По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Olga Kormuchina ir Aleksej Belov (grupė Gorky park)

Сб 16.12. 2017 20:00
Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius
26.00 - 51.00
Nacionalinės muzikos apdovanojimų premijos Ovacijos savininkė, titulo Geriausias Rusijos balsas laureatė, muzikinio šou Dvi žvaigždės nugalėtoja Olga Kormuchina ir Aleksejus Belovas (grupė Gorky park) Gruodžio 7 Kongresų rūmuose Vilniuje dideliame bendrame koncerte Atidaryk man duris. Azartinė ir užvedanti, dainuojanti apie meilę labai užkimusiu balsu - nepriklausomai nuo amžiaus ir mados. Gerbėjai ir žurnalistai vadina ją Raudonąja pantera ir Rusų Tina Turner. Nacionalinės muzikos apdovanojimų premijos Ovacijos savininkė ir titulo Geriausias Rusijos balsas laureatė, televizijos projekto Dvi žvaigždės per Pirmą rusų kanalą nugalėtoja atvažiuoja į mūsų miestą su savo dideliu soliniu koncertu Atidaryk man duris. Po ilgos pertraukos, ji grįžo į sceną ir vėl užkariavo muzikinį Olimpą. Unikalus balsas, originalus jo pateikimas ir subtili muzikanto nuojauta sukelia susižavėjimą ir gilią pagarbą iš žiūrovų.

Klausytojai su neįtikėtinu entuziazmu stebi Olgą Kormuchiną už tai, kad ji per kiekvieną koncertą yra be galo sąžininga priešais savo auditoriją, atiduoda visą save, dainuoja gyvai be jokių fonogramų. Kiekviename koncerte ji yra tikra,
nebandanti apibrėžti sau tam tikrą dainininko formatą. Kas svarbiausia, ji niekada apgaudinėja savo auditoriją.

Aleksejus Belovas - multiinstrumentalistas, kompozitorius, lyderis legendinės grupės Gorky park, autorius daugumos naujų dainų Olgos Kormuchinos. Olga Kormuchina ir Aleksejus Belovas pristatys bendrą koncertą, kuriame atliks geriausius savo solinius kūrinius , duetus, legendinius hitus grupės Gorky park, sugebėjusius užkariauti milijonų klausytojų meilę, taip pat užsienio pasaulio hitai. Olga Kormuchina ir Aleksejus Belovas niekada neatskleidžia visų savo koncerto paslapčių, tačiau žada, kad žiūrovams tai bus galbūt ryškiausias įvykis per pastarąjį laiką! Olgos Kormuchinos ir Aleksejaus Belovo koncertas - tai puikus renginys visiems, kurie supranta ir vertina tikrai kokybišką muziką. Koncerto pabaigoje vyks autografų įteikimo sesija Olgos Kormuchinos ir Aleksejaus Belovo, kurioje dainininkė ir muzikantas pasirašys kiekvienam jų naujojo albumo išskirtinėje kolekcijoje kritimas į dangų.

Сайт мероприятия: https://www.facebook.com/events/1230984257022054/

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Olga Kormuchina ir Aleksej Belov (grupė Gorky park) Сб 16.12. 2017 20:00 Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius 26.00 - 51.00
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 60 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 20 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos 

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Vilniaus g. 6 Vilnius Литва
Организатор
UAB MORTEN
Eišiškių Sodų 5-oji g.19 Vilnius
Рег. № 302561330
НСО LT100007660316