logo
Select period
Search from map
Menu

Andrius Mamontovas

Fr 07/04/2023 20:00
Cadogan Hall
49.00 - 99.00

Elektromechaninis Andriaus Mamontovo koncertas | LONDONAS

Balandžio 7-ąją Londone, istorinėje „Cadogan Hall“ koncertų salėje, Andrius Mamontovas, bendradarbiaudamas su kompozitoriumi, muzikantu Eimantu Belicku, pristatys netradicinį, naujų skambesių kupiną elektromechaninį koncertą. Pasirodyme skambės naujausi Lietuvos muzikos legendos kūriniai ir didžiausi superhitai, kurie, neabejotinai, gerbėjus nustebins naujais muzikiniais atspalviais. 

Andrius Mamontovas – žmogus, kurio pristatinėti Lietuvoje nebereikia. Išgirdus jo vardu atmintyje pradeda rikiuotis daugybės jo dainų pavadinimai: „Ufonautai“, „Ar prisimeni mane?“, „Kai tu atversi man duris“, „Geltona. Žalia. Raudona“, „Ar tai būtum tu?“, „Mono arba Stereo“, „Saulės miestas“, „Meilės nebus per daug“, „Laužo šviesa“ ir daugybė kitų. O kaip žinomi kūriniai skambėtų elektromechaninės muzikos amplua?

Jau daugelį metų elektromechaninė muzika yra viena labiausiai Andrių Mamontovą dominančių muzikos sričių. Pasirodymų metu atrodo, kad ją atlikti nėra sudėtinga, tačiau toks klausytojus pasiekiantis įspūdis reikalauja labai daug pastangų ir pasiruošimo. Atlikėjas nuolat bandė į savo muziką įtraukti elektroninės muzikos elementų, tačiau, anot muzikanto, jie tinka ne visoms jo dainoms.

2019 m. A. Mamontovas festivalyje „Midsummer Vilnius“ pirmą kartą įgyvendino ilgai svajotą elektroninės muzikos pasirodymą „Vaikystėje dažnai kažką konstruodavau žaisdamas, todėl į muzikos kūrimą kartais žiūriu lyg inžinierius. Man patinka naujovės ir elektroniniai instrumentai. Man patinka jungti skirtingus elementus, kad atsirastų kažkas naujo. Elektroninė muzika yra mano didžiausia meilė ir aš nuosekliai žingsnis po žingsnio žengiu link jos savo kūryboje“, – apie pasirodymą kalbėjo Andrius Mamontovas. Nuoseklios kūrybos rezultatai visomis spalvomis atsiskleis ir „Cadogan Hall“ koncertų salėje vyksiančiame koncerte. 

950 klausytojų talpinanti erdvė pasižymi nuostabia akustika ir prabangia aplinka. Šią koncertų salę kaip geriausią visame Londone renkasi daugelis svarbiausių Jungtinės Karalystės orkestrų. Taip pat čia reziduoja britų muzikinės kultūros pažiba – Karališkasis filharmonijos orkestras, savo koncertus rengia Londone besisvečiuojantys orkestrai.

 

 
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Andrius Mamontovas Fr 07/04/2023 20:00 Cadogan Hall 49.00 - 99.00
Event Andrius Mamontovas
Date / Time Fr 07/04/2023 20:00
Venue Cadogan Hall
Price 49.00 - 99.00
Good to know

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

 

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų kreipkitės vipklientai@bilietai.lt

The event organiser takes responsibility for the event and its quality. Ticket refunds will only be given if the event is cancelled or postponed. The ticket distributor acts as a revealed intermediary. For detailed information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
Venue
Cadogan Hall
5 Sloane Terrace, Londonas United kingdom
Promoter
Fors event UAB
Trakų g. 7 - 15 Vilnius
info@forsevent.com; +370 621 31 936
Reg. no: 302710977
VAT LT100006777816
Event Andrius Mamontovas
Date / Time Fr 07/04/2023 20:00
Venue Cadogan Hall
Price 49.00 - 99.00
Same promoter
Buy ticket Andrius Mamontovas PopularPopularAndrius Mamontovas Vilniaus Vingio parkas, Vilnius
Buy ticket Violeta Urmana. Gala koncertas PopularPopularVioleta Urmana. Gala koncertas Valdovų rūmai, Vilnius
Buy ticket Future Cello PopularPopularFuture Cello Valdovų rūmai, Vilnius
Buy ticket Kenny Garrett PopularPopularKenny Garrett Valdovų rūmai, Vilnius
No results have been found for your request.
Loading...
Reload