logo
Basket: 0
No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Andrius Kaniava. NAKTIS TEATRE.

Sa 19/02/2022 18:00
Panevėžio muzikinis teatras, Panevėžys
13.20 - 16.20

Atšauktas gegužės 3 dienos renginys. Bilietus galite grąžinti bilietų įsigijimo vietoje arba internetu. Jei bilietus įsigijote teatro kasoje, kreipkitės: el. p. info@tiketa.lt, tel. nr. +37061378464.

Bilietų grąžinimo terminas – dvi savaitės po neįvykusio renginio.

 

Atšauktas kovo 15 dienos renginys. Bilietus galite grąžinti iki kovo 30 dienos kasose, kuriose juos pirkote.

 

Atšauktas pasirodymas Lazdijuose. Bilietus galite grąžinti iki balandžio 9 dienos kasose, kuriose juos pirkote.

 

Nukeltas kovo 21 dienos spektaklis į spalio 7 dieną. Anksčiau pirkti bilietai galios. Informacija dėl bilietų grąžinimų bus pateikta artimiausiu metu.

 

Nukeltas kovo 13 dienos spektaklis į spalio 16 dieną 19:00 val. Anksčiau pirkti bilietai galios. Informacija dėl bilietų grąžinimų bus pateikta artimiausiu metu.

 

Jūs paklausite – kodėl ne vakaras? Ir būsite teisūs! Vakaras - tai tas laikas, kai nevalingai norisi užklysti į teatrą. Bet scena pilna muzikos, šviesų ir teatro magijos vakare, naktį – lieka tuščia! Ir tada ji tampa atvira praeičiai. Sako, naktį teatre galima išgirsti į anapusybę išėjųsių Didžiųjų Artistų balsus, praėjusių laikų žiūrovų ovacijas ir muziką…

 

Deja, spektakliai neturi išliekamosios vertės… Jie lieka tik juos mačiusiųjų atminty. Ir muzika yra tai, kas mums suteikia galimybę prisiminti spektaklius, kurie daugeliui iš mūsų pakeitė gyvenimą.

 

„Naktis teatre” – tai muzika ir dainos, su kuriomis susidūriau pats. Tai nemažas laiko tarpas -beveik ketvirtis amžiaus - nuo gyvenimo „Aukštyn kojom” iki „Brėmeno muzikantų”. Tai muzika, kurią, būdamas vaikas, jaunuolis, studentas, klausiau sėdėdamas ant Teatro laiptų ir mačiau joje save. Tai dainos, kurios niekada negavo galimybės patekti į rampų šviesą, bet turi tokį dramaturginį užtaisą, kad tiesiog prašosi į sceną. Ne tai kad prašosi… jos persekioja, lenda pro langą, brukasi pro visus plyšius ir reikalauja būti išgirstos. Ir, manau, ta naktis atėjo!” – nekantraudamas pristatyti programą mintimis dalinasi aktorius Andrius Kaniava.

 

Dainos iš miuziklų „Meilė ir mirtis Veronoje”, „Ugnies medžioklė su varovais”, iš spektaklių „Didysis geismas”, ,,Pabėgimas iš Trepsės namų“, ,,Pinokio kronikos“, „Išėjau aš stotin”, „Taisyklė nr. 1 arba sapnuoti Vilnių draudžiama“, „Liūdnojo vaizdo riteris“ ir daugybės kitų, ryškų sceninį gyvenimą nugyvenusių pastatymų. O kaip gi be Andriaus Kulikausko sukurtų dainų, Tom Waits ir 4 Non Blondes melodijų… Ir tai tikrai dar ne viskas, ką galima išgirsti naktį teatre. Suintrigavome? Uždanga kyla jau spalio 26 d. 18 val. Kauno kultūros centre, gruodžio 10 d., 18 val. Panevėžio muzikiniame teatre.

 

Kartu su Andriumi Kaniava muzikuos: Sigitas Mickis (klavišiniai), Tadas Dešukas (smuikas), Gintarė Bauerytė (pritariamasis vokalas). Šviesomis NAKTĮ TEATRE spalvins šviesų dailininkas Pijus Vasiliauskas, o ausiai malonų garsą užtikrins garso režisierius Giedrius Ūsas.

 

Į koncertą kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“

 

Daugiau informacijos: www.bardai.lt, koncertai@bardai.lt, tel. 867223266

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Andrius Kaniava. NAKTIS TEATRE. Sa 19/02/2022 18:00 Panevėžio muzikinis teatras, Panevėžys 13.20 - 16.20
Venue
Panevėžio muzikinis teatras
Nepriklausomybės aikštė 8 Panevėžys Lithuania
Promoter
Geros muzikos ekspertai, VšĮ
Kareivių g. 6-510 kab. P.d. 2.9, Vilnius
+37068584897
Reg. no: 303832852
Other dates Same promoter Same venue
Buy ticket Andrius Kaniava. NAKTIS TEATRE. Tiketa.ltTiketa.ltAndrius Kaniava. NAKTIS TEATRE. Birštono kultūros centras, Birštonas 13.20 - 16.20
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket Andrius Kaniava. NAKTIS TEATRE. Tiketa.ltTiketa.ltAndrius Kaniava. NAKTIS TEATRE. Girstučio kultūros ir sporto centras, Kaunas 13.20 - 21.20
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!