По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Vladimiro Spivakovo koncertas Bacho Valanda S. Sondeckio atminimui

Вт 03.10. 2017 19:00
Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius
35.00 - 99.00
Vladimiro Spivakovo koncertas:
„Bacho Valanda. Pamilkite pasaulį!“
Sauliaus Sondeckio atminimui


2017 m. spalio mėn. 3 d. 19 val.
Vilniaus kongresų rūmai

Vladimir SPIVAKOV (smuikas)
Anastasija Belukova (soprano)
Timur Pirvediev (smuikas)
Dmitrij Prokofjev (violončelė)
Zoja Abolic (klavesinas)

Išskirtinė koncertinė programa „Bacho valanda. Pamilkite pasaulį!“, parengta įžymaus muzikanto - smuikininko ir dirigento Vladimiro Spivakovo - pirmą kartą nuskambės Vilniaus kongresų rūmuose ir taps tikra dovana visiems muzikos estetams, o taip pat maestro gerbėjams, nes pats maestro ne dažnai pasirodo scenoje su smuiku rankose. O kai jis paima smuiką - salė apmiršta.

Nepriekaištingai sudarytoje vakaro programoje - iškiliausio meistro kūriniai, tapę įkvėpimo šaltiniu vėlesnių epochų kompozitoriams - Johano Sebastiano Bacho. Būtent juos Vladimiras Spivakovas išsirinko savo programai neatsitiktinai. Bacho kūryba pripildyta ypatingos dvasinės prasmės, ji paliečia giliausių jausmų stygas ir gali užvaldyti kiekvieno sielą.  

Programos pagrindas - Bacho kantatų arijos. Jas atliks žymusis smuikininko Vladimiro Spivakovo ansamblis ir Maskvos teatro „Novaja opera“ („Naujoji opera“) solistė Anastasija Belukova. Netrivialus muzikinės medžiagos, virtuoziškai atliekamos puikių muzikantų, pateikimas sužavėjo viso pasaulio publiką.

Kartu su Vladimiru Spivakovu programą atliks jo vadovaujamų orkestrų solistai: Rusijos Nacionalinės filharmonijos orkestro artistai - smuikininkas Timur Pirverdijev ir pianistė Zoja Abolic, bei kamerinio orkestro „Maskvos virtuozai“ violončelininkas Dmitrij Prokofjev.

Vakaras skirtas garsiojo Lietuvos smuikininko ir dirigento Sauliaus Sondeckio atminimui.

Сайт мероприятия: http://www.facebook.com/EventumLT

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Vladimiro Spivakovo koncertas Bacho Valanda S. Sondeckio atminimui Вт 03.10. 2017 19:00 Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius 35.00 - 99.00
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 1:30
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Vilniaus g. 6 Vilnius Литва
Организатор
Eventum LT UAB
Žirmūnų g. 44-57 Vilnius
Рег. № 303159651