По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Legendinės grupės ''Smokie'' koncertas

Пт 17.11. 2017 19:00
Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
19.00 - 44.00
„Smokie“ koncertas

Legendinė britų grupė „Smokie“, kuri roko muzikos mylėtojų širdis pavergė jau daugiau nei prieš 40 metų ir, panašu, kad visiems laikams - lapkričio mėnesį sugrįžta į Lietuvą tam, kad primintų ką vadiname tikrąja roko muzikos aistra. Lapkričio 17 –ą dieną „Smokie” grupės vyrukų penketas bus pasiruošęs įaudrinti Klaipėdos ,,Švyrurio“ arenoje susirinkusią publiką.

Milijonus gerbėjų visame pasaulyje turinti grupė „Smokie“ savo gyvavimo laikotarpį skaičiuoja nuo 1964 m. pavasario. Didžiojoje Britanijoje, Bredfordo mieste susibūrusių trijų atlikėjų – Terry‘io Uttley‘o, Alan‘o Silson‘o ir Chris‘o Norman‘o kompanija svajojo kurti, dainuoti, tapti tikrais roko muzikos gerbėjų širdžių ėdikais ir būti žinomais visame pasaulyje. Jaunatviška energija ir maksimalizmu spinduliavusius rokerius pastebėjo ir po savo sparnu priglaudė prodiuseriai ir dainų autoriai Nicky Chinn‘as ir Mike‘as Chapman‘as. Tuomet veržlioji trijulė pasivadino „The Elizabethans“ vardu, tiesa, tai truko neilgai. Pasirašiusi kontraktą su kompanija „RCA“ grupė pakeitė pavadinimą į naują – „Kindness“ ir įrašė pirmąją dainą „Light of Love“.

Nuo 1974 m., kuomet naujojo grupės vadybininko Bill'o Hurley'aus dėka buvo įrašytas pirmasis grupės albumas „Pass it Around“, papūtė palankūs permainų vėjai. Teigiamų pokyčių pastūmėtą grupę visi pradėjo pažinti iš naujo. Būtent nuo šio laikotarpio visuomenėje buvo plačiai pradėtas linksniuoti „Smokie“ vardas. Antroji ir kur kas didesnė populiarumo banga Didžiojoje Britanijoje bei dalyje Europos šalių nuvilnijo išleidus didesnio ažiotažo sulaukusį antrąjį albumą „Changing All The Time“. Roko muzikos gerbėjai ėjo iš proto dėl tokių hitų kaip If You Think You Know How to Love Me“ ir „Don't Play Your Rock And Roll To Me“.
Didžiausią šlovės laikotarpį „Smokie“ pajuto 1976 m. pabaigoje, kai Jungtinėse Amerikos Valstijose įrašė trečiąjį albumą „Midnight Cafe“. Albumą pristatantis kūrinys „Living Next Door To Alice“ žaibišku greičiu tapo bene populiariausiu hitu visame pasaulyje. Muzikos mylėtojai tiesiog šlavė bilietus į visus „Smokie“ koncertus, o grupė išgyveno aukso amžių.

Šiuo metu grupės „Smokie“ penketuką sudaro Terry Uttley‘us, Martinas Bullardas, Steve‘as Pinnell‘is, Mike‘as Craftas ir Mickas McConellas. Nors atlikėjai jau nebe jaunuoliai, bet jų širdys vis dar plaka roko ritmu, o uždegantys ritmai visus muzikos mylėtojus priverčia dainuoti vienu balsu!

https://www.youtube.com/watch?v=zTo1sGQ6gbU&index=14&list=RD-eyu4gXUXY8

https://www.youtube.com/watch?v=9F6IWjWat0g
 
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Legendinės grupės ''Smokie'' koncertas Пт 17.11. 2017 19:00 Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda 19.00 - 44.00
Полезная информация

Nauji Klubo nariai bilietus, už mažiausią ne akcijinę kainą, savo vietose galės įsigyti iki 2017 09 17 imtinai

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Dubysos g. 10-1 Klaipėda Литва
Организатор
Raudoni muzikiniai vakarai, UAB
Kreivoji g. 37 Šiauliai
Рег. № 304131911
НСО LT100009868517