logo
Select period
Search from map
Menu

Alanas Chošnau. Gyvo garso koncertas

Sa 29/07/2023 20:00
Renavo dvaro parkas, Mažeikiai

Alanas Chošnau: pralenkiantis laiką kūrėjas

„Nuo 14 metų sąmoningai mačiau save tik muzikoje. Muzika man reiškia viską – kelio pradžią ir pabaigą... Gyvenu muzika ir dėl jos esu pasirengęs visą save atiduoti. Tai mano likimas, kurį priėmiau su meile ir pasitikėjimu. Tikiu, kad mano klausytojai tai jaučia... (A. Chošnau)

Lietuvos muzikos pasaulyje Alanas Chošnau yra žinomas kaip vienos populiariausių 20 a. lietuviškos muzikos grupės „Naktinės personos“ įkūrėjas, dainų autorius, muzikos prodiuseris ir atlikėjas. Iki 2001 m. išsiskyrimo, ši grupė yra surengusi koncertą rekordinei auditorijai Vingio parke su beveik 30 000 klausytojų, išleidusi 10 albumų ir 2 singlus, įvertintus su “Geriausios metų grupės”, “Geriausios metų dainos”, “Metų albumo”, “Populiariausios grupės” ir kitais apdovanojimais. 2014 – 2018 m. grupė atnaujino savo veiklą, surengė tris sėkmingus turus po Lietuvą pažymint 20 metų kūrybos sukaktį. Atsikūrimas įrodė, kad tuometinė grupės kūrybos sėkmė nebuvo atsitiktinumas, o sukurtos dainos jau tapo nepriklausomos Lietuvos populiariosios muzikos istorijos dalimi.

Ne mažiau įspūdinga ir sėkminga yra solinė Alano Chošnau karjera, kuri jį įtvirtino kaip talentingą muzikos kompozitorių, prodiuserį ir atlikėją, turintį savitą muzikinį skambesį, unikalų balsą ir plačią klausytojų auditoriją tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje.  

2003 m. Alanas išleido pirmąjį solinį albumą „Pusiau atmerktos akys“, kuris tapo bestseleriu bei pelnė atlikėjui „Geriausio metų atlikėjo“ titulą. Taip pat šis albumas laimėjo „Auksinio disko“ apdovanojimą, o autorinė Alano daina „Laiškas ant sniego“ buvo išrinkta „Geriausia metų daina“. Vėliau sekė dar trijų sėkmingų solinių muzikos albumų išleidimas, o 2007 m. pasirodęs albumas “Aš kaip ir tu” pažymėjo ne tik paties atlikėjo, bet ir lietuviškos populiariosios muzikos kokybinį šuolį. Šio albumo garso suvedimo ir masteringo darbai buvo atlikti prestižinių “Grammy” apdovanojimų nominanto, Lietuvos išeivio Jono Dainiaus Beržanskio studijoje JAV. 2009 m. A. Chošnau albumas “Geri laikai” buvo įrašytas kartu su tarptautinį pripažinimą pelniusiu Lietuvos kūrėju ir atlikėju Mario Basanov, užsienyje žinomas sceniniu vardu “Ten Walls”. Šiuo albumu kūrėjai pralenkė tuometinį laiką ir nustebino Lietuvos klausytojus šiuolaikine elektronine lietuviška muzika.

Šiuo metu solinėje Alano Chošnau kolekcijoje yra 7 lietuviški autoriniai albumai, kurių kiekvienas naujai stebino klausytoją ir turtino muzikinį skonį. 2020 m. gegužės 26 d. Alanas Chošnau visus nustebino dar kartą. Nepaisant sudėtingų COVID-19 sąlygų, kurie sustabdė aktyvią koncertinę veiklą, visam pasauliui buvo pristatytas ir pirmasis tarptautinis autorinis Alano Chošnau ir britų prodiuserio Mark Reeder muzikos albumas “Children of Nature” anglų kalba, įrašytas Berlyne, kurį Lietuvos muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys pavadino itin netikėtu ir skyrė jam savo radijo laidą. Šį albumą bei  jo pristatymui sukurtus muzikinius klipus pastebėjo ir pasaulio žiniasklaida Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Japonijoje, Naujojoje Zelandijoje, Australijoje, Meksikoje, Brazilijoje ir JAV.

Tarp Berlyno ir Vilniaus

Alano Chošnau kūryba su pasaulinio kalibro britų muzikos prodiuseriu Mark Reeder yra itin profesionali ir turininga. M. Reeder yra stiprus muzikinis vardas alternatyvios elektroninės muzikos pasaulyje, o bendra kūryba su A. Chošnau prasidėjo po to, kai pirmoji jų meilės daina „Losing My Mind" suskambėjo prancūzų šaltojo karo laikų filme „Le Chant du Loup".

Mark Reeder – garsus muzikos prodiuseris, didžėjus, alternatyvios muzikos pasaulio žvaigždė iš Didžiosios Britanijos, kuris jau 30 metų gyvena Berlyne. Jis yra dirbęs su tokiais garsiais pasauliniais atlikėjais kaip Depeche Mode, Joy Division, New Order, Pet Shop Boys, atrado ir į tarptautinę sceną atvedė itin žinomą didžėjų Paul Van Dyk. Taip pat Mark Reeder yra sukūręs dokumentinį filmą apie Berlyną ir šio miesto klubinę kultūrą ir naktinį gyvenimą “B-Movie: Lust & Sound in West Berlin 1979 – 1989”. 1990 m. Mark Reeder įkūrė savo elektroninės muzikos įrašų kompaniją su aiškiu tikslu, užkoduotu pačiame pavadinime "Masterminded For Success", kurios misija yra atrasti ir pristatyti pasauliui muzikos talentus. Prodiuseris turi stiprią intuiciją išgirsti ir pamatyti talentingų kūrėjų potencialą ir daug patirties jį vystyti.

