logo
Basket: 0
logo
Select period:
Basket: 0
No results have been found for your request.
Loading...
Reload

GIGI D'AGOSTINO MILLENNIUM 2000 FEST

Sa 26/02/2022 21:00
45.00 - 115.00
Show descriptionHide description
Atnaujinta 2022 04 27

Norime informuoti, kad dėl atlikėjo Gigi D’Agostino ligos atšaukto koncerto GIGI D'AGOSTINO MILLENNIUM 2000 FEST bilietų pirkėjams, kurie dar negavo pinigų grąžinimo, pinigai bus grąžinti iki 2022 m. gegužės mėn. pabaigos. Atsiprašome, kad dėl didelio besikreipiančiųjų kiekio, kai kuriems pirkėjams pinigų grąžinimo reikia laukti ilgiau, nei įprasta. 

Visiems pirkėjams, kurie buvo užpildę pinigų grąžinimo formas, nieko papildomai daryti nereikia, pinigai bus pervesti į jūsų prašyme nurodytą banko sąskaitą. 

---
Atnaujinta 2022 02 21
Nors atkakliai ruošėmės ir dirbome ties šio šeštadienio renginiu “Žalgirio arenoje”, gavome liūdną žinią iš Gigi D’Agostino agentų, jog dėl atlikėją užklupusios sunkios ir agresyvios ligos Gigi D’Agostino turai ir koncertai yra nutraukiami. Atlikėjo sveikata yra itin prasta ir jis neturi galimybės šiuo metu atvykti į Lietuvą ir surengti taip laukto pasirodymo.
 
Labai apgailestaujame ir su liūdesiu turime pranešti, kad neribotam laikui tenka atšaukti Gigi D’Agostino koncertą “Žalgirio arenoje”, kuris turėjo įvykti 2022 vasario 26-tą dieną. Tai yra pirmasis koncertas organizatorių istorijoje per dešimtmetį, kuomet tenka atšaukti renginį.
 
Nors koncertas atšaukiamas ne dėl organizatoriaus kaltės, prisiimame visą atsakomybę ir suteikiame galimybę už bilietus grąžintis pinigus.
 
Visi, kurie norite atsiimti pinigus už bilietus, turite užpildyti formą ir įvykdžius visas nurodytas sąlygas atsiųsti iki 2022 kovo 12 el. paštu: grazinimai@bilietai.lt .
Pinigai bus grąžinti į Jūsų banko sąskaitą per 60 d. (iki balandžio 27d.).
Pinigų grąžinimo formą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766
Grąžinimo formos atsiųstos po 2022 m. kovo 12 d. nebus priimamos.
 
----
Atnaujinta 2021 11 13
 
Turime pranešti, kad dėl Gigi D‘Agostino užklupusios ligos „GIGI D‘AGOSTINO MILLENNIUM 2000 FEST“ koncertas yra KELIAMAS iš 2021 lapkričio 20 dienos į 2022 vasario 26 dieną. Bilietų pardavimas naujai datai nėra sustabdytas.
 
Dėl ligos gydytojai atlikėjui Gigi D‘Agostino griežtai nurodė ateinantį mėnesį nevykdyti pasirodymų, kol sveikata nebus pilnai atsistačiusi.
 
Tiek renginio organizatoriams, tiek atlikėjui Gigi D’Agostino yra skaudu pranešti apie šias susiklosčiusias aplinkybes, dėl kurių tenka perkelti koncerto datą.
 
Primename, koncertas NĖRA atšaukiamas, todėl visi Jūsų turimi bilietai į šį koncertą galios ir perkeltai datai – jų keisti nereikia.
Kam netinka nauja renginiu data prašome per 14 dienų kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766
Prašymai priimami iki 2021 m. lapkričio 28 d.
___________
Primename, praėjusius kartus koncertas buvo perkeltas NE DĖL ORGANIZATORIAUS AR ATLIKĖJO KALTĖS, o dėl užklupusios COVID-19 pandemijos, dėl kurios ribojimų renginio organizatoriai ir atlikėjas neturėjo galimybės surengti koncerto ankstesnėmis datomis.

---

Pirmasis „Millennium 2000 fest“ nunešė „Žalgirio“ arenos stogą ir nepaliko abejingų. Koncertas savo garsu, specialiais efektais ir atlikėjais niekuo nenusileido garsiausiems pasaulio festivaliams.
 
Na, o dabar mes su trenksmu pristatome mega pasaulio žvaigždę: Gigi D‘Agostino. Šį vakarą muzikos magas platininėmis raidėmis įrašys į Lietuvos istoriją.
 
15 tūkstančių širdžių ir vienintelis toks renginys Baltijos šalyse!

VIDEO:
 
 
Festival events