logo
Select period
Search from map
Menu

KARKLĖ 2023 festivalio bilietai

Show descriptionHide description

Legendinis „Karklės“ festivalis atsisveikina ir kviečia paskutiniam šokiui šią vasarą: šių metų rugpjūčio 11-13 dienomis įvyks paskutinis „Karklės” festivalis, kurio praleisti nevalia!

Visiems, kas dar niekada nesilankė „Karklėje“, tai yra paskutinė proga sukurti savąją festivalio istoriją, o ištikimiems lankytojams – šansas pratęsti geriausius čia įvykusius prisiminimus, kadangi kitos galimybės jau nebebus.

2010 metais pradėtas organizuoti festivalis „Karklė" daugeliui yra neatsiejama vasaros dalis. Tai vienintelis muzikos festivalis vykstantis Lietuvos pajūryje. Festivalis kasmet pritraukia ne tik žinomiausius Lietuvos ir užsienio atlikėjus, tačiau išskirtinį dėmesį skiria menui ir stengiasi sukurti unikalias patirtis festivalio lankytojams.

2023 metais festivalis „Karklė" vyks rugpjūčio 11-13 dienomis tradicinėje vietoje Karklėje, Klaipėdos rajone. Labiausiai nekantraujančius pakviesime į festivalio pre-party jau rugpjūčio 10 d. nuo 18:00.

Pažymėk raudonai savo kalendoriuje – rugpjūčio 11-13 dienomis, 2023!

KARKLĖ – TAVO vasaros nuotykis, kur visoms SVAJONĖMS taps lemta IŠSIPILDYTI!

Sekite naujienas renginio paskyroje Facebook @karklefestival, Instagram @karklefest arba www.karkle.com

Šiemet festivalyje jus džiugins užsienio ir Lietuvos scenos atlikėjai: Rag’n’bone man, Olivia Addams, Sigala, Dynoro, Jovani, Marijonas Mikutavičius, 8 kambarys, Komoso su Thomas Sykes, Brainstorm, Sudden lights, Natalija Bunkė, 2 kvėpavimas, FC Baseball, Requiem ir daugelis kitų!

Vaikai iki 12 metų su suaugusiųjų priežiūra į renginį įleidžiami nemokamai.

VIP Karklės festivalio bilietas:
1. Atskiras įėjimas į festivalį (nereikės laukti eilėse);
2. Nemokamas automobilio VIP parkingas visoms festivalio dienoms ( šalia festivalio teritorijos);
3. Atlikėjų pasirodymų stebėjimas nuo VIP pakylos prie pagrindinės BETSAFE CASINO scenos, atskiras baras, atskiri tualetai)

 

 

Festival events

No events were found
Loading...
Reload
No results have been found for your request.
Loading...
Reload