logo
Select period
Search from map
Menu

Moters Vizija - galia kurti ir mylėti save

Fr 08/03/2024 10:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
54.20 - 155.00
Didžiausia motyvacinė konferencija MOTERS VIZIJA – GALIA KURTI IR MYLĖTI SAVE
 
2024 m. kovo 8 d., Tarptautinės moters dienos proga, visos dienos konferencija moterims ir vyrams.
Tarptautinę moters dieną švęskime kartu, gausioje bendruomenėje, kurioje jausime ryšį, meilę ir kūrybą.
Mes kviečiame Jus suteikti sau erdvės augti, atpažinti savo potencialą, pamatyti ir pajausti save iš kitos perspektyvos.
Kartu su garsia serbijos menininke - Marina Abramović, kuri garsėja savo įkvepiančiais ir ribas laužančiais performansais.
Marina Abramović pritraukia žiūrovų dėmesį savo ryžtingais ir provokuojančiais kūriniais, kurie verčia mus iš naujo apmąstyti meno ribas. Jos performansai siejasi su kūno ir emocinės patirties sąveika, skatinančia mus galvoti apie žmogaus santykius, tapatumo reikšmę ir meno įtaką mūsų gyvenimams.
Marina Abramović yra didelis įkvėpimo šaltinis kitiems menininkams ir šiuolaikinio meno gerbėjams. Ji nuolat meta iššūkius sukurtoms riboms ir skatina visuomenę paklausti savęs svarbiausių klausimų apie kūrybą, kūno ryšį ir emociją.
 
 
“Kiek plačiai mes žvelgiame į tai, kas mes esame? Kiek giliai leidžiamės pastebėti aplinkoje savo paties atspindžio formas? Šių atsakymų suma kiekviename unikaliai užkoduota.”
 
“Reikia tik pasmalsauti ir atrasti tikrosios prigimties kodą, kuris padovanoja raktą vidiniams turtams išlaisvinti. Patikėkite, žmoguje slypi tokia galia, kuri dar neuždarius durų, gali atverti meilės sau ir autentiškos saviraiškos langus. Mielos moterys, savo pranešime, šiuo raktu pasidalinsiu su Jumis.”
 
Taip sako viena iš 2024 m. “Moters Vizijos” konferencijos pranešėjų, sertifikuota veidoskaitos trenerė, 5 elementų sistemos paremtos asmenybių tipologijos praktikė bei koučingo (ICF) specialistė Ugnė Genienė.
“Balta drobė tai dar viena nauja pradžia išdrįsti, patirti ir įkvėpti. Tikiu, kad tapyba tai būdas atrasti save, išlaisvinti savo mintis ir patirti kūrybos džiaugsmą. Tapyba tai mano gyvenimo dalis, kuri padaro jį ryškesnį ir spalvingesnį į drobę sudedu savo patirtis ir jausmus! Noriu pakviesti moteris patirti kūrybą, išsilaisvinti iš baimės ir bijojimo suklysti, paskatinti atrasti naujus savo talentus ir tai įgyvendinti. Kartu sukurkime neįtikėtiną kolekciją Jūsų jausmų, emocijų ir išgyvenimų!” - 2024 m. konferencijos “Moters Vizija” pranešėja Iveta Jurkšienė.
 
Ypatingai charizmatiška moteris, mama, žinoma scenos ir televizijos aktorė, televizijos projektų dalyvė kalbės tema “Humoras ir gyvenimo iššūkiai - kartais suderinama ar būtina visada?”. Pranešimo metu atsakys tiek į šį, tiek į kitus mums visiems dažnai iškylančius klausimus ir pasidalins savo patirtimi kaip šiuos du elementus paversti gyvenimo įrankiu.Teatro, kino ir televizijos aktorė - Ineta Stasiulytė
 
Mūsų misija – įkvėpti žmones kurti, atrasti ir mylėti save.
 
Moters Vizija jau septintus metus organizuoja didžiausią motyvacinę konferenciją, kuri įkvėpė daugiau nei 30 000 dalyvių. Nr.1 pranešėjai Lietuvoje ir pasaulyje, šalių prezidentai ir tikros žinomų bei sėkmingų žmonių istorijos uždegė ne vieną dalyvio širdį.
Mes tikime, kad ši patirtis ilgai išliks atmintyje, todėl labai kviečiame visus norinčius pasižymėti konferencijos datą savo kalendoriuose, įsigyti bilietus ir laukti įkvepiančių susitikimų.
Rezervuokite vietą jau dabar, nes bilietų kaina kils!
Jeigu kiltų bet kokių klausimų, susijusių su konferencija ar norėtumėte užsisakyti bilietus grupei nuo 10 žmonių – susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

Tel. nr. +370 646 09480
El. paštu:
info@motersvizija.lt
 
Renginio nuoroda:
http://www.motersvizija.lt
Įsigiję DIAMOND bilietus turėsite išskirtinę galimybę susitikti su Marina gyvai!
Tik ribotas kiekis dalyvių turės galimybę susitikti su Marina Abramović gyvai, užduoti rūpimus klausimus bei gauti geriausias sėdimas vietas pirmose eilėse. Susitikimas su Marina Abramović vyks po konferencijos atskiroje zonoje su užkandžiais, gėrimais bei dovanomis.
 

Events website: http://www.motersvizija.lt

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Moters Vizija - galia kurti ir mylėti save Fr 08/03/2024 10:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 54.20 - 155.00
Event Moters Vizija - galia kurti ir mylėti save
Date / Time Fr 08/03/2024 10:00
Venue COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Price 54.20 - 155.00
Good to know

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~09:00
Renginio trukmė: ~8:00
Pertraukos: yra
Renginio kalba: lietuvių, anglų - bus vertimas iš anglų kalbos
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-12
Nuolaidos: netaikomos


The event organiser takes responsibility for the event and its quality. In the event of cancellation or postponement of the event, the organiser is responsible for deciding on the return of tickets and refunds and is liable for refunds and damages. Tickets are non-exchangeable and non-refundable (including non-attendance).
The ticket distributor is acting only as an independent agent and is not liable for refunds or damages. Refunds must be requested from the event organiser. For more information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
 
Venue
Promoter
Woman's Vision, UAB
V. Nagevičiaus g. 3 Vilnius
+37068798883; info@motersvizija.lt
Reg. no: 305616508
VAT LT100013357814
Event Moters Vizija - galia kurti ir mylėti save
Date / Time Fr 08/03/2024 10:00
Venue COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Price 54.20 - 155.00
Same venue
Buy ticket MANTAS JANKAVIČIUS: ''12 violončelių'' | Vilnius PopularPopularMANTAS JANKAVIČIUS: ''12 violončelių'' | Vilnius COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Buy ticket Vienos Štrauso Festivalio orkestras | Vilnius Vienos Štrauso Festivalio orkestras | Vilnius COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Buy ticket (Vilnius) ''SPRAGTUKAS'' Katalonijos Nacionalinis Baletas PopularPopular(Vilnius) ''SPRAGTUKAS'' Katalonijos Nacionalinis Baletas COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Buy ticket (Vilnius) ''SPRAGTUKAS'' Katalonijos Nacionalinis Baletas PopularPopular(Vilnius) ''SPRAGTUKAS'' Katalonijos Nacionalinis Baletas COMPENSA koncertų salė, Vilnius
No results have been found for your request.
Loading...
Reload