По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Jurijus Galtsevas koncertas saviems

Вт 21.11. 2017 19:00
Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius
20.00 - 35.00
Sankt Peterburgo valstybinis estrados teatras Teatras A. Raikino vardu pristato
Šou programą nusipelniusio Rusijos artisto Jurijaus Galtsevo.
"Koncertas saviems !!!"
Koncerto programa apima populiariausius pasirodymo numerius, netikėtos naujovės iš vieno iš garsiausių humoristų šiuolaikinės estrados ir jo scenos kolegų.

Jurijus Galtsevas, vardas, kuris atneša šypseną kiekvienam žiūrovui. Tai nestebina, nes be ekscentriškos aktoriaus išvaizdos ir neeilinio humoro jausmo, jis turi žavesio, kuris yra kaip magnetas visų amžiaus grupių žmonių, visose gyvenimo srityse.

Artistas sėkmingai gastroliavo daugelyje pasaulio šalių: JAV, Kanadoje, Vokietijoje, Šveicarijoje, Prancūzijoje, Švedijoje, Suomijoje ir tt. Jis yra daugelio prestižinių tarptautinių ir nacionalinių apdovanojimų nugalėtojas.

Tarptautinis klouno prizas "Auksinė nosis" tapo ženklu, kad humoras yra J.Galtsevo pašaukimas. Tarp kitų aktoriaus apdovanojimų - auksinis medalis ir taurė Arkadijaus Raikino satyros ir humoro festivalis "Juoko jūra" Latvijoje, prizas humoristinio festivalio "Auksinis Ostapas" bei "Geriausio metų aktoriaus" titulas.

"Koncertas saviems !!!" pavadinimas yra ne atsitiktinumas. Kiekvienam klausytojui susidaro įspūdis, kad jis buvo susitikęs su artimais draugais, kviečiančius susitikti su senais draugais.
Jurijus Galtsevas ir jo nuolatiniai kolegos klounai - Jurikas ir Garikas (Jurijus Michailikas ir Igoris Jaroševičius), teatro aktoriai Aliona Kuchotkina, Anastasija Kipina, Anastasija Lazo ir Maria Nasirova, parodistas Ilja Archipovas, muzikantas- virtuozas Ilja Zubovas - jaunos žvaigždės humoristinės laidos "Anšlagas" visada džiaugiasi matydami savo žiūrovus salėje.

"Koncertas saviems!!!" - tai visada yra improvizacija. Jo programa niekada nesikartoja du kartus. Ji apima pasirodymus visų žanrų, kurie egzistuoja šiuolaikinėje estradoje - nuo parodijos iki plastinių etiūdų. Publika turi galimybę pamatyti, kaip pasirodymai, kurie jau tapę Rusijos humoro klasika, taip ir būti pirmais žiūrovais premjera tapusių spektaklių, kurie, greičiausiai, taip pat gyvuos ilgai.

Būtent tokia įvairi spektaklių paletė padaro "Koncertą saviems" vienu iš labiausiai laukiamų pasirodymų teatro estradoje, kuris visuomet praeina su anšlagu.

Jurijus Galtsevas užlips ant scenos, kad nudžiuginti publiką su putojančiu savo talentu, kuris sujungia komfortą, ekscentrinį žavesį, žvalgybą, muzikalumą. Šiandien Jurijus Galtsevas - puikus estrados klounas bei vienas iš populiariausių komikų šalyje. Jis nepavargsta stebinti auditoriją, kiekvieną kartą parodo scenoje kažką naujo ir netikėto. Jo draugai ir pagalbininkai valdo ne tik klounada, bet ir originalų žanrą, vokalinį meną, moka suderinti geliančią parodiją, o dėkingas žiūrovas, be galo prisijuokęs, susimąsto apie rimtus dalykus.

"Koncertas saviems!" Turi ypatingą energiją ir šiltą atmosferą. Įsitikinkite tuo patys!
Koncerto trukmė: 2 valandos 30 minučių su viena pertrauka.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Jurijus Galtsevas koncertas saviems Вт 21.11. 2017 19:00 Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius 20.00 - 35.00
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 60 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val. 30 min.
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Vilniaus g. 6 Vilnius Литва
Организатор
UAB MORTEN
Eišiškių Sodų 5-oji g.19 Vilnius
Рег. № 302561330
НСО LT100007660316