По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Jaunieji ''Vaidilos klasikos'' talentai: Ilja Aksionov ir Gustas Raudonius

Вс 26.11. 2017 18:00
Vaidilos teatras, Vilnius
3.50 - 39.00
JAUNIEJI ,,VAIDILOS KLASIKOS" TALENTAI
ILJA AKSIONOV IR GUSTAS RAUDONIUS

Koncerto programa:

Koncerte skambės tokie kūriniai kaip G. Fauré "Claire de lune" ("Mėnesiena"), "Les berceaux" ("Lopšiai"),  F. Poulenc'o ciklas "Banalités" ("Banalybės"), Improvizacijos, M. Ravel'io ciklas "Cinq mélodies populaires grecques" ("Penkios graikų liaudies melodijos"), "Liūdni paukščiai" iš ciklo "Atspindžiai", C. Debussy ciklas "Fêtes galantes".

ILJA AKSIONOV

Visagine gimęs ir vaikystę praleidęs Ilja Aksionov (g. 1996) prieš septynerius metus persikėlė gyventi į Vilnių ir tapo ryškiausio Lietuvos operos grando – maestro Virgilijaus Noreikos – mokiniu. Tuomet jis į savo kūrybinę biografiją jau buvo įsirašęs debiutą Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro scenoje, kur 2009 metais atliko Mažojo princo partiją to paties pavadinimo Rachelės Portman operoje vaikams. Iki tų metų pabaigos jis dar dainavo Eduardo Balsio oratorijoje „Nelieskite mėlyno gaublio“ ir Leonardo Bernsteino Mišiose.
Ilja sėkmingai dalyvavo įvairiuose konkursuose: 2008 metais tapo „Dainų dainelės“ laureatu, 2015 metais laimėjo pirmąją vietą Tarptautiniame jaunųjų atlikėjų konkurse „Kaunas sonorum“, o 2016 metais kartu su pianistu Gustu Raudoniumi laimėjo antrąjį prizą Tarptautiniame jaunųjų muzikantų konkurse „Citta di Barletta“ Italijoje.
Jaunasis solistas jau yra koncertavęs su Lietuvos valstybiniu simfoniniu ir Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, dirbo su dirigentais Giorgio Croci (Italija), Donatu Katkumi, Modestu Pitrėnu, Gintaru Rinkevičiumi ir Martynu Staškumi.

GUSTAS RAUDONIUS

Pianistas, smuikininkas ir kompozitorius Gustas Raudonius (g. 1996) asmeniniu pavyzdžiu įrodo, kad talentingam menininkui vienos veiklos srities gali ir nepakakti. Septynerių pradėjęs mokytis griežti smuiku, po ketverių metų jis į savo dienotvarkę įtraukė ir fortepijono bei kompozicijos pamokas, o sulaukęs šešiolikos jau buvo triskart tapęs Nacionalinio moksleivių muzikos kūrinių konkurso „Mano nata“ laureatu (2011 metais – trečioji vieta už „Mikrovariacijas“ fortepijonui, 2012 metais – pirmoji vieta už Fortepijoninį trio, 2014 metais – pirmoji vieta už „Satisfakciją“ altui ir fortepijonui).
Kaip pianistas 2014-aisiais Gustas laimėjo pirmąją vietą ir specialųjį prizą Nacionaliniame Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkurse ir trečiąją vietą Tarptautiniame jaunimo muzikos festivalyje-konkurse „Su muzika per Europą“.
Nuo 2015 metų jis studijuoja fortepijoną Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijoje.
Tų pačių metų pabaigoje laimėjo trečiąją vietą Tarptautiniame pianistų konkurse Romoje ir antrąją vietą Tarptautiniame kamerinių ansamblių ir koncertmeisterių konkurse Klaipėdoje.
2016 metais Gustui buvo skirtas antrasis prizas Tarptautiniame jaunųjų muzikantų konkurse „Citta di Barletta“ ir trečioji vieta Tarptautiniame Aldonos Dvarionaitės jaunųjų pianistų konkurse.

__________________________________________________________________

Gerbiami žiūrovai, prašome gerbti vieni kitus ir atkreipti dėmesį, jog vaikai iki 7 metų į „Vaidilos klasikos“ koncertus neįleidžiami.

#klasika21amziuje

Сайт мероприятия: http://www.vaidilosklasika.lt

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Jaunieji ''Vaidilos klasikos'' talentai: Ilja Aksionov ir Gustas Raudonius Вс 26.11. 2017 18:00 Vaidilos teatras, Vilnius 3.50 - 39.00
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė:
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N7
Nuolaidos:
- 20 % moksleiviams, studentams, ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 50 % senjorams 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 10 % su OMNI ID kortele 1 bilietui (į nuolaidos laukelį vesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)
- 10 % su Daily Card kortele 1 bilietui (į nuolaidos laukelį vesti kortelės numerį)
- 10 % su “Nordea” banko kortele (į nuolaidos laukelį veskite pirmus 6 kortelės numerio skaičius)
- 20 % su “Nordea Gold” banko kortele (į nuolaidos laukelį veskite pirmus 6 kortelės numerio skaičius)
- 20 % nuolaida perkant 10 ir daugiau bilietų

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
A. Jakšto g. 9 Vilnius Литва
Организатор
VšĮ ''Muzikinė erdvė''
Bitininkų g.6B-31 Vilnius
Рег. № 304292868