По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Šunyčiai patruliai ! Naujametinis vaiku spektaklis! (RU)

Сб 23.12. 2017 17:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
11.00 - 36.00
Naujametinis renginys vaikams. "Šuniukų patrulis" 

Jauni žiūrovai, kaip berniukai, taip ir mergaitės, visi be išimties mėgsta pasakas ir stebuklus. Tačiau labiausiai vaikai mėgsta ir nekantriai laukia naujametinių švenčių. O kas bus, jeigu gražius pasakų veikėjus iš visiems žinomo animacinio filmuko "Šuniukų patrulis" perkelti į kalėdinę pasaką? Veikiausiai, puikesnės kalėdinės dovanos nesugebėsite sugalvoti! Siužetas: Kalėdų Senelis gauna jaudinančio turinio laišką. "Šuniukai-gelbėtojai" negali pasilikti abejingi ir nedelsdami puola jam į pagalbą. Tačiau ši užduotis nėra tokia lengva, reikia labai pasistengti įveikti visas pasitaikiusias jų kelyje kliūtis. Tikslą pasiekti jaunieji šuniukai galės tik pasitelkę visas savo jėgas bei susiradę naujų draugų. Jiems teks veikti napaisant savo baimių, judėti į priekį ir, aišku, tiketi stebuklais!  Naujųjų Metų naktį visi patirs pačius nuostabiausius nuotykius ir nepamirštamus stebuklus. Laukiame visų!
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Šunyčiai patruliai ! Naujametinis vaiku spektaklis! (RU) Сб 23.12. 2017 17:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 11.00 - 36.00
Полезная информация

Doors open: 30 min. until event
Event length: 1 h 30 min
Breaks: 1
Entrance for children is not for free
Discounts: none

Organizer assume responsibility for the event and its quality. Tickets are only returned if event is canceled or changing its time. Distributor acts as a disclosed agent.

Место проведения
Kernavės g. 84 Vilnius Литва
Организатор
UAB MORTEN
Eišiškių Sodų 5-oji g.19 Vilnius
showlifelt@gmail.com
Рег. № 302561330
НСО LT100007660316