По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Valeriy Meladze

Ср 26.07. 2017 20:00
Palangos koncertų salė, Palanga
28.00 - 58.00
Valeriy Meladze

„Nepriekaištingas stilius“ – pirmieji į galvą ateinantys žodžiai, kuomet kalba pasisuka apie publikos numylėtiniu vadinamą dainininką Valerijų Meladzę, liepos 26-ą dieną surengsiantį pasirodymą Palangos koncertų salėje.
Apie 200 visame pasaulyje per metus surengiamų koncertų, muzikiniuose konkursuose ir apdovanojimuose skinami laurai bei nuolatinis šmėžavimas žiniasklaidoje – toks gyvenimas V. Meladzę lydi nuo tada, kuomet jo kūrinys „Sera“ (Сэра), o vėliau ir to paties pavadinimo muzikinis albumas įsiveržė į muzikos topus. Šiandien jis – vienas geriausių Rusijos estrados atlikėjų, o jo hitus „Devushka iz vyshego obschestva“ (Девушки из высшего общества), „Krasivo“ (Красиво) ir „Samba belogo motylka“ (Самба белого мотылька) dainuoja milijonai.
Plataus diapazono ir reto tembro balsu apdovanotas dainininkas klausytojus paperka įspūdingomis kompozicijomis, išmintingais tekstais ir puikiomis manieromis, o brolio Konstantino Meladzės jam parašytos dainos viena po kitos tampa hitais, užburiančiais nuo pirmųjų akordų. Jo lyriška muzika, nuteikia romantiškai, o bilietai į charizmatiškojo atlikėjo koncertus išperkami akimirksniu.
Koncerto metu Palangoje skambės tiek nuo senu klausytojų mėgstamos, jau hitais tapusios V. Meladze dainos, tiek nauji atlikėjo kūriniai, kiekvienas kurių – atskira istorija, rasianti kelią į klausytojų širdis.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Valeriy Meladze Ср 26.07. 2017 20:00 Palangos koncertų salė, Palanga 28.00 - 58.00
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Vytauto g. 43 Palanga Литва
Организатор
Bravo events, UAB
Upės g. 6 Vilnius
info@bravoevents.lt
Рег. № 302711794
НСО LT100006600811