logo
Basket: 0
logo
Select period:
Basket: 0
No results have been found for your request.
Loading...
Reload

(Atšauktas) Akustinis Svetlanos Surganovos ir Orkestro koncertas | Vilnius

Su 22/05/2022 18:00
Vaidilos teatras, Vilnius
Pranešame, kad renginys Akustinis Svetlanos Surganovos ir Orkestro koncertas | Vilnius, turėjęs įvykti gegužės 22 d., yra atšaukiamas.
 
Bilietus įsigijusiems internetu pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti nuo gegužės 2 d.
 
Pirkusius kasose, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766
 
Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

Dėl koncertų Lietuvoje!

Brangūs draugai, partneriai, kolegos ir visi, su kuo draugaujame ir bendradarbiaujame jau daugelį metų!

Dėl visiems suprantamų priežasčių mes sustabdome ir kol kas neribotam laikui perkeliame du mums labai svarbius ir širdyje išnešiotus projektus: spektaklį Skaičiuoklė (mūsų nuomone iškilios režisierės Ženios Berkovič, kuris buvo suplanuotas balandžio 9 ir 10 dienomis Vilniuje ir puikios, įkvepiančios kūrėjos Svetlanos Surganovos ir jos orkestro koncertus, suplanuotus gegužės 22 ir 23 dienomis Vilniuje).

Praeitą šeštadienį, Maskvoje, Ženia Berkovič viena išėjo į piketą su šūkiu: „Karui ne!, Putinui ne!“, tačiau ją sulaikė pradžiai 20 parų. Jos pilietinę poziciją be išimties palaiko visi šio teatrinio projekto dalyviai.

Po to, kai pasirodė informacija apie planuojamus Svetlanos Surganovos ir jos Orkestro koncertus Ukrainoje, pas ją taip pat prasidėjo nemalonumai.

Ir žiūrint į situaciją netgi labiausiai nusipelniusių menininkų akimis, kuomet vyksta karas, liejasi nekaltų žmonių kraujas ir tęsiasi putiniška agresija, tai nėra tinkamas laikas pramogoms.

Todėl siūlome visiems kartu palaukti! Mes iš visos širdies linkime, kad kuo greičiau pasibaigtų beprasmė agresija ir kraujo praliejimas, laisvės Ukrainai ir kad kuo greičiau rusų tauta išsivaduotų nuo Putino rėžimo!

Suprantama, iškyla finansinis klausimas – juk Jūs nusipirkote bilietus ir tam išleidote savo nelengvai uždirbtus pinigus, todėl jeigu Jūs kreipsitės į bilietų platintoją su prašymu grąžinti pinigus (prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766), mes palaipsniui, pagal savo finansines galimybes pradėsime jų gražinimą.

Tačiau jeigu Jūs turite galimybę palaukti ir negrąžinti bilietų, labai prašome mums apie tai pranešti. Būsime jums dėkingi už galimybę bent trumpam atsikvėpti šiuo sunkiu laikotarpiu.

Jūs galite bet kuriuo metu kreiptis į mus visais klausimais susijusiais su paminėtais renginiais telefonų numeriais: +370 618 01331, +370 671 76502.

Tais pačiais numeriais mes su džiaugsmu priimsime ne tik Jūsų pageidavimus, prašymus, bet ir pasiūlymus dėl pagalbos ir bendradarbiavimo – patikėkite, mums to labai reikia.

Dėkojame jums už kantrybę ir pasitikėjimą!

Visų mūsų džiaugsmui Vilniuje įvyks nuostabus Svetlanos Surganovos ir Orkestro koncertas!

