logo
Basket: 0
No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Salono „Greenas” dovanų čekis

Pylimo g. 35, Grožio salonas Greenas, Vilnius
20.00 - 100.00

Grožio salonas „Greenas“ – tai ne tik vieta, iš kurios išėję pasijusite gražesni, bet ir aplinka, kuri įkvėps noro puoselėti natūralumą bei savo unikalumą. Juk graži išvaizda – tai ne tik prižiūrėti plaukai ar oda, bet ir nuo puikios savijautos spindinčios akys. Čia rasite aukščiausios kokybės grožio priežiūros priemones, malonų aptarnavimą, profesionaliai atliekamas paslaugas.

Grožio salonas „Greenas“ itin didelį dėmesį skiria natūralumui. Natūralus bei subtilus įvaizdis gali būti sukurtas tik naudojant ekologiškas, aplinkai draugiškas kosmetikos priemones. Kosmetikos linija „Greenas“ – pirmoji profesionali ekologiška kosmetika Lietuvoje. Ši kosmetika buvo sukurta specialioje modernioje laboratorijoje, laikantis aukščiausių kokybės, natūralumo standartų bei remiantis kvalifikuotų profesionalų patirtimi.

Natūrali kosmetika, aukšto lygio ekspertų darbas bei kiekvieno unikalumo atskleidimas – „Greenas“ vizitinė kortelė. Grožio salonas „Greenas“ – suteiks ilgalaikius rezultatus, kurie nudžiugins kiekvieną.

Ši dovana – tai pasirenkamos vertės dovanų čekis, kuriuo dovanos gavėjas galės atsiskaityti už paslaugas grožio salone „Greenas“.

Show moreShow less
Event Venue Price  
Salono „Greenas” dovanų čekis Pylimo g. 35, Grožio salonas Greenas, Vilnius 20.00 - 100.00
Venue
Pylimo g. 35, Grožio salonas Greenas
Pylimo g. 35, Vilnius, Lithuania Vilnius Lithuania
Promoter
Olgvikos stilius, UAB
A. Mickevičiaus g. 41I, Juodšiliai
+37064484294
Reg. no: 303246106
VAT LT100009956419
Same promoter Same venue
Buy ticket Plaukų ir galvos odos SPA ritualas Tiketa.ltTiketa.ltPlaukų ir galvos odos SPA ritualas Pylimo g. 35, Grožio salonas Greenas, Vilnius 40.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket Vyriškas kirpimas + GREENAS DETOX ritualas Tiketa.ltTiketa.ltVyriškas kirpimas + GREENAS DETOX ritualas Pylimo g. 35, Grožio salonas Greenas, Vilnius 35.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!