logo
Select period
Search from map
Menu

Dokumentinis filmas ''Dažnių žvejyba''

Show descriptionHide description

Turite unikalią galimybę dar pora kartų pamatyt ir išgirsti daugiakanalę dok. filmo "Dažnių žvejyba" versiją. Prieš filmą jūsų lauks 1 jūsų pasirinktas gėrimas - ar tai būtų tamsus, kaip mūsų miškas lapkritį, alus ar šviesus, kaip Kuršių Nerija, sidras ar imbierinis alus.

Immersive 3D garso patirtis:  "Dažnių žvejyba"

Ar nori išgirsti tai, kas plika ausimi negirdima? Ar nori atsidurti viduryje garsinės sferos ir būti apsuptas 24 kolonėlių, kvėpuojančių, atrodo, tau į nugarą?

„Dažnių žvejyba“ – tai neįprastas dokumentinis filmas. Tai garsinis eksperimentas, kuriame galėsite išgirsti Lietuvos gamtos garsus per 24 nepriklausomus garso kanalus.

Tai moderni pasaka apie archajiškas garsų paieškas. Istorija apie Audrių Šimkūną, jau daugiau nei 20 metų užsiimantį aplinkos garsų įrašymu (field recording) ir kuriantį iš tų garsų muziką. Kaip koks pagonių žynys Audrius veda mus gilyn į laukinę gamtą ir grąžina žiūrovą į pirmapradę mūsų kalbą – kai mes tik girdėjome garsus, bet dar nemokėjome kalbėti. Virš jūsų praskris sielų aidai, iš šonų apsups siautulingas vėjas, o iš apačios bus girdėti smėlio pustoma žemė. Paslaptingas mus supantis garsų pasaulis išplauks į žmogaus girdimo diapazono ribas ir žiūrovai galės bent trumpam pasijusti dievais šitoje planetoje.

Filmas lietuvių kalba su angliškais subtitrais.

Events

No events were found
Loading...
Reload
No results have been found for your request.
Loading...
Reload