Į daugybę Lietuvos ir užsienio Svetlanos Surganovos ir jos Orkestro meno gerbėjų, nekantriai laukiančių mylimų artistų koncertų, klausimus galime su malonumu atsakyti - koncertai tikrai įvyks! Ir būtent tuo laiku, kaip ir suplanuota t. y. gegužės 22 ir 23 dienomis!
Turime pastebėti, kad dar niekada nėra buvę tokių neįprastų sunkumų organizuojant šiuos koncertus!
Įvairūs pavyduoliai, troliai ir kiti nelabai geri žmonės netgi bandė surasti tam tikrą politinį atspalvį, tačiau nepriekaištingos S. Surganovos reputacijos ir jos šviesios auros dėka, bei Ukrainos valstybės pagalbos dėka, kuri raštu patvirtino apie teigiamą ukrainiečių požiūrį į Surganovą ir palinkėjo mums gerų koncertų Lietuvoje, mums pavyko įveikti visus pasipriešinimo barjerus. Beje 2022 m. rudenį planuojami S. Surganovos koncertai pačioje Ukrainoje.
Vienintelis įvykęs pasikeitimas – buvo nuspręsta pakeisti pasirodymo vietą į labiau patogią atlikėjams ir publikai bei tobulą akustiškai – Vaidilos teatrą, kuris randasi pačiame miesto centre: A.Jakšto g. 9, Vilniuje.
Didžiulis ačiū artistams ir jų vadybai, Vaidilos teatro administracijai, Ukrainos valstybės atstovams ir ačiū jums visiems tikrojo, gyvojo meno gerbėjams už palaikymą ir kantrybę!

Koncertas įvyks, tad būkite pasiruošę atvykti ir būtinai saugokite turimus bilietus, jie galios perkeltam koncertui ir pozityviai įtakos jūsų nuotaiką!
Jokios stichinės nelaimės nesutrukdys susitikti su mylimais ir taip ilgai lauktais artistais!
Visi jau įsigyti bilietai galioja ir keisti jų į naujus bilietus nereikės. O tiems kas dar nespėjote įsigyti bilietų į šiuos puikius kocertus, dabar yra pats laikas nusipirkti juos visose bilietai.lt kasose!

Prieš paskelbdama 2-jų metų kūrybinę pertrauką, Svetlana nusprendė pasirodyti Lietuvoje, pristatydama unikalią muzikinę–teatralizuotą programą „AKUSTIKA“ arba „Kontraste“, kurios metu grupė iš 10 žmonių išskirtinai akustiniais instrumentais atliks pačius geriausius ir mylimiausius grupės kūrinius!

Grupė „Surganova ir Orkestras“ Svetlanos Surganovos buvo įkurta 2003 metais, jai palikus kitą, pačios suburtą kolektyvą – „Naktiniai Snaiperiai“. Grupė iš karto išsiskyrė iš kitų, užėmusi unikalią vietą rusų muzikos industrijoje. Sankt Peterburgo inteligentams „apsilankyti pas Surganovą“ yra toks pat gero tono ženklas, kaip ir nuvykti į Ermitažą ar Marijinką.

