logo
Select period
Search from map
Menu
Search from map
Select period

''AŠ ESU UKRAINA'' koncertas su Eurovizijos nugalėtojais KALUSH Orchestra, Monika Liu, 8 kambariu ir Mad Money

Show descriptionHide description
Informuojame, kad renginys perkeltas į KAUNO ŽALGIRIO ARENĄ!
 
Renginys ''AŠ ESU UKRAINA'' koncertas su Eurovizijos nugalėtojais KALUSH Orchestra perkeliamas į KAUNO ŽALGIRIO ARENĄ, įvyks numatyta data 2022.06.16 20:00
 
Visi anksčiau įsigyti bilietai galios ir jų keisti nereikia.
 
Visgi jei Jums netinka pasikeitusi renginio vieta, dėl bilietų grąžinimo prašome kreiptis iki 2022.06.14 (imtinai) pateikiant prašymą čia: https://www.bilietai.lt/lit/ticket-refund-application
 
 
 “AŠ ESU UKRAINA” koncertas su Eurovizijos nugalėtojais KALUSH Orchestra
 
KALUSH Orchestra yra Ukrainą atstovaujanti grupė, kuri šiais metais laimėjo Eurovizijos konkursą. Visa Europa ir Pasaulis palaiko Ukrainą! Jūs irgi galite palaikyti Ukrainą koncerte su KALUSH Orchestra.
 
50 proc. Jūsų  už bilietus sumokėtos sumos atiteks “AŠ ESU UKRAINA” fondui, kurį įkurė Ukrainos ambasada Lietuvoje. Daugiau apie paramą ir fondą (https://www.aukok.lt/projektai/AS-ESU-UKRAINA)
 
“KALUSH Orchestra” žinutė visiems Europos gerbėjams: "Neapsimetinėkite, kad dabar vykstantis karas Ukrainoje yra tolimas filmas, kurį žiūrite. Kažką, kas yra toli. Ukraina yra Europos centras, ir šis žiaurus karas vyksta būtent ten. Kai atsibundate ir girdite sprogimus. Kai nežinai, ar tavo tėvai, draugai, giminaičiai dar gyvi. Ši patirtis varo iš proto, ji griauna tavo psichinę sveikatą. Kuo greičiau sulauksime pagalbos iš Europos, kuo greičiau susivienysime, kuo daugiau žmonių padės ir informuos mus apie tai, tuo greičiau karas baigsis. Ir neišplis į kitas šalis", - sako grupės lyderis Olehas Psiukas.
 
Grupė "KALUSH Orchestra" susikūrė 2021 m. kaip šešių muzikantų grupė ir kaip 2019 m. įkurto pirmojo projekto "KALUSH" atšaka. Pavadinimas "Kalush" kilo iš Oleh gimtojo miesto vakarinėje Ukrainos dalyje. “KALUSH Orchestra” yra vieni iš jaunųjų Ukrainos hiphopo scenos kūrėjų. Hiphopo kultūra yra itin populiari ir ryškiai matoma, bei eskaluojama tarp šiuolaikinių miesto kultūros atstovų. Esminis “KALUSH Orchestra” skirtumas nuo kitų Ukrainos grupių - etninės muzikos elementų derinimas su modernia garso produkcija, hiphopo šokiais ir repu ukrainiečių kalba.
 
Koncerte taip pat pasirodys Monika Liu, 8 kambarys ir Mad Money.
 
Sekite “KALUSH Orchestra” socialiniuose tinkluose:
Instagram: @kalush.official
Tik Tok: @kalush.official
Spotify:

Events

No events were found
Loading...
Reload
No results have been found for your request.
Loading...
Reload