logo
Select period
Search from map
Menu

ŠEŠTADIENIO BILIETAS (vienos dienos) / SATURDAY TICKET (valid for one day)

Sa 24/05/2025 10:00
Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius
COMIC CON BALTICS 2025
IŠANKSTINĖ BILIETŲ PREKYBA Į COMIC CON BALTICS 2025!
 
Superherojų pamėgtas bei Holivudo žvaigždes, naujausias technologijas, žaidimus ir kitas pramogas pristatantis „Comic Con Baltics“ Vilniuje vėl sugrįžta ir 2025 m. gegužės 23-25 d. kviečia pasinerti į nepamirštamų įspūdžių savaitgalį.
 
  • Naujos, anksčiau nematytos erdvės, įspūdingos filmų ir serialų dekoracijos;
  • Pasaulinio ir lietuviško kino kūrėjų bei aktorių diskusijos, nukeliančios į filmavimo aikšteles;
  • Inovatyviausi technologijų sprendimai kompiuterinių žaidimų erdvėje, dar neišbandytos pramogos;
  • E-sporto turnyrai;
  • Įtraukiančios interaktyvios veiklos šeimų erdvėje;
  • Prekybininkų zona.
Visa tai ir dar daugiau galėsite išvysti po vienu didžiausios Lietuvoje parodų erdvės LITEXPO stogu.
Nori paspausti ranką ar užduoti klausimą mylimiausiam aktoriui? Tavo autografų kolekcijai trūksta dar vieno komiksų kūrėjo ar aktoriaus parašo? O gal Tavo svajonė sužaisti mėgstamiausio kompiuterinio žaidimo mačą su žinomiausiomis Lietuvos pramogų pasaulio asmenybėmis? „Comic Con Baltics“ gali paversti Tavo svajones realybe!
Ir tai tik maža dalis to, ką gali nuveikti unikaliame, didžiausiame Baltijos šalyse populiariosios kultūros renginyje.
“Comic Con Baltics” – tai ne tik renginys, tai – potyris!
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
 
BILIETAI
·       PENKTADIENIO BILIETAS (vienos dienos): Bilietas galioja tik penktadienį. Pamatyk renginį pirmasis! Nelauk eilėje, išbandyk aktyvacijas ir žaidimus pirmas, gerai praleisk penktadienį ir nerk į savaitgalį!
·       ŠEŠTADIENIO BILIETAS (vienos dienos): Visos dienos nuotykis, kurį gali patirti šeštadienį. Susitikimai su aktoriais, diskusijos, filmų ir kompiuterinių žaidimų įkvėpti Cosplay pasirodymai, turnyrai, įvairiausi suvenyrai ir dar daugiau.
·       SEKMADIENIO BILIETAS (vienos dienos): Negali atvykti šeštadienį? O gal nespėjai visko patirti per vieną dieną? Šis bilietas leis Tau dar kartą, o gal iš naujo patirti visas renginio akimirkas sekmadienį.
·       SAVAITGALIO BILIETAS (galioja penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį): Kaip ir vienos dienos bilietas tik trigubai daugiau pramogų. Šis bilietas galioja visas tris renginio dienas – būsi tikras, kad nieko nepraleisi.
·       ŠEIMOS/DRAUGŲ BILIETAS (vienos pasirinktos dienos): Bilietas galioja vieną pasirinktą dieną ir su šiuo bilietu į renginį gali patekti iki 4 asmenų. Vaikai iki 6 metų į renginį patenka nemokamai.
·       SUPERHEROJAUS BILIETAS (galioja penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį): su šiuo bilietu galėsi ne tik visas tris dienas pasinerti į nepakartojamą popkultūros pasaulį, bet ir garantuotas atskiras įėjimas į renginį be jokių eilių, oficialūs „Comic Con Baltics“ marškinėliai, pasirinkto aktoriaus autografas bei nuotrauka su pasirinktu aktoriumi.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
BENDRAUKIME!
Jei turite klausimų, idėjų ar tiesiog norite pasidalinti įdomiomis populiariosios kultūros naujienomis, nedvejokite mums rašyti el. paštu: info@ccbaltics.com
 
**Visi svečiai yra be galo užimtos asmenybės ir dėl tam tikrų su darbu susijusių įsipareigojimų gali atšaukti savo pasirodymą renginyje. Dėl svečių pasirodymo atšaukimo organizatoriai neatsako ir pinigų už bilietą negrąžina.
 
Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.
 
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
ŠEŠTADIENIO BILIETAS (vienos dienos) / SATURDAY TICKET (valid for one day) Sa 24/05/2025 10:00 Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius 24.00
Event ŠEŠTADIENIO BILIETAS (vienos dienos) / SATURDAY TICKET (valid for one day)
Date / Time Sa 24/05/2025 10:00
Venue Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius
Price 24.00
Good to know
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

The event organiser takes responsibility for the event and its quality. In the event of cancellation or postponement of the event, the organiser is responsible for deciding on the return of tickets and refunds and is liable for refunds and damages. Tickets are non-exchangeable and non-refundable (including non-attendance).
The ticket distributor is acting only as an independent agent and is not liable for refunds or damages. Refunds must be requested from the event organiser. For more information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
 
Venue
Promoter
Kultūringai, VšĮ
A. Goštauto g. 8, Vilnius
info@ccbaltics.com / +37062012102
Reg. no: 304114538
VAT ND
Event ŠEŠTADIENIO BILIETAS (vienos dienos) / SATURDAY TICKET (valid for one day)
Date / Time Sa 24/05/2025 10:00
Venue Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius
Price 24.00
Other dates Same promoter Same venue
Buy ticket PENKTADIENIO BILIETAS (vienos dienos) / FRIDAY TICKET (valid for one day) PENKTADIENIO BILIETAS (vienos dienos) / FRIDAY TICKET (valid for one day) Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius
Buy ticket SAVAITGALIO BILIETAS (visų dienų) / 3 DAY PASS SAVAITGALIO BILIETAS (visų dienų) / 3 DAY PASS - Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius
Buy ticket ŠEIMOS/DRAUGŲ BILIETAS (vienos pasirinktos dienos) / FAMILY/FRIENDS TICKET (valid for one day) ŠEIMOS/DRAUGŲ BILIETAS (vienos pasirinktos dienos) / FAMILY/FRIENDS TICKET (valid for one day) - Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius
Buy ticket SUPERHEROJAUS BILIETAS (visų dienų) / SUPERHERO TICKET (valid for all weekend) SUPERHEROJAUS BILIETAS (visų dienų) / SUPERHERO TICKET (valid for all weekend) - Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius
No results have been found for your request.
Loading...
Reload