По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Ndioba

Пт 14.07. 2017 19:30
Galvės ežeras, Trakai
18.00
Ndioba
Ndioba Gueye  – vokalas, bosinė gitara (Senegalas)
Chico Matada  –  būgnai, back vokalas (Mozambikas)
Valtteri Bruun  – gitara, back vokalas (Suomija)
Multiinstrumentininkas, daininkas ir dainų kūrėjas Ngioba Gueye gimė Senegale, Afrikoje. Augo muzikinėje aplinkoje, kurioje atrado tokius muzikinius stilius kaip afrobeat, hiphopą, latin ir kt. Apie1990-uosius studijuodamas Paryžiuje, susipažino su prancūzų afro scena. 1992 metais Hasse Walli pakviete Ndiobą prisijungti prie jo grupės „Hasse Walli and Asamaan“. Jų bendrai kurtos dainos iš albumo „Teranga“ žaibiškai išpopuliarėjo Europoje. Tai paskatino Ndioba pasilikti Suomijoje, kurioje jis gyvena daugiau nei dešimtmetį.
N. Gueye Suomijoje dirbo su tokiais muzikantais kaip Pirpauke, Aika Kone, Sami Saari, Tino Sing, darė įrašus su atskirais atlikėjais bei grupėmis. 2006 metais Ndioba pradėjo kurti ir groti savarankiškai.
Šiuo metu N. Gueye įrašinėja savo naująjį albumą. Jame persipins įvairūs muzikos stiliai, kuriuos per savo karjerą pažino įvairiose šalyse. Dauguma dainų yra parašytos Ndiobos gimtąja kalba apie pozityvumą gyvenime. Albumas pasirodys jau kitąmet.
Ndioba yra bendradarbiavęs su Lietuvos muzikantais ir su įvairiais projektais nesyk koncertavęs mūsų šalyje. Šįkart N. Gueye nutarė aplankyti Lietuvą, pakvietęs kartu groti  Ch. Matada ir V. Bruun iš Suomijos. Jų atliekama muzika atspindi mišrius arfrikietiškus, funk, braziliško džiazo stilius. Programa pavadinta „The don't go Album, Baltic tour“.
Chico Matada – būgnininkas ir kompozitorius iš Mozambiko, šiuo metu gyvenantis Helsinkyje. Jo grojama muzika yra įkvėpta nuo afrikietiškų ritmų iki šiaurietiškos jazz muzikos. 2015 metais jis nusprendė kaip savo gyvenimo atspindį išleisti debiutinį albumą „Reflections“. Jame kūrinius  atliko įvairių kultūrų muzikantai, kilę iš Mozambiko, Afganistano, Danijos, Švedijos, Estijos.
V. Bruun – žinomas suomių gitaristas, kuris mielai įsijungė į šį multikultūrinį projektą, papildydamas jį savitu  muzikavimu. 

.............................................
Liepos 14 diena 19.30 val.
Galvės Jazz fiestos laivas išplaukia iš Karališkojo sodo prieplaukos
(Karaimų g. 57, Trakai).
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Ndioba Пт 14.07. 2017 19:30 Galvės ežeras, Trakai 18.00
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 20 minučių iki renginio
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N7
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Laivas plaukia nuo Karališkojo sodo prieplaukos, Karaimų g. 57 Trakai Литва
Организатор
VšĮ ''Trakų kultūros centras''
Maironio g. 5A Trakai
laivasbaltis@gmail.com
Рег. № 302502143