По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Miuziklas ''KAKĖS MAKĖS GIMTADIENIS''

Вс 19.11. 2017 16:00
Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
Miuziklas KAKĖS MAKĖS GIMTADIENIS

Ei , mergaitės ir berniukai, dideli ir maži!

Kakė Makė švenčia gimtadienį ir kviečia jus į įspūdingą šventę!

Gimtadienis bus švenčiamas didžiausiose arenose, nes Kakė Makė – populiariausia Lietuvos mergaitė ir į mažesnę salę jos svečiai tiesiog netilptų. Būtinai ateik ir tu! Su mama, tėte, močiute ir geriausiu draugu.

Draugams nereikės toli važiuoti, mat Kakė Makė gimtadienį švęs net keturiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje („Siemens“ arenoje“, lapkričio 12 d.), Klaipėdoje („Švyturio“ arenoje lapkričio 19 d. ), Kaune („Žalgirio arenoje“  lapkričio 26 d.), ir Panevėžyje („Cido“ arenoje gruodžio 3 d.). Pasirinkit, kur jums patogiausia. Dėmesio! Visų švenčių pradžia –  16 val.!

O dabar laikykitės, kad nenugriūtumėt – specialiai  Kakės Makės gimtadieniui kompozitorius Rokas Radzevičius ir dainininkė Aistė Smilgevičiūtė parašė visiškai naujas daineles ir populiariausias knygelių istorijas sujungė į vieną kūrinį.  Tėvai, aišku, žino –  toks kūrinys vadinamas miuziklu.

O vaikai gal ir nežino, todėl jiems paaiškiname: tai toks didelis ir gražus spektaklis, kuriame skamba daug muzikos, aktoriai dainuoja, šoka ir vaidina (kartais net viską daro vienu metu).  Dar jame daug margaspalvių drabužių, šviesų ir scena labai įspūdingai atrodo.

Ir kas gi papuolė į miuziklą „Kakės Makės gimtadienis“ ? Ogi visiems puikiai iš knygelių žinomos kultinės istorijos! Apie Netvarkos nykštuką ir pabaisą Tingiu Nė krust. Apie monstrus, kurie, nors niekas ir netikėjo,  atėjo į  Kakės Makės svajonių gimtadienį. Apie Didelę tamsą ir kas padeda jos nebijoti.

Miuzikle „Kakės Makės gimtadienis“ žiūrovų laukia daug staigmenų, kurių neišduosime (nes jei išduosime jos nebebus staigmenos). Ai, bet truputį išduoti  juk galime…

Miuzikle „Kakės Makės gimtadienis“  tikrai dalyvaus: mama, tėtis, močiutė, monstrai Nanaisa ir Mamaisa, šuniukas, kiemo draugai, Netvarkos nykštukas, Didelė Tamsa, Pabaisa Tingiu Nė Krust.. 

Lyg ir nieko nepamiršome... Nors apima toks jausmas, kad kažką pamiršome.. Oi...

Miuzikle „Kakės Makės gimtadienis“ dalyvaus ir pati KAKĖ MAKĖ!


Lina Žutautė, Kakės Makės kūrėja: „Miuziklas – nuostabi mintis, bus labai smagu išvysti Kakę Makę dainuojančią ir šokančią.  Kai ją sukūriau, net neįsivaizdavau, kad ji gyvens tokį turiningą  gyvenimą, turės net savo miuziklą. Labai laukiu premjeros, būtinai dalyvausiu“.

Rokas Radzevičius, muzikos autorius: „Sukūriau asmenines daineles daugeliui veikėjų: Netvarkos nykštukui, monstrams ir, žinoma,  Kakei Makei. Stengiausi surasti melodijas, kurios nepraslystų pro vaikų ausis, įsimintų, tačiau nebūtų lėkštos ar primityvios“.

Aistė Smilgevičiūtė, dainelių tekstų ir libreto autorė: „Buvo smagu jungti ir praplėsti knygelių istorijas. Vaikams jos  – puikiai žinomos, tačiau knygelėse daug papasakota piešiniais, o man reikėjo viską paversti žodžiais. Vaikai apie savo mylimą Kakę Makę sužinos ir naujų dalykų, nes tiek daug  ji iki šiol nėra kalbėjusi. Be to, Kakė Makė moka ir dainuoti. Tikiuosi, jos dainelės  bus pamėgtos kaip ir knygutės“.

Kompozitorius Rokas Radzevičius
Libreto autorė Aistė Smilgevičiūtė
Iliustracijų autorė Lina Žutautė
Režisierius Jonas Tertelis
Kostiumų dailininkė ir scenografė Liuka Songailaitė
Choreografė Sigita Mikalauskaitė
Videografikos dizainerė Barbora Giliūtė
Šviesų dailininkas Darius Malinauskas
Garso režisierius Valdas Karpuška

Atlikėjai:
KAKĖ MAKĖ Karina Krysko
NETVARKOS NYKŠTUKAS Dalius Skamarakas
SENELĖ Aldona Vilutytė
MAMA Aistė Lasytė
TĖTIS Tomas Žaibus
MONTRAI MAMAISA IR NANAISA
DIDELĖ TAMSA
PABAISA TINGIU-NĖ - KRUST
ŠUNIUKAS
KIEMO DRAUGAI:
Greta Leitonaite
Vidmantė Čepulytė
Sigutė Dailydaitė
Judita Stundžytė
Martyna Tekoriutė
Robertas Gorskis
Denisas Stech
Evaldas Taujanskis
Justas Girdvainis
Raimondas Klezys
Armandas Pilkauskas
Donatas Grimašauskas
Vykintas Širmas
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
Miuziklas ''KAKĖS MAKĖS GIMTADIENIS'' Вс 19.11. 2017 16:00 Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
Состоялось
Полезная информация

Nauji Klubo nariai bilietus, už mažiausią ne akcijinę kainą, savo vietose galės įsigyti iki 2017 09 19 imtinai.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 15:00
Renginio trukmė: 1 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Dubysos g. 10-1 Klaipėda Литва
Организатор
Teatro dienos, VšĮ
Stirnų g. 28 Vilnius
Рег. № 302470261