По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Meistras ir Margarita. Pagal M. Bulgakovo romaną

Пт 29.09. 2017 18:30
Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius
21.00 - 51.00
"Meistras ir Margarita"

Žanras: meilės ir išdavystės dramą
Direktorius - Režisierius: V.Belyakovich
Muzikinis akompanimentas: S.Manchenko
Trukmė: 2 valandos ir 40 minučių, įskaitant vieną pertrauką.

"Meistras ir Margarita" yra ne tas romanas, kurį galima būtų lengvai pritaikyti ant scenos. Sunku įgyvendinti tokią didelę knygą į spektaklį. Glaudus persipynimas iš siužetinių linijų ir romano mistinė natūra pasunkina užduotis dar daugiau. Spektaklio režisierius iš “South West” teatro, Valerijus Belyakovich, pakankamai drąsus ir kūrybingas, kad sugebėjo pastatyti spektaklį pagal Mikhailo Bulgakovo romaną. Nepaprasta, originalu, įspūdinga. Tai buvo emocijos, kurias publika patyrė spektaklio metu. Mizanscena, šokiai, nuostabūs kostiumai, lazerių šou, profesionali vaidyba, pagaliau atnešė pjesę "Meistras ir Margarita" ir ant scenos. Teatro versija yra taip didinga ir kerinti, kaip ir pati knyga.

Režisavimo ir vaidybos pagalba, publika jaučiasi lyg jie yra Maskvoje, 1930 metais, kur išlaikyta tų metų atmosfera, spalvos ir net kvapai. Taip, kaip režisierius išsprendžia scenos paslaptį iš tiesų yra įspūdinga. Spektaklio veiksmas vyksta beprotnamyje Lenino vardu. Volandas, raganos, katės, klounai, istorinės asmenybės - visas šitas “reivas” ir deginantis drebulys yra beprotiška vaizduotė, proletariato laikų poeto Ivano Bezdomnyj. Spektaklio inscenizacija yra tokia pati kvapą gniaužianti kaip ir siužetas. Didžiulė iškaba "Lenino beprotnamis", lyderio profilis ir plakatas "Pirmą kartą SSRS! Profesorius Volandas! Tamsiosios magijos seansas! Tik bepročiams!". O visoje šioje fantasmagorijoje subtiliai skleidžiasi keistoka, jokiam laikui ir jėgai nepavaldi Meistro ir Margaritos meilė. Daugelis aktorių svajoja vaidnti šiame spektaklyje, bet tik nedaugelis iš tikrųjų turi šią galimybę. Sunku tiksliai pasakyti kodėl. Galbūt priežastis yra dėl sudėtingo pasirodymo, arba dėl mistinio "Meistras ir Margarita" pobūdžio, bet vienintelis dalykas, kuris yra aiškus, kad aktoriai turi būti nuoširdūs. Tik labiausiai profesionalūs aktoriai sugeba suvaidinti tokią meilės istoriją, tarsi jie iš tikrųjų jaustu.

Spektaklis "Meistras ir Margarita" jau egzistuoja 7 metus. Jis jau uždirbo reputaciją, kaip vienas iš populiariausių spektaklių užsienio šalyse.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Meistras ir Margarita. Pagal M. Bulgakovo romaną Пт 29.09. 2017 18:30 Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius 21.00 - 51.00
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 17:30
Renginio trukmė: 2:40
Renginio kalba: rusų
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N16
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Vilniaus g. 6 Vilnius Литва
Организатор
EU Events LTD
EU Events LTD
267 Romford Road E7 9 HJ Londonas
Рег. № 9957832
НСО 233041555