По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Terminator: the Homecoming | Didžiausias profesionalaus bokso turnyras Lietuvoje

Сб 26.08. 2017 18:30
Menų fabrikas Loftas, Vilnius
21.50 - 201.50
Jau šios vasaros pabaigoje, rugpjūčio 26 dieną, profesionalaus sporto gerbėjus džiugins išskirtinio masto tarptautinis bokso turnyras, kokio mūsų šalyje dar nebuvo. Jo metu Vilniaus menų fabrike LOFTAS paaiškės trijų Tarptautinės bokso federacijos (IBF) diržų laimėtojai, pirmą kartą Lietuvoje bus kovojama ir dėl pasaulio bokso čempiono titulo pagal „World Boxing Council“ (WBC) versiją. Iš viso, renginio žiūrovai galės išvysti net dešimt paties aukščiausio lygio bokso mačų ir visame pasaulyje gerai žinomus sportininkus iš Rusijos, Anglijos, Šveicarijos, Prancūzijos ir kitų šalių.

Pagrindiniu vakaro akcentu, be abejonės, taps jau dabar itin laukiama bokso dvikova „Terminator: the Homecoming“, kurioje susirems tautietis Virgilijus Stapulionis ir Rusijos atstovas Pavelas Mamontovas, sieksiantys IBF Pabaltijo šalių vidutinio svorio kategorijos čempiono diržo.

Terminatoriaus pravardę Amerikoje gavęs lietuvis per savo karjerą profesionaliame ringe yra iškovojęs 28 pergales, patyręs 5 pralaimėjimus ir vieną kovą baigęs lygiosiomis. Tuo tarpu P. Mamontovas sąskaitoje turi 11 pergalių, 2 lygiąsias ir 4 pralaimėjimus. Intrigą didina tai, kad rusas savo karjeroje dar nėra patyręs nei vieno nokauto.

Be jau minėto V. Stapulionio ir P. Mamontovo mačo, būtina išskirti dėl WBC tarptautinio sunkaus svorio kategorijos diržo kovosiančius Yoann Kongolo (Šveicarija) ir Salambek Baysangurov (Rusija). Tai – dar nei karto oficialiose dvikovose nepralaimėję sportininkai.

Tuo tarpu dėl IBF tarpžemyninio lengvo svorio kategorijos diržo grumsis boksininkai Isa Chaniev (Rusija) ir Pierre Bauwens (Belgija), dėl IBF Pabaltijo šalių sunkaus svorio kategorijos diržo – Aleksei Papin (Rusija) ir Alexandr Kubuch (Rusija).

Nepraleisk išskirtinio bokso reginio!
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Terminator: the Homecoming | Didžiausias profesionalaus bokso turnyras Lietuvoje Сб 26.08. 2017 18:30 Menų fabrikas Loftas, Vilnius 21.50 - 201.50
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt


Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~4:30
Pertraukos: 2 (po 10 min.)
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-12
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Švitrigailos g. 29 Vilnius Литва
Организатор
Siesta Boxing Ltd
8A Gwen Rhyan Court Southampton Hampshire
Рег. № 10442751