По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Mergina iš Ipanemos

Вс 30.07. 2017 17:00
Bistrampolio dvaras, Panevėžys
8.00 - 10.00
MERGINA IŠ IPANEMOS

Dalyviai:

MINNS QUINTET (JAV):
SIMONA MINNS (vokalas, JAV)
DORSEY MINNS (trombonas, JAV)
ARNOLDAS GURINAVIČIUS (klavišiniai, Lietuva)
VIKTORAS LABANAUSKAS (kontrabosas, Lietuva)
SAULIUS ASTRAUSKAS (mušamieji, Lietuva)

Džiazo ir roko muzikos kombinacija sujungianti netikėčiausius hitus į vieną dainą. Džiazo improvizacijos, gerai atpažįstamos populiarios melodijos, instrumentiškai manipuliuojamos vokalo ir trombono linijos, kvies žiūrovus ne tik įdėmiai klausytis ir bet tuo pačiu ir nuotaikingai pašėlti! Minns Quintet projektą pristato iš JAV atvykę muzikantai ir kompozitoriai Dorsey (trombonas) ir Simona Minns (vokalas) kartu su vietiniais džiazo virtuozais: Viktoras Labanauskas (kontrabosas), Arnoldas Gurinavičius (klavišiniai) ir Saulius Astrauskas (mušamieji).

Simona Minns – džiazo vokalistė, kompozitorė, aranžuotoja. 2011 m. baigė džiazo vokalo bakalaurą Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijoje. Gavusi European Touring stipendiją iš Berklee College of Music išvyko tęsti studijų Bostone, JAV ir 2015 m.  baigė šiuolaikinės kompozicijos ir prodiusavimo specialybę. 2015 metų  pavasarį Berklee Simonai suteikė Outstanding Jazz Vocalist Award. Šiuo metu Simona dirba dėstytoja Berklee College of Music Faculty,  Outreach programoje, aktyviai koncertuoja su savo ir vyro Dorsey Minns džiazo kvintetu, aranžuoja šiuolaikinę muziką, prodiusuoja pop dainininkų albumus, rašo muziką orkestrams ir ansambliams. Simona rašo ir atlieka šiuolaikines operas, performansus, bendradarbiauja su šiuolaikinio šokio kompanijomis.
Dorsey J Minns – trombonininkas, kompozitorius. Dorsey studijavo Southeastern Louisiana Universitete bei The Julliard School Niujorke trombono atlikimo specialybę. Dirbo Gulf Cost Simfoniniame orkestre pirmuoju trombonininku. Nuo 2012 metų studijuoja džiazo mekoje – Berklee College of Music Bostone, JAV dvigubo bakalauro programą: trombono atlikimo ir kompozicjos filmams specialybes. Dorsey groja su tokiais muzikantais kaip Terence Blanchard, Marshall Gilkes, Maria Schneider, Gerry Allen, Billy Childs, Robin Eubanks bei daugeliu kitų žymių Amerikos džiazo muzikantų. Dorsey dirba kaip įrašų sesijų trombonininkas, dažnai koncertuoja su savo kvartetu “Jazz Ethics”, veda džiazo meistriškumo pamokas kartu su savo žmona Simona Minns.
Programoje: skambės gražiausios pasaulio kompozitorių sukurtos dainos, nuostabaus grožio instrumentinės melodijos, bei uždegantys Lotynų Amerikos ritmai.

Сайт мероприятия: http://www.bistrampolis.lt

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Mergina iš Ipanemos Вс 30.07. 2017 17:00 Bistrampolio dvaras, Panevėžys 8.00 - 10.00
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~16:00
Renginio trukmė: ~1:20
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Kučių kaimas Panevėžys Литва
Организатор
VŠĮ BISTRAMPOLIO DVARAS
VŠĮ BISTRAMPOLIO DVARAS
Bistrampolio g. 1, Kučių k. Panevėžys
kkriugiskiene@gmail.com
Рег. № 125244928
НСО LT100001214011