logo
Select period
Search from map
Menu

Alanas Chošnau. Geriausios dainos.

Fr 02/06/2023 20:00
Palangos koncertų salė, Palanga
23.70 - 50.00

Šią vasarą atidarykite kartu su atlikėju Alanu Chošnau. 2023 m. birželio 2 d. Palangos koncertų salėje, Palangos vasaros sezono atidarymo vakarą vyks įspūdingas atlikėjo koncertas su nauja programa "Geriausios dainos".

Lietuvos populiariosios ir elektroninės muzikos žvaigždė, dainų autorius, muzikos prodiuseris ir išskirtinio tembro atlikėjas Alanas Chošnau kviečia į savo koncertą, kuriame skambės tik visiems puikiai atpažįstami ir mylimi muzikiniai hitai, sukurti per trisdešimt aktyvių kūrybos metų grupės "Naktinės personos" ir sėkmingos solinės karjeros laikotarpiais. 

„Nuo keturiolikos metų sąmoningai mačiau save tik muzikoje. Muzika man reiškia viską – kelio pradžią ir pabaigą... Gyvenu muzika ir dėl jos esu pasirengęs visą save atiduoti. Tai likimas, kurį priėmiau su meile ir pasitikėjimu. Tikiu, kad mano klausytojai tai jaučia..." (A. Chošnau)

Alanas Chošnau - tai autentiškas, savito muzikinio braižo dainų kūrėjas ir atlikėjas, įvertintas begalės ištikimų klausytojų, atrastas naujos kartos klausytojų, ne kartą pelnęs "Geriausias metų atlikėjas", "Auksinis diskas", "Geriausia metų daina" titulus Lietuvos muzikos scenos apdovanojimuose. 

Nauja Alano Chošnau koncertinė programa "Geriausios dainos" užtikrina - šiuose koncertuose skambės tik hitai!

Neabejojame, kad visiems puikiai žinomi soliniai Alano Chošnau ir grupės "Naktinės personos" kūriniai kiekvienam koncerto dalyviui sukels tik pačius šilčiausius ir jaukiausius prisiminimus, paryškins išgyventų emocijų spalvas ir kiekvieną pakvies į muzikinę kelionę laiku... 

Sceninė Alano Chošnau magija, įspūdingas šviesų ir garso efektų šou - tai viskas ko reikia įsimintinam vasaros sezono atidarymui Lietuvos pajūryje, Palangoje. Susitikime prie saulėtos jūros ir palydėkime šį vakarą drauge! 

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Alanas Chošnau. Geriausios dainos. Fr 02/06/2023 20:00 Palangos koncertų salė, Palanga 23.70 - 50.00
Event Alanas Chošnau. Geriausios dainos.
Date / Time Fr 02/06/2023 20:00
Venue Palangos koncertų salė, Palanga
Price 23.70 - 50.00
Good to know
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: nėra

The event organiser takes responsibility for the event and its quality. In the event of cancellation or postponement of the event, the organiser is responsible for deciding on the return of tickets and refunds and is liable for refunds and damages. Tickets are non-exchangeable and non-refundable (including non-attendance).
The ticket distributor is acting only as an independent agent and is not liable for refunds or damages. Refunds must be requested from the event organiser. For more information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
 
Venue
Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43 Palanga Lithuania
Promoter
Wow projektai, VŠĮ
Gedimino pr. 49-45 Vilnius
vadyba@alanaschosnau.com, +37068376758
Reg. no: 302968408
VAT LT100015617218
Event Alanas Chošnau. Geriausios dainos.
Date / Time Fr 02/06/2023 20:00
Venue Palangos koncertų salė, Palanga
Price 23.70 - 50.00
Same venue
Buy ticket VASAROS GERO JUOKO DOZĖ. Teatras KITAS KAMPAS VASAROS GERO JUOKO DOZĖ. Teatras KITAS KAMPAS Palangos koncertų salė, Palanga
Buy ticket ''Šlagerių dvikova'': Eugenijus Chrebtovas ir Liudas Mikalauskas su grupe ''Šlagerių dvikova'': Eugenijus Chrebtovas ir Liudas Mikalauskas su grupe Palangos koncertų salė, Palanga
Buy ticket Legenda. Vytautas Kernagis. Istorijos ir dainos. Palanga Legenda. Vytautas Kernagis. Istorijos ir dainos. Palanga Palangos koncertų salė, Palanga
Buy ticket Inga Jankauskaitė | Palanga PopularPopularInga Jankauskaitė | Palanga Palangos koncertų salė, Palanga
No results have been found for your request.
Loading...
Reload