По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Olga Kormuchina ir Aleksej Belov (grupė Gorky park)

Сб 16.12. 2017 20:00
Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius
26.00 - 51.00
Nacionalinės muzikos apdovanojimų premijos „Ovacijos“ savininkė, titulo „Geriausias Rusijos balsas“ laureatė, muzikinio šou „Dvi žvaigždės“ nugalėtoja Olga Kormuchina kartu su Aleksejumi Belovu (grupė „Gorky park“) Gruodžio 7 d. Kongresų rūmuose Vilniuje surengs didellį bendrą koncertą „Atidaryk man duris“.

Azartinė ir užvedanti, dainuojanti apie meilę labai užkimusiu balsu - nepriklausomai nuo amžiaus ir mados. Gerbėjai ir žurnalistai vadina ją Raudonąja pantera ir Rusų Tina Turner. Olga Karmuchina atvažiuoja į mūsų miestą su dideliu koncertu „Atidaryk man duris“. Po ilgos pertraukos, ji grįžo į sceną ir vėl užkariavo muzikinį Olimpą. Unikalus balsas, originalus jo pateikimas ir subtili muzikinė nuojauta sukelia susižavėjimą ir gilią pagarbą kiekvienam žiūrovui. Koncertų metu klausytojai su neįtikėtina pagarba stebi Olgą Kormuchiną, nes jų metu atlikėja yra be galo sąžininga su savo auditorija, atiduoda visą save bei visada dainuoja tik gyvai. Kiekviename koncerte ji yra tikra, nebandanti sau pritaikyti konkretaus formato. Kas svarbiausia, ji niekada neapgaudinėja savo auditorijos.

Aleksejus Belovas - multinstrumentalistas, kompozitorius, legendinės grupės „Gorky park“ lyderis, daugumos naujų Olgos Kormuchinos dainų autorius.

Olga Kormuchina ir Aleksejus Belovas pristatys bendrą koncertą, kuriame atliks geriausius savo solinius kūrinius, bendrus duetus, legendinius grupės „Gorky park“ hitus, kurie užkariavo milijonų klausytojų širdis. Taip pat daininkai atliks ir kitus pasaulinius hitus. Olga Kormuchina ir Aleksejus Belovas niekada neatskleidžia visų savo koncerto paslapčių, tačiau žada, kad žiūrovams tai bus galbūt vienas ryškiausių įvykių! Olgos Kormuchinos ir Aleksejaus Belovo koncertas - tai puikus renginys visiems, kurie supranta ir vertina tikrai kokybišką muziką.

Koncerto pabaigoje Olga Kormuchina ir Aleksejus Belovas dalins autografus, kiekvienam įsigijusiam naująjį albumą.

Сайт мероприятия: https://www.facebook.com/events/1230984257022054/

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Olga Kormuchina ir Aleksej Belov (grupė Gorky park) Сб 16.12. 2017 20:00 Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius 26.00 - 51.00
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 60 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 20 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos 

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Vilniaus g. 6 Vilnius Литва
Организатор
UAB MORTEN
Eišiškių Sodų 5-oji g.19 Vilnius
Рег. № 302561330
НСО LT100007660316