По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

ŠVENTINIS MASKVOS DANILOS VIENUOLYNO PATRIARCHALINIS VYRŲ CHORAS

Ср 04.10. 2017 19:00
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Pirmą kartą istorijoje, Vilniuje koncertuos žymiausias šių laikų choras –
ŠVENTINIS MASKVOS DANILOS VIENUOLYNO PATRIARCHALINIS VYRŲ CHORAS!!!

Šventinis Maskvos Danilos Vienuolyno patriarchalinis vyrų choras  – tai magija! Tai – Dieviškoji magija! Patriarcho Aleksijaus inauguracijos metu būtent šis Choras buvo išrinktas iš didelio skaičiaus dvasinių ir bažnytinių kolektyvų už puikų profesionalizmą, balsų grožį, už tai, kas vadinama Dieviškąja apvaizda mene! Ir štai, dabar, pirmą kartą jis pasirodys Lietuvoje, ir vienintelis koncertas įvyks Vilniuje spalio 4-ąją (pradžia 19.00 val.) Šv. Kotrynos bažnyčios scenoje (Vilniaus g. 30)! Derybos dėl šio koncerto vyko 3 metus, ir... pagaliau, įvyko!!!
Tai didžiūlis įvykis mūsų šalies kultūriniame gyvenime, nes panašaus masto ir reikšmės Artistai mūsų šalyje pasirodo gana retai. Ir todėl, įskaitant koncerto prasmingumą, o taip pat ribotą vietų salėje skaičių (tik 350!) rekomenduojame iš anksto pasirūpinti bilietais!
Įstabus koncertas, kuriame skambės patys įžymiausi dvasinės, ir ne tik, muzikos istorijoje kūriniai, kiekvieno siela patirs tikrą palaimą!
Prikeliant specifinių XV – XVII rusų dainavimo krypčių tradicijas, Šventinis vyrų choras tęsia tuo pačiu ir Maskvos Sinoidalinio choro ir vyrų chorų, tarp kurių: Troico-Sergijaus bei Kijevo-Pečioros Laurų chorai.
Šventinis vyrų choras – Tarptautinių ir Rusijos cerkvių muzikos konkursų laureatas, apdovanotas Patriarchų raštais bei daugybe Maskvos Patriarchijos ir kultūros valstybės įstaigų diplomų. 2003-aisiais  Švenčiausiasis Maskvos ir visos Rusijos Patriarchas Аleksijus II įteikė kolektyvui garbingą Vyrų Švenčiausiojo Patriarcho Sinoidalinės Rezidencijos choro vardą.
Šventinio Maskvos Danilos vienuolyno vyrų choro vadovas, regentas Georgijus Safonovas – Rusijos Gnesinų muzikos akademijos mokinys, 1-jo Rusijos dirgentų konkurso laureatas.
Šventinis Maskvos Danilos vienuolyno vyrų choras yra nuolatinis aktyvus tarptautinių konferencijų, skirtų senovinių rusų giedojimo raštų dešifravimui, dalyvis, tarptautinių cerkvės muzikos festivalių Rusijoje ir už jos ribų, įvairių labdaros ir jaunimo forumų atstovas!
Choro sudėtyje 30 profesionalių dainininkų – Maskvos valstybinės konservatorijos, Rusijos Gnesinų akademijos, A. V. Svešnikovo vardo Chorinio meno akademijos mokinių, turinčių aukštąjį vokalinį–chorinį išsilavinimą.
Kolektyvas nuolat dalyvauja apeiguose šeštadieniais ir sekmadieniais, o taip pat iškilminguose religinėse šventėse kartu su Švenčiausiuoju Maskvos ir visos Rusijos Patriarchu, turi didelę darbo stambiose Maskvos ir Maskvos apylinkių koncertinėse aišktelėse patirtį.
Choro repertuare – Dydžiųjų ir dvunadesiatiinių švenčių giedojimai, dalis Virgilijos ir Dieviškosios liturgijos, Gavėnios, Kalėdų ir Šventų Velykų giesmės, Kalėdines giesmės, religinių eilių, istorinės giesmės ir dainos, o taip pat romansai, valsai, liaudies dainos ir šiuolaikinių autorių dainos, rusų ir užsienio klasikinė muzikа.

Bilietai į vienintelį Maskvos Danilos Vienuolyno vyro choro koncertą
spalio 4-ąją Vilniuje 19.00  val. Šv. Kotrynos scenoje (Vilniaus 30) parduodami visose Bilietai.ltkasose! Visa informacija dėl bilietų užsakymo ir bendradarbiavimo telefonu: +370 671 76 502; +370 647 40 255.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
ŠVENTINIS MASKVOS DANILOS VIENUOLYNO PATRIARCHALINIS VYRŲ CHORAS Ср 04.10. 2017 19:00 Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 65.00
Продано
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Vilniaus g. 30 Vilnius Литва
Организатор
UAB ''DRUG''
Ligoninės g. 6 -15 Vilnius
Рег. № 301696193