По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

JACARAS (Lenkija)

Чт 20.07. 2017 20:00
Parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės, Klaipėda
Vasaros koncertų ciklas
Klaipėdos koncertų salės parko estrada

2017 m. birželio 28–liepos 26 d.


„Nepažinta Ispanija“
Senosios muzikos ansamblis „Jacaras“ (Lenkija):

Piotr Zaleski (Kanarų salų gitara), Julieta Gonzalez de Springer (vokalas, Meksika–Lenkija), Mateusz Ławniczak, Łukasz  Oleszek, Martin Złotnicki (gitaros), Łukasz Figiel (bosinė gitara)

Programa: Gaspar Sanz, Lucas Ruiz de Ribayas, Francisco Guerau, Juan de Arañés, José Marín

Viliojantys vasariškos muzikos vakarai birželio 28-ąją–liepos 26-ąją kvies apsilankyti Klaipėdos koncertų salės parko estradoje. Čia vyks gaivūs kaip pajūrio vėjo gūsis ir lengvi kaip smilgos prisilietimas Vasaros koncertų ciklo renginiai. Juose skambės vasariška muzika – ypatingo skonio desertas iš klasikinės, pasaulio ir džiazo muzikos kūrinių, kurį pateiks ryškiausi mūsų šalies ir užsienio meno meistrai.

Ispanija – tai šalis, neįsivaizduojama be flamenko. Tačiau šį kartą senosios muzikos ansamblis „Jacaras“ savo programoje „Nepažinta Ispanija“ atskleis kitokį jos žavesį.
Kūrybinga atlikėjų komanda, suvienijusi penkis Vroclavo (Lenkija) gitaristus ir charizmatiškąją Meksikos dainininkę Julietą Gonzalez de Springer, supažindins su ispaniškojo baroko šokiais. Pasak ansamblio vadovo Piotro Zaleckio, tarantela, fandangas, folija ne tik išliko iki mūsų laikų, bet ir atliko labai svarbų vaidmenį muzikos istorijoje.
Koncerte atlikėjai gros įvairiomis gitaromis, tarp jų bus mūsuose mažiau girdėta timple – tradicinė 5-stygė Kanarų salų gitara.

Beje, jácaras  – tai ispaniškos dainos, kurios buvo atliekamos solisto su instrumentų pritarimu teatro spektaklių pertraukų metu. Išlaikydami Viduržemio jūros regione vyravusią dvasią atlikėjai praėjusių šimtmečių šokius prikels naujam gyvenimui. Kviečiame paklausyti!
 
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
JACARAS (Lenkija) Чт 20.07. 2017 20:00 Parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės, Klaipėda
Состоялось
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Cenzas: nėra
Trukmė: 1 val.
Pertraukos: -
Nuolaidos:Neįgaliesiems, turintiems judėjimo negalią, įėjimas nemokamas (su neįgaliojo vežimėliu), vienam lydinčiam asmeniui – 50 % (pateikus neįgalaus asmens pažymėjimą);
50 % studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
20 % su Laisvalaikio kortele 2 bil.(į nuolaidos laukelį įvesti pirkus 6 kortelės skaičius)
su Daily Card kortele 20% nuolaida bilietui (kontrolės metu pateikti kortelę). Į nuolaidos laukelį vesti kortelės numerį
10 % perkant 20 ir daugiau bilietų

Ikimokyklinio amžiaus vaikai į Vasaros koncertų ciklo koncertus įleidžiami nemokamai.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Šaulių g. 36 Klaipėda Литва
Организатор