По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

REČITALIS. DAINIUS VAIČEKONIS

Пн 26.06. 2017 19:00
ORGANUM koncertų salė, Vilnius
Предварительная продажа закончилась
Anonsui

Birželio 26 d. (pirmadienį) 19.00 val. Vilniaus „Organum“ koncertų salėje koncertuos tarptautinių konkursų laureatas pianistas dr. Dainius Vaičekonis (JAV). Koncerto programoje – monumentali ir retai Lietuvoje atliekama L. van Bethoveno sonatų trilogija: trys paskutinės sonatos fortepijonui. Tai gilus kompozitoriaus apmąstymas apie žmogų, gyvenimą, mirtį ir prisikėlimą. Koncerte taip pat skambės M. K. Čiurlionio muzika – pianistas pristatys ką tik išleistą savo leidinį „Du Čiurlionio preliudai“.

Gimęs muziko seimoje, Dainius Vaičekonis įgijo muzikinį išsilavinimą Čiurlionio menų gimnazijoje, Lietuvos muzikos akademijoje (bakalauro laipsnis), Mozarteumo akademijoje (Austrija), Ohajo valstijos Bowling Green universitete (magistro laipsnis) bei Vašingtono universitete (muzikos menų daktaro laipsnis). Jis studijavo pas G. Kviklį, M. Rubackytę, J. Karnavičių, K. Kämmerling, C. Zacharias, J. Rose, R. McCabe. Dainius Vaičekonis buvo apdovanotas Gerberding stipendija daktaro laipsnio studijoms Vašingtono universitete, kurias baigė apgindamas disertaciją „Bethoveno fortepijono sonatos kaip integruoti ciklai.“ Jo disertacija buvo išleista Lambert AP leidykloje (Vokietija). Savo mokslinio darbo tema Dainius Vaičekonis surengė paskaitų-rečitalių ciklus Vašingtono valstijos universitetuose ir kolegijose.

Dainius Vaičekonis grojo kaip solistas su daugeliu simfoninių orkestrų, tarp jų su Lietuvos Nacionaliniu, Vašingtono universiteto, Montanos valstijos, Port Angeles, Mount Vernon, Bremertono miestų ir Sietlo Ramiojo vandenyno universiteto simfoniniais orkestrais. Jis tapo konkursų Frances Walton ir Vašingtono universiteto koncertų konkurso nugalėtoju, taip pat Tarptautinio Šuberto pianistų konkurso Dortmunde laureatu.

Dainius aktyviai koncertuoja kaip solistas ir kamerinės muzikos atlikėjas. Jis dažnai koncertuoja su žmona, pianiste Asta Vaičekoniene. Jų fortepijoninis duetas atliko įvairias rečitalių programas Vašingtono ir Indijanos valstijose. Pernai Vaičekonių duetas paruošė programą “Šiuolaikinių Lietuvos, JAV ir Izraelio kompozitorių kūriniai dviem fortepijonams” ir surengė koncertinį turą Izraelio muzikos akademijose, taip pat JAV Vakarų pakrantės universitetuose.

Šiais metais jis surengė paskaitas-rečitalius “Vienybė ir dvasingumas paskutinėje Bethoveno fortepijoninių sonatų trilogijoje Op. 109-111” Vašingtono valstijos universitetuose, taip pat įrašė šių sonatų CD.

Šiuo metu profesorius Dainius Vaičekonis yra fortepijono katedros vedėjas Sietlo Ramiojo vandenyno universitete. Dainius yra dažnai kviečiamas teisėjauti pianistų konkursuose Oregono ir Vašingtono valstijose. Nuo 2012 metų jis dėsto Sietlo Fortepijono Institute, vasaros pianistų seminare Vašingtono universitete.

Koncerto metu veiks restoranas “Dublis”.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
REČITALIS. DAINIUS VAIČEKONIS Пн 26.06. 2017 19:00 ORGANUM koncertų salė, Vilnius
Предварительная продажа закончилась
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt


Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomosRenginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
J.Basanavičiaus g. 26, Vilnius Vilnius Литва
Организатор
UAB Organum
UAB Organum
S. Konarskio g. 9-2 Vilnius
info@organum.lt
Рег. № 123884954
НСО LT238849515