По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Maksimo Averino monospektaklis: ''Viskas prasideda nuo meilės. Tęsinys...''

Вт 26.09. 2017 19:00
Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius
20.00 - 66.00
Maksimo Averino monospektaklis:
„Viskas prasideda nuo meilės. Tęsinys...“


2017 m. rugsėjo mėn 26 d.
19 val.
Vilniaus kongresų rūmai


Maksimas Averinas - vienas iš tų aktorių, kurie patraukia žiūrovą, įžvelgdami jame nuoširdų klausytoją ir pašnekovą. Serialų „Neištirta byla“ („Glukhar“), „Sklifosovskij“ ir daugelio kitų žvaigždė, vienas iš ryškiausių A. Raikino teatro „Satyrikon“ mokyklos atstovas 2016 m. rugsėjo mėn. pristatys žiūrovams savo naują spektaklį.

Tai ne koncertas, ne kūrybinis susitikimas, tai - monospektaklis, pilnavertis teatro vaidinimas, apgalvota ir puikiai iš muzikos, poezijos, prozos sudėliota mozaika, lydima meistriškos šviesos ir garso partitūros. Tai spektaklis, kuriame aktorius lieka vienas su publika ir šio dialogo metu atveria savo sielą.

Spektakliui pavadinimą dovanojo nuostabaus rusų poeto Roberto Roždestvenskio eilėraštis. Monospektaklio „Viskas prasideda nuo meilės. Tęsinys...“ programoje - D. Samoilovo, A. Vertinskio, B. Pasternako, V. Majakovskio, R. Roždestvenskio eilės ir proza, ištraukos iš spektaklių, rusų kompozitorių dainos, video scenos iš kino filmų, gyvas bendravimas su sale. Nepaisant to, kad spektaklis pasikeitė, mes nutarėme nekeisti jo pavadinimo - juk galų gale visi eilėraščiai, dainos, visas mūsų gyvenimas - apie meilę!

Jis gali būti „spalvingo kolorito niekšas“ ir jautrus „geras vaikinas“, brutalus mačo ir tylus švelnios širdies svajoklis. Jo aktorinio meistriškumo diapazonas apima visą oktavą, ir jis gali suvaidinti bet ką! Nepaisant aktoriaus santykinai jauno amžiaus, jo „darbo stažas“ - daugiau kaip 30 metų, juk pirmąjį vaidmenį Maksimas suvaidino būdamas šešerių filme „Grafo Nevzorovo nuotykiai“. Devynerių Averinas jau vaidino Miniatiūrų teatro spektaklyje „Brandenburgo vartai“, o kartu mokėsi aktorinio meistriškumo Kino namų teatro studijoje. Toks startas nulėmė tolesnį gyvenimo kelio pasirinkimą: Boriso Ščiukino Teatro institutas, Vachtangovo teatras ir „Satyrikon“.
 

Сайт мероприятия: http://www.facebook.com/EventumLt

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Maksimo Averino monospektaklis: ''Viskas prasideda nuo meilės. Tęsinys...'' Вт 26.09. 2017 19:00 Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius 20.00 - 66.00
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 2:00
Pertraukos: 1
Renginio kalba: Rusų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Vilniaus g. 6 Vilnius Литва
Организатор
Eventum LT UAB
Žirmūnų g. 44-57 Vilnius
Рег. № 303159651