По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

KALĖDINIS GRAND ŠOU | Klaipėda

Ср 20.12. 2017 19:00
Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
12.00 - 30.00
KALĖDINIS GRAND ŠOU

Tikros lietuviškos Kalėdos ausims ir širdžiai, šventė įspūdingo reginio išsiilgusioms akims – tai KALĖDINIS GRAND ŠOU! Netikėčiausiomis muzikinėmis girliandomis ir specialia scenografija užbursiančio projekto premjeros laukite gruodį didžiuosiuose šalies miestuose.

Aukso raidėmis į Lietuvos estrados ir pop istoriją įrašytų vardų rikiuotėje – Mia, Rytis Cicinas, Donalda Meiželytė, grupė „Man-go", o taip pat visas glėbys legendinės „Hiperbolės" hitų, kuriuos atliks projektų "Hiperbolė Tribute Band" bei "Hiperbolė akustiškai" muzikantai, nepaliaujantys žavėti savo profesionalumu, meile šios grupės kūrybai ir gebėjimu išgauti tiek autentišką, tiek intriguojančiai naują puikiai žinomų dainų skambesį.

Šlageriai, kuriuos pamilo ne viena karta, hitai, kurie nepavaldūs laikui, neabejotinai pakels publiką nuo kėdžių, o tikrą šokio pūgą scenoje įsuks pripažinimą pelniusios studijos „Todes Lietuva" artistų pasirodymai.

Organizatoriai neskuba išpakuoti visų KALĖDINIO GRAND ŠOU staigmenų, tačiau užtikrina: reginys, kurio scenarijus pradėtas gludinti jau prieš metus, taps geriausia dovana sau, savo šeimai, bičiuliams ar kolegoms. Nes po KALĖDINIO GRAND ŠOU publika išsineš tai, kas neįkainojama: pozityvių emocijų šviesą širdyse ir stebuklą, kurį tegali sukurti muzika ir savo gyvenimus jai pašventę talentai.

KALĖDINIO GRAND ŠOU turas gruodžio 15 d.aplankys Kauno sporto halę, gruodžio 20 d. Klaipėdos „Švyturio“areną, gruodžio 26 d. Alytaus sporto ir rekreacijos centrą, o gruodžio 30 d. kels nuo kėdžių Vilniaus publiką „Compensa" salėje. Susitikime, švęskime ir pasveikinkime vieni kitus su šv. Kalėdomis muzikos kalba!
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
KALĖDINIS GRAND ŠOU | Klaipėda Ср 20.12. 2017 19:00 Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda 12.00 - 30.00
Полезная информация

Doors open: 60 min. until event
Event length: 2 val. 30 min.
Breaks: no breaks
Event language: lithuanian
Entrance for children is not for free
Discounts: none


Место проведения
Dubysos g. 10-1 Klaipėda Литва
Организатор
Geri renginiai VšĮ
Mindaugo g. 42 Vilnius
Рег. № 304263293