Grupė yra toli nuo šablonų ir formatų, savo žanrų įvairove nepriklausanti nei vienai muzikinei krypčiai. Rokas, latino, trip-hop, prancūzų šansonas, brit-pop, elektronika — skirtingos „Surganovos ir Orkestro“ kūrybos pusės – išsirutulioja į labai skirtingas kūrybines kombinacijas. Poliarinių žanrų samplaika atvaizduoja komandos kūrybinio diapazono platumą ir įvairiapusiškumą.
Į nieką nepanašūs, nuo pirmosios natos atpažįstami „Surganova ir Orkestras“ yra vieni iš daugiausiai gastroliuojančių kolektyvų. Reikšmingiausių festivalių vedovai „Surganovą ir Orkestrą“ vadina „daugiausia saulės turinčia“ grupe, o meno kritikai iki šiol bando įminti jų muzikos fenomeną.
Aukštasis atlikimo meistriškumas su elegantiško nerūpestingumo šydu išduoda nepakartojamą autorinį stilių, nesistengiantį globalizuotis išlaikant jausmų ir santykių etiką. Dainuodami apie paprastus, kiekvienam artimus dalykus, „Surganova ir Orkestas“ užsitarnavo tūkstančių gerbėjų susižavėjimą savo dialogo su žiūrovų sale giluma. Paprastumo ir jėgos derinys su beribe emocijų koncentracija, nuoširdus pateikimas su chuliganišku šarmu, saviironija ir užburiantis šarmas priverčia publiką tai šokti, tai sustingti ir susimąstyti. Kiekvienam grupės koncertui yra būdinga savotiškai tirpstanti konstanta, griaunanti dialogo su žiūrovu baigtinumą, provokuojanti naujam susitikimui. „Ji pakeitė mano gyvenimą“, – dažnai prisipažįsta S. Surganovos koncertuose apsilankę žiūrovai.
Viskas, kuo kvėpuoja Svetlana Surganova, atgyja su jos grupės muzikantų pirštais, pradedant nuo debiutinio albumo „Nejaugi tai aš“ (2003), kuris buvo išparduotas 100 000 egzempliorių oficialiu tiražu ir už metų pasiekimus gavo Fonogramų gamintojų nacionalinės federacijos premiją „Auksinė plokštelė“. Grupė ir toliau išlaikė jai būdingą naujų formų netikėtumą ir estetinį tikslumą.
„Sielą svaiginantis“ albumas „Šopeno mylimoji“ (2005) klausytoją apgaubia įkaitusios tragedijos atmosfera. Plokštelė „Druska“ (2007) įėjo į geriausių dešimtmečio roko albumų dešimtuką, „Rusų reporterio“ žurnalo nuomone. Dvasingas, romantinis albumas „Laiko patikrinta“ (2008) — geriausias metų albumas, muzikinio portalo Newsmusic kritikų teigimu. „Pasimatysime greitai“ (2011) – brutalus ir veržlus. Iš pralekiančių impresionistinių miniatiūrų supintas albumas „Žaidimas klasėmis“ (2014) įrašytas su styginiu sekstetu. Lyrinė plokštelė „Taika pasauliui“ (2015) tapo ryškiu pasisakymu šiuolaikinių įvykių tema. Iš viso šiai dienai grupė yra išleidusi 14 albumų.
Travestijos organika su karalienės laikysena išduoda Surganovos dramatinę kilmę. Ne veltui daug grupės koncertinių programų yra sąmojingai teatralizuotos. Atrodo, kad Surganova iš paties teksto ištraukia žodžių melodiją, kurdama dainas žymiausių praėjusių amžių poetų: Cvetajevos, Brodskio, Achmatovos, Gumiliovo, Lorkos, Himeneso, Beranže eilėmis.


Bilietai į unikalų Svetlanos Surganovos ir Orkestro akustinį koncertą „Kontraste“ 2022 m. gegužės 22 d. 18.00, Vilniuje, Vaidilos teatre parduodami visose bilietai.lt kasose.

Informacija apie koncertą ir bilietų užsakymas: +370 645 36403, +370 671 76502

Pasiūlymai dėl galimo bendradarbiavimo: +370 618 01331

 

 

Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
(Atšauktas) Akustinis Svetlanos Surganovos ir Orkestro koncertas | Vilnius Su 22/05/2022 18:00 Vaidilos teatras, Vilnius
Good to know
For purchasing more than 10 tickets, please contact vipklientai@bilietai.lt
 
Doors open: 30 min. until event
Event length: 2 h 
Breaks: no
Event language: russian
Entrance for children is not for free
Age limit: N-6
Discounts: -
 

The event organiser takes responsibility for the event and its quality. Ticket refunds will only be given if the event is cancelled or postponed. The ticket distributor acts as a revealed intermediary. For detailed information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
Venue
Vaidilos teatras
A. Jakšto g. 9 Vilnius Lithuania
Promoter
DRUG, UAB
Ligoninės g. 6 -15, Vilnius
markuliaforever@yahoo.com / +37064536403
Reg. no: 301696193