По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Renginių Oazės vasaros festivalis

Пт 21.07. 2017 20:00 - Пт 28.07. 2017 23:59
17.00 - 24.00
„Renginių Oazė“ Kaune jau trečią vasarą paeiliui kviečia žiūrovus į savo vasaros festivalį.
Šių metų vasaros festivalio programą liepos 7 d. atidarys vieno išskirtiniausio Lietuvos balso savininkas Česlovas Gabalis su grupe „Pelenai“.
„Pelenai“ - legendinė jau 15 metų sėkmingai gyvuojanti grupė. Jos vokalistas Česlovas Gabalis dažnai vadinamas lietuviškuoju Brajanu Adamsu, o grupės muzikantai patirtimi ir profesionalumu taip pat nenusileidžia B. Adamso grupei.
“Pelenai” išleido devynis albumus, turi plačią tiek autorinę, tiek garsiausių užsienio kūrinių programą. Muzikantai sugeba puikiai prisiderinti prie renginio nuotaikos ir stilistikos bei pateikti būtent tokią programą, kurią klausytojai labiausiai nori išgirsti.

Antrasis festivalio atlikėjas, kaip nebūtų keista, pirmą kartą debiutuos „Renginių Oazės“ scenoje. Tad visus norinčius pamatyti, kaip tai įvyks - liepos 13 dieną kviečiame atvykti  į Sauliaus Prūsaičio koncertą!
Saulius Prūsaitis  -  itin savitą muzikinį braižą ir stilių turintis Lietuvos dainininkas, kompozitorius, tekstų autorius.
Solinę karjerą S.Prūsaitis pradėjo 2011 metais, tuo pat metu būdamas ir garsios grupės “Happyendless” vokalistu. Pasak jo, visada buvo kūrinių, kurie gimdavo šalia grupės veiklos ir nesinorėjo jų laikyti stalčiuje.
Debiutinis albumas „Vaikas iš didelės raidės“ pranoko visus klausytojų lūkesčius, o dainas „Norim šokti“, „Vasara 3016“ šiandien dainuoja visa Lietuva. Įkvėptas sėkmės, Saulius šlagerius kepa ir toliau – koncerte išgirsite ir „Pajuda jaunimas“ ir kitas puikiai žinomas dainas.

Jau sekančią dieną „Renginių Oazėje“ su savo šalto oro patrankomis siautės ilgai repetavusi ir žaibiškai išpopuliarėjusi grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“.
Su visa savo sprogstamąja energija, su visu tuo balaganiškai balkanišku skambesiu, dūdomis, smuikais ir akordeonais. Su visu tuo entuziazmu ir vis dar degančiomis scenoje akimis.
Jei reikėtų apibūdinti patį koncertą – būtų galima išsireikšti taip – TŪSAS nuo pat pirmos dainos!
O jau gerų emocijų pasikrausite ne vienai savaitei į priekį!

Lietuvos pop scenos mohikanai „Naktinės Personos“ šiemet švenčia savo 25 metų jubiliejų!
Daugybę apdovanojimų pelnę, du kartus sugebėję surinkti Vilniaus Vingio parko estradą, po tylos periodo surengę koncertinį turą didžiausiose Lietuvos arenose, populiarusis duetas liepos 21 atvyksta  į “Renginių Oazę”!
Nors praėjusiame dešimtmetyje  grupės veikla buvo nutrūkusi, tačiau prie kelis metus sugrįžusi grupė tęsia savo veiklą.
Vasaros koncerte klausytojai išgirs visas populiariausias “Naktinių Personų” dainas – “Kelyje”, “Kaltas ruduo”, “Tiems, kurie mūsų negirdi”, “Aš jaučiuosi taip keistai”, “Apie žvaigždę” ir daugybę kitų.

Pirmą kartą vasaros festivalyje turėsime galimybę pasiklausyti grupės iš JAV – Michael Hill’s Blues Band.
Brukline gyvenantis juodaodis bliuzo virtuozas yra išleidęs penkis solinius albumus, grojęs su visais įžymiausiais pastarųjų dešimtmečių JAV bliuzo atlikėjais.

“Renginių Oazės” vasaros festivalio 2017 desertas – Kastytis Kerbedis.
Galėtume ilgai vardinti visus Kastyčio Kerbedžio pasiekimus ir dar ilgiau – jūsų taip mėgiamų jo hitų sąrašus.
Bet juk geriau viena kartą pamatyti, nei šimtą kartų išgirsti?
Nepalikęs abejingų savo arenų turo metu, Kastytis su nauja energija grįžta į savo mėgstamiausią koncertų salę.
Tam, kad suteiktų jūsų vasarai naujų spalvų!

Visų koncertų pradžia – 20 valandą.

Сайт мероприятия: http://www.facebook.com/renginiuoaze/events/

Описание событияСкрыть описание
Фестивальные события