logo
Select period
Search from map
Menu

8 Kambarys

Fr 09/12/2022 20:00
Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius

„8 Kambarys" šiuos metus užbaigs koncertu Vilniuje

 

„8 Kambarys" grįžta į Vilnių ir skelbia apie naują koncertą sostinėje. Populiarioji hiphopo grupė gruodžio 9-ąją dieną surengs koncertą Lietuvos parodų ir kongresų centre „LITEXPO".

 

Bilietus į grupės „8 Kambarys" išskirtinį koncertą Vilniuje galima įsigyti visose „Bilietai.lt" kasose ir internete: www.bilietai.lt.

 

„8 Kambarys" ir Vidas Bareikis - „Ežero dugne": https://youtu.be/8211cRVSSIA

 

„Šių metų kulminacijai turime savo versiją. Po „Žalgirio" arenos koncerto, keliames į Vilnių, kur savo solinio koncerto nedarėme jau kelis metus. Grįžtame į sostinę didžiausiam šių metų koncertui, po kurio niekam nekils klausimų, kodėl esame viena iš geriausių hiphopo grupių Lietuvoje", - sako dueto „8 Kambarys" nariai Talaz ir Corsalis.

 

Tai bus didžiausias pastarųjų metų solinis koncertas Vilniuje, kuriame grupė pasirodys su jau gerai pažįstamu muzikantų sąstatu. Prie koncerto išpildymo jungiasi „AB Light“ komanda ir režisierius Saulius Baradinskas. Grupės gerbėjai išgirs ne tik gerai žinomas dainas - jų lauks ir nemažai specialiai ruošiamų staigmenų.

 

2013 m. rudenį susikūrusi grupė „8 Kambarys" karjerą pradėjo nuosavoje įrašų studijoje, kur daug ir ilgai dirbo, kol atrado savitą muzikos skambesį. Sujungę savo solinius kūrinius, Talaz ir Corsalis pradėjo rengti koncertus repo muzikos vakarėliuose, pasirodydavo nedidelių miestelių klubuose ir baruose.

 

2018 m. duetas išleido debiutinį albumą „Atlantida", iš kurio hiphopo muzikos gerbėjai labiausiai pamėgo hitus „Išmokyk mane šypsotis", „Tyloj", „Pasakyk man" ir „Ieškau".

 

2019 m. pradžioje „8 Kambarys" ir Vidas Bareikis sukūrė ir įrašė žaibiškai išpopuliarėjusią bendrą kūrinį „Ežero dugne". Bendra daina, kurią „8 Kambarys" su Vidu Bareikiu kartu atliko ne viename festivalyje ir koncerte, tapo bene didžiausiu tų metų lietuviškos muzikos hitu.

 

Išpopuliarėjusį duetą netruko pastebėti, todėl „8 Kambarys" greitai tapo laukiama grupė koncertų salių scenose ir didžiuosiuose muzikos festivaliuose. 

 

Duetas surengė koncertinį turą „#Defektas", kurio metu koncertavo Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Vėliau „8 Kambarys" pakvietė gerbėjus į išskirtinius pasirodymus „Vasaros terasoje" bei koncertavo visuose didžiuosiuose muzikos festivaliuose „Granatos Live", „Galapagai", „Radistai Village", „Karklė" ir „M.A.M.A. vasara".

 

2019 m. pabaigoje 8 Kambarys išleido antrąjį studijinį albumą „Panacėja", kurį išpopuliarino dainos „Manęs nesužavėjai", „Raudonam puodely" ir „Jie viską žino apie mus". 

 

2020-aisiais „M.A.M.A“ apdovanojimuose buvo pripažinta geriausia hiphopo grupe ir atsiėmė statulėlę už geriausią metų dainą „Ežero dugne“, įrašytą kartu su Vidu Bareikiu. 

 

Šių metų pradžioje „M.A.M.A“ apdovanojimuose grupė pelnė metų hiphopo grupės titulą ir surengė grandiozinį solinį koncertą Kauno „Žalgirio" arenoje. Šiuo metu „8 Kambarys" ruošia trečiąjį solinį albumą.

 
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
8 Kambarys Fr 09/12/2022 20:00 Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius 29.20
Event 8 Kambarys
Date / Time Fr 09/12/2022 20:00
Venue Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius
Price 29.20
Good to know

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė:
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: pirmi bilietai pigiau
 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt


The event organiser takes responsibility for the event and its quality. Ticket refunds will only be given if the event is cancelled or postponed. The ticket distributor acts as a revealed intermediary. For detailed information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
Venue
Promoter
Live Nation Lietuva, UAB
Live Nation Lietuva, UAB
Ramybės g. 4-70 Vilnius
+37067302559 / press@livenation.lt
Reg. no: 302694149
VAT LT100006550317
Event 8 Kambarys
Date / Time Fr 09/12/2022 20:00
Venue Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius
Price 29.20
Same promoter Same venue
Buy ticket Daddy Was A Milkman su Orkestru PopularPopularDaddy Was A Milkman su Orkestru Kauno Žalgirio arena, Kaunas 41.70 - 61.70
Buy ticket Jessica Shy - Arena Show PopularPopularJessica Shy - Arena Show Kauno Žalgirio arena, Kaunas 38.70 - 58.70
Buy ticket Palaye Royale Palaye Royale Menų fabrikas LOFTAS, Vilnius 45.20
Buy ticket Robbie Williams XXV TOUR Robbie Williams XXV TOUR Kauno Žalgirio arena, Kaunas 223.70
No results have been found for your request.
Loading...
Reload