По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Stiklinis žvėrynas

Вт 14.11. 2017 18:30
Vaidilos teatras, Vilnius
7.00 - 13.00
"Pragaras esi tu pats, vienintelis būdas nuo jo išsigelbėti - atsisakyti savęs tam, kad giliai atjaustum kitą žmogų" - Tennessee Williams.
     Naujasis teatras iš Vilniaus pristato dviejų dalių tragikomediją "Stiklinis žvėrynas", kurioje pasakojama vienos šeimos istorija, kurios veikėjai nesugeba realiai mąstyti ir gyventi: motina paskendusi praeities prisiminimuose, sūnus trokšta romantiškų nuotykių, o dukra užsisklendusi savo stiklinių žvėrelių pasaulyje. Veikėjų sukurtos iliuzijos jiems yra svarbesnės nei tikrovė, kurioje jie jaučiasi bejėgiai ir nesaugūs. Pagrindinė Tennessee Williams pjesių tema -  siekis atskleisti neigiamą poveikį, kurį visuomenė daro jautriam, neprisitaikančiam individui. Spektaklio trukmė 2 val. 15 min.
Režisierius - Artūras Šablauskas;
Scenografė - Birutė Kapustinskaitė;
Choreografas - Sergej Jerpyliov.

Nuolaidos senjorams, studentams, scenos menų profesionalams, grupėms perkant 10 bilietų ir daugiau,  moksleiviams bei neįgaliesiems – 50 proc.
 
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Stiklinis žvėrynas Вт 14.11. 2017 18:30 Vaidilos teatras, Vilnius 7.00 - 13.00
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 15 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val. 15 min.
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Nuolaidos:

- 50% 2 bil. studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 50% scenos menų profesionalams

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
A. Jakšto g. 9 Vilnius Литва
Организатор
Neįgaliųjų Naujasis teatras
A. Jakšto g. 9 - 136 Vilnius
Рег. № 302247949