logo
Basket: 0
No results have been found for your request.
Loading...
Reload

alt-J - Vilnius 2022

Mo 18/07/2022 20:00
Vilniaus universiteto Botanikos sodas, Vilnius
46.00

Jie grįžta! Viena geriausių britų grupių „alt-J“ kitą vasarą Vilniuje pristatys naują albumą

Koncertai grįžta po nejaukios tylos, ir, tikėkimės, viskas tuoj bus kaip anuomet. Gal ir nėra taip, kaip planavom, bet po galais, muzikos industrija atsigauna.

Ta proga muzikos agentūra „8 Days A Week” vėl kviečia į tikrą koncertą be stogo. Patvirtinta, kad viena geriausių britų muzikos grupių „alt-J” kitą vasarą Vilniuje pristatys naują albumą. Tiesa, apie jį mes dar nieko nežinome.

„alt-J“ pasirodymas Vilniuje suplanuotas kitų metų liepos 18 d. Nebe koncertų salėje, kaip pirmą kartą, bet Vilniaus universiteto (VU) Botanikos sode. Ten pat, kur kitą vasarą pasirodys britas Michaelas Kiwanuka, islandai „Of Monsters and Men“ ir JAV roko legendos „Pixies“.

Apie „alt-J“

„Jie grįžta. Vilnių sakė įsimylėjo. „alt-J“ yra viena ryškiausių grupių dabartinėje muzikos industrijoje. Jie įrodė, kad ir masėms reikia intelektualios muzikos. Atrodo, kad jie groja ne dėl pinigų. Gal todėl jiems taip gražiai sekasi. Jie kuria unikalų muzikos pasaulį, kurio įvaizdį patys ir suformavo. Mūsų laukia dozė aukščiausio lygio šiuolaikinės muzikos, naujos idėjos ir įspūdingas šou atvirame ore“, - sakė muzikos agentūros „8 Days A Week” partneris Martynas Butkevičius.

Praėjo beveik penkiolika metų nuo grupės pradžios Lidso universitete. „alt-J“ tapo naujosios kartos vedliais, nors ne visi juos pamėgo iškart. Dabar be jų neįsivaizduojami geriausi grojaraščiai, kino filmų garso takeliai ir didieji vasaros festivaliai. Tiesa, patys juokauja, kad gatvėmis gali vaikščioti ramiai. Jų veidus mažai kas atpažįsta.

„alt-J“ – literatūros, muzikos ir istorijos moksliukai. Daugelis jų klipų ir dainų yra aliuzija į praeities įvykius ar popkultūrą. „Matilda“ atiduoda duoklę Luco Bessono juostai „Leonas“. Hitas „Deadcrush“ pasakoja apie karaliaus Henriko VIII žmoną. „Taro“ – tragiška karo fotografų Roberto Capos ir Gerdos Taro meilės istorija. Nemažai eilučių pasiskolintos iš praėjusio amžiaus literatūros šedevrų, knygų vaikams ar dainų.

Futuristinis ir kompiuterinį žaidimą primenantis „Relaxer“ turo koncertas Vilniuje 2018-tųjų vasarį tikrai įėjo į istoriją. Tada į koncertų salę „Compensa“ netilpo visi norintys. Tai buvo koncertas, kurį buvo būtina pakartoti.

Savo muziką jie vadina „ausinių muzika“ ir kuria klausymo patirtį. Trečiasis albumas „Relaxer“ buvo žingsnis gilyn į sąmonę. Tačiau apsilankę gyvuose „alt-J“ pasirodymuose gauna daugiau – nepamirštamą šviesų ir garso spektaklį. Jų gyvi koncertai yra galinga sakralinė ir kinematografinė patirtis.

Prieš keletą metų jie išleido ir „Reduxer“ – perdirbtą „Relaxer” versiją su repo žvaigždėmis (Little Simz, Pusha T, Danny Brown). Trikampio ženklu pasivadinusios trijulės dainos suskambėjo naujai. Nieko nuostabaus – „alt-J“ jau daug metų yra eksperimentų ir idėjų sinonimas.

„Nėra taip, kad specialiai stengiamės kurti sudėtingas dainas. Mums taip tiesiog išeina. Rašyti paprastą muziką mums neįdomu. Žmonės kartais galvoja, kad mes pretenzingi. Bet vien būti scenoje jau yra pretenzinga, tai neįprastas užsiėmimas“, – viename interviu LRT muzikos žurnalistui Ramūnui Zilniui sakė grupės klavišininkas Gusas Ungeris-Hamiltonas.

Grupės „alt-J“ muzika ypatinga tuo, kad ją mėgsta labai skirtingi žmonės. Koncertuose visi moka dainų žodžius atmintinai, o atmosferos pavydėtų net patys didžiausi pasaulio festivaliai. Neapleidžia nuojauta, kad kitą vasarą visas Vilnius dainuos kartu su jais.

Atrask. Daugiau. Muzikos. 

Pirmieji pigesni bilietai

www.8dw.lt

https://www.altjband.com
https://www.facebook.com/altJ.band
https://www.instagram.com/unrealaltj
https://www.youtube.com/Altjband
https://altjband.tumblr.com


 
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
alt-J - Vilnius 2022 Mo 18/07/2022 20:00 Vilniaus universiteto Botanikos sodas, Vilnius 46.00
Good to know
For purchasing more than 10 tickets, please contact vipklientai@bilietai.lt
 
Doors open: 19:00
Entrance for children is for free up to 6 years old
Age limit: N-18, younger must be accompanied by an adult
Discounts: -
 

Please note that before purchasing tickets, you should assess the current situation regarding Government of the Republic of Lithuania COVID-19 restrictions on events and their participants. The ticket distributor acts as a revealed intermediary. If the event does not take place or is postponed, the event organizer, not the ticket distributor, assumes responsibility for the refund of the tickets purchased.
Venue
Vilniaus universiteto Botanikos sodas
Kairėnų g. 43 Vilnius Lithuania
Promoter
8 Days A Week Agency, UAB
8 Days A Week Agency, UAB
Islandijos g. 6, Vilnius
www.8dw.lt / tickets@8dw.lt
Reg. no: 305527276
VAT LT100013541518
Same promoter Same venue
Buy ticket (Perkeltas) Oh Wonder - 22 Break Tour 2022 (Perkeltas) Oh Wonder - 22 Break Tour 2022 Menų fabrikas Loftas, Vilnius 36.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket (Perkeltas) Sóley - Vilnius (Perkeltas) Sóley - Vilnius Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 26.00 - 36.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket Inhaler - European Tour 2022 - Vilnius PopularPopularInhaler - European Tour 2022 - Vilnius Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius 31.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket (Perkeltas) Michael Kiwanuka - Vilnius (Perkeltas) Michael Kiwanuka - Vilnius Vilniaus universiteto Botanikos sodas, Vilnius 46.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket AURORA - Vilnius - European Tour 2022 AURORA - Vilnius - European Tour 2022 Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius 36.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!