По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

DOMINO teatras | komedija PRIMADONOS | VILNIUS

Чт 24.08. 2017 19:00
Domino teatras, Vilnius
9.50 - 17.00


„Primadonos“
Garsioji Brodvėjaus komedija!

RežisieriusOleg Šapošnikov
Kostiumų dailininkas: Inga Bermaka ir Agnese Stabiņa
Choreografas: Irina Seveljeva

Vaidina:
Džekas - Eimutis Kvoščiauskas, Mindaugas Ancevičius
Leo -  Mantas Vaitiekūnas 
Dankanas - Sakalas UždavinysMindaugas Capas 
Daktaras - Jonas Braškys 
Megė - Jovita Balčiūnaitė 
Odrė - Austėja Lukaitė  

Du draugai – aktoriai Džekas ir Leo – jau senokai niekaip neužkariauja nei didžiųjų scenų, nei žiūrovų širdžių. Nusivylę tolstančia pripažintų aktorių iliuzija, bičiuliai nusprendžia imtis naujo plano. Netikėtai vaikinus pasiekia žinia, kad JAV gyvenanti pasiturinti dama nemenką palikimą ketina užrašyti seniai nematytiems sūnėnams iš Anglijos, jei tik jie spės atvykti su ja atsisveikinti...
 
Tai tikrai nesudėtingas vaidmuo jauniems ir ambicingiems aktoriams, todėl Džeko ir Leo pasiryžimo nenugesina net ir netikėtai paaiškėjęs faktas, kad tolimieji giminaičiai iš tikrųjų yra visai ne sūnėnai, o dukterėčios – vaikinai tvirtai pasiryžta tapti Maksina ir Stefanija, maloniai pasirengusiomis priimti visą dosniosios tetulės palikimą...
 
Tačiau šioje istorijoje pinkles rezga ne tik Džekas su Leo, bet ir pats likimas – atvykęs į JAV Džekas susipažįsta su nuostabiausia mergina, kuriai tiesiog negali būti abejingas. Tiek Džekui, tiek ir Leo teks pasirinkti – meilė ar pinigai?
 
Spektaklyje vaidina komedijos žanro meistrai: Eimutis Kvoščiauskas, Mantas Stonkus, Šarūnas Banevičius, Sakalas Uždavinys, Mantas Vaitiekūnas, Mindaugas Capas, Jovita Balčiūnaitė, Austėja Lukaitė, Jonas Braškys.
 
JAv leidinys „Houston Press“ apie šį kūrinį rašė: „Šis spektaklis toks juokingas, kad priverčia iki ašarų kvatoti net didžiausius dvidešimt pirmojo amžiaus rimtuolius.“
 
Pjesės autorius Kenas Ludvigas yra parašęs daugiau negu 20 pjesių, pastatytų Brodvėjuje bei Vestendo teatre. Jo kūriniai yra pelnę 2 Laurence Olivier  vardo apdovanojimus, 3 The Antoinette Perry for Excellence in Theatre apdovanojimus, 2 Helen Hayes apdovanojimus ir daugelį kitų.
 
„Tai spektaklis, kuriame neabejotinai galima prisijuokti iki ašarų. Nuostabūs šokiai. O kūrybinė komanda tikri šaunuoliai“,  baleto primarijus Nerijus Juška.
 
„Labai mėgstu tokius spektaklius. Tai lyg didžiulis geros nuotaikos pliūpsnis. Visos „Domino“ teatre kuriamos komedijos pasižymi itin geru humoru“,  aktorė Renata Voitechovskaja-Norvilė.
 
„Puikus spektaklis. Tikrai labai gerai praleidom laiką. Nuostabi muzika, šokiai, fantastiški aktoriai“, režisieriaus Adolfo Večerskio žmona Viola Večerskienė.

Daugiau informacijos:
www.dominoteatras.lt
Domino Teatras Facebook
 
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
DOMINO teatras | komedija PRIMADONOS | VILNIUS Чт 24.08. 2017 19:00 Domino teatras, Vilnius 9.50 - 17.00
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 19:40
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Nuolaidos:

- su Daily Card kortele 10% nuolaida 2 bilietams (kontrolės metu pateikti kortelę). Į nuolaidos laukelį vesti kortelės numerį.
- Studentams 10%. Į nuolaidos laukelį vesti kodą ''studentas''.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Savanorių pr. 7 Vilnius Литва
Организатор
Komedijos teatras, VšĮ
M. Valančiaus g. 7 Vilnius
info@dominoteatras.lt
Рег. № 303064858