По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

BALTIJOS MAISTO IR GĖRIMŲ PARODA ''BAF''

Чт 09.11. 2017 10:00 - Сб 11.11. 2017 18:00
Litexpo Lietuvos parodų ir kongresų centras, Vilnius
2.00 - 5.00
Data: 2017 m. lapkričio 9-11d.
Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius

BALTIJOS MAISTO IR GĖRIMŲ PARODA BAF 2017
VISKAS DĖL MAISTO!

Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF – tai geras maistas ir gurmaniški atradimai, tai verslo įvykis, skirtas nišinių maisto ir gėrimų produktų, prieskonių ir delikatesų skverbimuisi į rinką. Čia pristatomi produktai dar tik ieško savo kelio į Lietuvos prekybos centrų lentynas.

Parodos dalyviai – smulkaus ir vidutinio verslo maisto ir gėrimų gamintojai, nedideli ir unikalūs ūkiai, prieskonių, aliejų, vynų importuotojai išnaudoja Baltijos maisto ir gėrimų parodą BAF kaip platformą užmegzti verslo kontaktus ir užmegzti ilgametę draugystę su produktų pirkėjais.

Šiemet parodoje bus galima išbandyti naujus Airijos, Baltarusijos, Estijos, Graikijos, Italijos, Latvijos, Lietuvos ir kitų šalių gamintojų maisto ir gėrimų skonius. Parodoje dalyvaus 80 įmonių, iš kurių daugiau nei 30 proc. – užsienio dalyviai.

Baltijos maisto ir gėrimų parodos BAF 2017 akcentas – produktų pakuotė. Šiai temai bus skirtas didžiausias pakuočių sektoriaus renginys Lietuvoje – konferencija PAKUOČIŲ SEKTORIUS 2017, kurią organizuoja Pakuočių tvarkymo organizacija ir Lietuvos grafinio dizaino asociacija. Daugiau informacijos apie konferenciją čia.

Tradicinė parodos interaktyvi kulinarinė erdvė VIRTUVĖS STUDIJA šiemet pakvies į nepamirštamas šefų improvizacijas. Parodą ir VIRTUVĖS STUDIJĄ lapkričio 9 dieną atidarys žurnalistas Arnas Mazėtis, neslepiantis savo aistros maisto gaminimui. Viskas tris parodos dienas už virtuvės vairo stos šefai, kuriuos pristato VIRTUVĖS STUDIJOS partneris įmonė ELECTROLUX ir parodos dalyviai. Parodoje improvizuos Gian Luca Demarco ir Ali Gadžijevas, Italijos šefai, graikas Christos Georgogiannopoulos, MEZE restorano šefas. Veiks vaikų ir Vilniaus dailės akademijos kūrybinės maisto dirbtuvės, parodos dalyvių STEAK SUPPLY, EURIBIJA ir kt. maisto gaminimo šou.

Kartu 2-oje salėje vyks atsakingo vartojimo, ekologiškų prekių ir paslaugų paroda-forumas EKO LOGIKA 2017

Daugiau informacijos:
http://litexpo.lt/lt/parodos/baf-lt

Parodos darbo laikas:
lapkričio 9-11d. - 10.00 - 18.00

Kasų darbo laikas:
lapkričio 9-11d. - 9.30 - 17.30
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
BALTIJOS MAISTO IR GĖRIMŲ PARODA ''BAF'' Чт 09.11. 2017 10:00 Litexpo Lietuvos parodų ir kongresų centras, Vilnius 2.00 - 5.00
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Bilietas galioja ir į parodą EKO LOGIKA 2017

PVM sąskaitos faktūros už renginį išrašomos ne vėliau kaip iki sekančio mėnesio 15 d. renginiui pasibaigus.

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Nuolaidos:
- Bilietai internetu 5€, kasose 6€
- Studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia internetu 4€, kasose 5€ (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- Perkant 10 ir daugiau bilietų internetu 2€, kasose 3€

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Организатор
Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, UAB
Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, UAB
Laisvės pr. 5 Vilnius
Рег. № 120080713
НСО LT200807113