По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Fortepijono muzikos vakaras - Golda Tatz (JAV)

Сб 05.08. 2017 20:00
Kurhauzo salė, Palanga
11.00
Golda Vainberg-Tatz gimė Lietuvoje,mokėsi Čiurlionio mokykloje,vėliau emigravo į Izraelį,mokėsi Tel Avivo Muzikos akademijoje,Manhatan ir Juilliard muzikos akademijose.

Pianistė koncertavo daugelyje pasaulio šalių,yra dalyvavusi Zalcburgo Mozarteum,Šanchajaus internacionaliniam,Ispanijos Puigcerda muzikos festivaliuose,taip pat Sankt-Peterburgo Rūmai,Vilniaus festivaliuose.

Golda Tatz yra daugelio tarptautinių konkursų laureatė (Maurice Clairmont Izraelyje,pasaulinis pianistų konkursas Cincinatyje,Paryžiuje ir daugelis kitų).Šiuo metu Golda Tatz yra Manhatan muzikos mokyklos profesorė,dėsto Juilliard muzikos akademijoje,yra daugelio konkursų žiuri komisijose,veda meistriškumo kursus,jos mokiniai sėkmingai pasirodo tarptautiniuose konkursuose.

Pianistė yra puikiai įvertinta spaudoje.”Tai-labai gili,išraiškinga interpretatorė”(New York times),”nepaprasta virtuozė,stulbinanti savo aiškiu,tiksliu prisilietimu”(Tagblat,Vokietija)ir t.t.

Kurhauzo salėje turėsime unikalią progą išgirsti Goldos Tatz atliekamus Bacho-Busoni,L.van Bethoveno,M.Ravelio,C.Debussy,F.Šopeno kūrinius.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Fortepijono muzikos vakaras - Golda Tatz (JAV) Сб 05.08. 2017 20:00 Kurhauzo salė, Palanga 11.00
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 20 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Grafų Tiškevičių al. 1 Palanga Литва
Организатор
Muzikos karalystė, VšĮ
Antakalnio g. 84 – 52 Vilnius
Рег. № 125725872