pasirodyme.

Visas šis emocijos grožis, per mūsų priėmimą, gali tapti ne tik stipriu estetiniu patyrimu, bet ir budinančia  savęs ir pasaulio pažinimo pradžia.

Džosef „Pepe“ Danza - tai absoliutus fenomenas tarp šios kartos muzikantų, kuris ištirpdo geografines ir muzikines sienas tarp Rytų ir Vakarų per gilų tradicijų pažinimą. Pepe kilęs iš Urugvajaus, gyveno, mokėsi ir muzikavo Lotynų Amerikoje, JAV, Europoje, Azijoje, Japonijoje, Afrikoje ir Indonezijoje. Daugelis jį vadina „Pasaulio muzikos įsikūnijimu“ ir „Ekstremaliu multiinstrumentalistu“. Jo kolekcijoje - apie 300 įvairiausių instrumentų, surinktų iš viso pasaulio - nuo perkusijos ir pučiamųjų, styginių, itin retų, iki keleto visiškai nepakartojamų, sukurtų asmeniškai jam.

Jis buvo nominuotas daugybei apdovanojimų kaip atlikėjas, kompozitorius ir prodiuseris, įskaitant „Džessi“ premiją 2009 metais kaip teatro muzikos kompozitorius. Per gausybę pasirodymų visame pasaulyje jis scena dalijosi su tokiais žymiais muzikantais kaip Ani DiFranko, Vankuverio simfoninis orkestras, Tom Jones, David Lindli. Buvo vienas iš artimiausių Dalai Lamos mokinių.
Šalia didžiulio muzikinio aktyvumo, jis moko meditacijos, dzen, dzen-budizmo ir harmoningai sujungia šią veiklą per darbą su balsu, mantromis bei garso gydomosiomis savybėmis.

Netanel Goldberg - nuostabus Izraelio dainininkas, valdantis ypač retą (kontrtenoro) balsą ir apjungiantis Artimųjų  Rytų senovės vokalines technikas su Pasaulio poezija ir eilėmis, kurias kuria gyvai tiesiog čia ir dabar.
Gimęs kantoriaus šeimoje, Natanel  augo tradicinių religinių giesmių giedojimo aplinkoje ir būdamas aštuonerių pats giedojo sinagogoje. Pastaruosius aštuonerius metus Netanel plėtoja savo erdvę improvizuodamas Artimųjų rytų vokalinės kultūros kūrinius, skaito poeziją, dažnai gyvo atlikimo metu kuria savąją poeziją, praktikuoja alternatyvias maldas ir gydomąjį dainavimą.
2012 metais Netanel tapo vokalinės grupės „ Sumsum Gypsy Troupe“ vokalistu, su kuria gastroliuoja Europoje, Izraelyje ir Australijoje. Jis taip pat yra muzikinio projekto  „Come however you are“ įkūrėjas bei prodiuseris. Šis projektas tyrinėja didžiojo sufijų poeto Džalaladdino Rumi istoriją ir kūrybą.

Keletas vaizdo įrašų:
https://youtu.be/Kcj4dj4lX84
https://youtu.be/7gphiFVVtUI
https://youtu.be/K9MpsrLWhoA
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
ESTAS TONNE - Reviving Water Вс 08.10. 2017 19:00 Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius 20.00 - 50.00
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt


Durys atidaromos: 18:30
Renginio trukmė: ~2:30
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami
Nuolaidos: netaikomosRenginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Vilniaus g. 6 Vilnius Литва
Организатор
SIA TRADE HUB PRODUCTIONS
Dzirnavu iela 60a-24 Riga