“Monumental” studijoje Berlyne jau įrašyti du bendri Alano Chošnau ir Mark Reeder muzikos albumai “Children of Nature” ir “Life Everywhere”. Juos papildo gražūs ir prasmingi vaizdo klipai skirti viso pasaulio auditorijai “All Alone”, “Children of Nature”, “Heavy Rainfall”, “It’s Who You Are”, “Love Of My Life”, “All You Need To Love”, “Širdis”, “I Wonder”. Šiuo metu kūrėjai įrašinėja jau trečiąjį albumą ir rengia tarptautinę koncertinę programą.

Lietuvos kūrėjas Alanas Chošnau vadovaujasi aukštomis gyvenimo vertybėmis, yra taiklaus žodžio meistras ir muzikos eruditas. Kiekvienas naujas Alano darbas pasižymi giliais tekstais ir magiška melodija, kuri nukelia mus į vaikystės svajones, leidžia sau leisti viską. Jis dainuoja apie esmines vertybes, tokias kaip pakylėta meilė iš dangaus, gilus santykis su mylimu žmogumi, kuris yra kiekvieno mūsų širdyse. Žodžiai paprasti, tačiau sudėti taikliai ir plaukia tiesiai iš kūrėjo širdies.

„Kojos kelyje, kelias žemėje. Mylimas žmogus kiekvieno mintyse. Lauki ar vilies, jau tikėdamas, čia ir tenai, dabar ar niekada.“ (A. Chošnau ir M. Reeder daina „Širdis“, 2022 m.)

Koncerto programoje skambės visiems žinomi Alano Chošnau soliniai ir grupės “Naktinės personos” hitai, taip pat naujos Alano dainos, sukurtos bendradarbiaujant tiek su Mark Reeder, tiek su žinomais lietuvių kūrėjais Leon Somov, Mario Basanov, Bäsello. Koncerte patirsite visas emocijų spalvas, nuo jaukios melancholijos, meilės ir vilties iki ekstazės, kylančios iš kokybiškos elektroninės šokių muzikos.

Žemaitijos dvarų muzikos festivalis: per muziką atsiveria dvarų ir žmogaus grožis

Renginys yra Žemaitijos dvarų muzikos festivalio 3-iojo leidimo programos „perlas", vyks gyvai žaliame, miškų ir Varduvos upės apjuostame Renavo dvaro parke įrengtoje scenoje.

Renavo dvarą daugiau nei 200 metų valdė kilminga baronų Rionė giminė. Dabar su meile puoselėjamo dvaro rūmų menėse įkurta muziejinė ekspozicija, reprezentuojanti XIX-XX a. pr.  dvarų kultūrą: puošnūs išlikę interjerai su puikiomis koklinėmis krosnimis, unikalia biblioteka, vertingais baldais, paveikslais, skulptūromis ir kitais dekoro elementais.

Dvaro ansamblį supa vaismedžių sodai bei parkas, kuriame auga ir storiausia Lietuvoje eglė. Renavo dvaro sodyba garsėja kaip tikri gamtos – grybų, augalų, gyvūnų mylėtojai. Čia saugiai gyvena šikšnosparniai, organizuojami jų stebėjimai, renkamos parke augančios vaistažolės arbatai bei sodo derlius obuolių sūriui ar sultims. Visomis gėrybėmis šeimininkai vaišina renginių svečius bei atlikėjus.

Kasmet koncertų salėje ir rūmų terasoje pasirodo įvairių tautų - italų, prancūzų, Argentinos, lenkų, latvių, lietuvių ir kitų šalių klasikinio žanro atlikėjai, džiazo muzikantai, operos solistai. Renavo dvaras garsėja šilta publika, aukščiausio lygio koncertais, taip pat jau tradiciniais tapusiais renginiais – pavasarine Žibučių žydėjimo švente, vasarą Žemaitijos dvarų muzikos festivaliu bei pamėgtu renginiu „Baltų kvapų naktyje" ir šventišku Kalėdiniu koncertu.  

Festivalį kuria ir organizuoja kompanija „Klasikos degustacija". Festivalio rėmėjas – „Plungės lagūna“.

Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
Alanas Chošnau. Gyvo garso koncertas Sa 29/07/2023 20:00 Renavo dvaro parkas, Mažeikiai
Event Alanas Chošnau. Gyvo garso koncertas
Date / Time Sa 29/07/2023 20:00
Venue Renavo dvaro parkas, Mažeikiai
Good to know
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 19:00
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 10 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

The event organiser takes responsibility for the event and its quality. In the event of cancellation or postponement of the event, the organiser is responsible for deciding on the return of tickets and refunds and is liable for refunds and damages. Tickets are non-exchangeable and non-refundable (including non-attendance).
The ticket distributor is acting only as an independent agent and is not liable for refunds or damages. Refunds must be requested from the event organiser. For more information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
 
Venue
Renavo dvaro parkas
Dvaro g. 2, Renavas, Mažeikiai Lithuania
Promoter
Klasikos degustacija, UAB
Klasikos degustacija, UAB
Mindaugo g. 27 - 28 Vilnius
vigaile@klasikosdegustacija.lt/+37065924000
Reg. no: 304445246
Event Alanas Chošnau. Gyvo garso koncertas
Date / Time Sa 29/07/2023 20:00
Venue Renavo dvaro parkas, Mažeikiai
No results have been found for your request.
Loading...
Reload