По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Su meile, Barbra Streisand

Вс 09.07. 2017 17:00
Bistrampolio dvaras, Panevėžys
10.00 - 12.00
SU MEILE, BARBRA STREISAND

EVELINA SAŠENKO (vokalas)

PAULIUS ZDANAVIČIUS (fortepijonas)

Gražiausių Barbros Streisand dainų puokštę padovanos atlikėja Evelina Sašenko kartu su pianistu Pauliumi Zdanavičiumi.

Viena pelningiausių visų laikų dainininkių, aktorė, rašytoja, režisierė – rodos, Barbros Streisand talentai tiesiog neišsenkantys. Ši muzikos legenda pelnė didžiulės klausytojų armijos pagarbą ir tapo tikra ikona jaunesnės kartos atlikėjams.

             Surengti B. Straisand dainų koncertą – sena Evelinos Sašenko svajonė. „Ši dainininkė man – tarsi mokytoja, į kurią lygiuojuosi, kurios įrašų daugiausia klausausi“- sako E. Sašenko. Į koncerto programą Evelina įtraukė kūrinius iš miuziklų „Funny Girl“, „Cats“, daug kitų populiarių B. Streisand dainų.

            Evelina nebando mėgdžioti ar tiesiog persikūnyti į šią atlikėją. Ji skiria pasirodymą visiems, kurie nemažiau nei ji dieviną Barbrą Straisand.

EVELINA SAŠENKO – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) džiazo vokalo specialybės absolventė. Atlikėja yra daugelio vaikų ir jaunimo dainavimo konkursų laureatė (pradedant „Dainų dainele”, baigiant Golden Plate, TheInternational Festival of Autors and Composers of Polish Song – Wrzesnia, Song Festival Carpathia ir kt. ) bei aktyviai koncertuojanti solistė. Daugumą savo muzikinių idėjų bei norų Evelina įgyvendina savo pačios inicijuotuose muzikiniuose projektuose, pvz., „Meilės istorija pagal Edith Piaf”, „Chopin Jazz Inn”, „All that cabaret”, ,,Tango Liepsna”. Taip pat ją dažnai galima išgirsti naujausiuose miuziklų pastatymuose, muzikiniuose projektuose .
Evelina dažnai kviečiama dainuoti su geriausiais šalies orkestrais: Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, Camerata Klaipėda kameriniu orkestru, Kauno simfoniniu orkestru, Kauno bigbendu.
2011 metais dainininkė po pergalės nacionalinėje atrankoje, sėkmingai atstovavo Lietuvą Eurovizijos konkurse, vykusiame Diuseldorfe (Vokietija).

Сайт мероприятия: http://www.bistrampolis.lt

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Su meile, Barbra Streisand Вс 09.07. 2017 17:00 Bistrampolio dvaras, Panevėžys 10.00 - 12.00
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~16:00
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Kučių kaimas Panevėžys Литва
Организатор
VŠĮ BISTRAMPOLIO DVARAS
VŠĮ BISTRAMPOLIO DVARAS
Bistrampolio g. 1, Kučių k. Panevėžys
kkriugiskiene@gmail.com
Рег. № 125244928
НСО LT100001214011