No results have been found for your request.
Loading...
Reload

ATB, Eiffel 65, Coco Star, Sonique Millennium Fest

Sa 30/03/2019 21:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas
49.00 - 88.80
Į Lietuvą vieninteliam pasirodymui Baltijos šalyse atvyksta vienas geriausių visų laikų didžėjų - André Tanneberger (ATB).

Millennium fest line up.
ATB!!!
Coco star!
Sonique!
Eiffel 65!

Pirmą kartą Lietuvoje, didžiausioje Žalgirio arenoje, kovo 30 dieną įvyks "Millennium 2000 fest". Koncertas ir vienos nakties muzikos ir šviesų festivalis sprogdins Kauną.Mes trenksmu vienai nakčiai grįžtame į 2000 metus.

"Let me tell you, you know
Aah, I need a miracle
I need a miracle
It's more than physical
What I need to feel from you..." Taip! Šią dainą išgirsime gyvai sausakimšoje Žalgirio arėnoje.Į Lietuvą atvyks Mega žvaigždė Coco Star - kurios hitas “Tocas as miricale” groja beveik visuose pasaulio festivaliuose ir radijo stotyse.  Antra Vakaro žvaigždė -viena geriausių Britanijos didžėjų ir atlikėjų - Sonique su tokiais hitais kaip "It Feels So Good" ir "Sky" privers pakelti tūkstančius rankų į viršų! Vakarui pasiekus kulminaciją ant scenos žengs šokių muzikos genijai - Eiffel 65, kurie yra vieno žymiausių pasaulio hitų "Blue Da Ba kūrėjai. Taip pat vakaro metu lazerių show, pirmą kartą Lietuvoje 8 metrų skulptūros ir dar 4 didžėjai Žalgirio areną pavers didžiausia šokių muzikos aikštele. Mes grįšime į spalvingus 2000 metus ir šis koncertas-festivalis bus aukso raidėmis įrašytas į Lietuvos koncertų istoriją.
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
ATB, Eiffel 65, Coco Star, Sonique Millennium Fest Sa 30/03/2019 21:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 49.00 - 88.80
Good to know
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

RAMIRENT klubas 108-111 sektoriai!
Norint įsigyti vietas prie staliukų į nuolaidos laukelį įveskite kodą RAMIRENT.
Prie staliuko bilietai parduodami po 2 vnt.!

„Žalgirio“ arenos VIP ložininkams
Užsidengusios ložės yra perkeltos į 112 sektoriaus 3-8 eiles. Į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį prieš pasirenkant vietas.

Durys atidaromos: ~20:00
Renginio trukmė: ~4:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: į nuolaidos laukelį įveskite kodą "neįgaliesiems" ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 106-107, 111 ir 112-113 sektorių 18 eilėje už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia: Į nuolaidos laukelį įveskite kodą LYDINTIEMS ir pasirinkite bilietą sektoriuje LYDINTIEMS NEĮGALIUOSIUS su judėjimo negalia: Šio bilieto turėtojas bus įleistas į areną tik lydintis neįgalųjį asmenį kuris turi judėjimo negalia. Papildoma kėdė bus pastatyta šalia neįgaliojo pasirinktos vietos. SVARBU! Premium Ramirent klube lydinčiojo bilietas negalioja.
Nuolaidos: netaikomos

„Žalgirio“ arenos AUDI VIP klubo nariams
Nauji klubo nariai perka bilietus nuo rugsėjo 1 d. 108 Ramirent klubo sektoriuje. Į nuolaidos laukelį įveskite kortelės numerį prieš renkantis vietas.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Venue
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lithuania
Promoter
ER group
Pilies g. 12 Kaunas
Same venue