logo
Select period
Search from map
Menu
Search from map
Select period

(Atšauktas) Artur Pirožkov (PAPILDOMAS)

Tu 12/04/2022 20:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Atnaujinta 2022 03 28

Pranešame, kad renginių “Artur Pirožkov", kuris turėjo įvykti 2020 m. kovo 22, 23 d., 2021 m.  spalio 25, 26 d., 2022 m . balandžio 11, 12 d. Vilniuje yra atšauktas.

Bilietų pirkėjus prašome užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://bit.ly/3tHWnE3

Prašymai priimami iki balandžio 30 d.

Grąžinimai bus atlikti iki gegužės 15 d.

 

Vadovaujantis 2020 m. gegužės 13 d. įsigaliojusiu COVID-19 (koronaviruso infekcijos) paskelbto karantino sukeltų pasekmių poveikio vartojimo sutarčių dėl renginių organizavimo paslaugų teikimo vykdymui įstatymu (Įstatymas), už bilietus į renginius, kurie neįvyko dėl karantino metu nustatytų draudimų, sumokėta kaina nėra grąžinama. Vis dėlto, jei nauja renginio data Jums netinka, bilietą per 60 dienų nuo Įstatymo įsigaliojimo galite iškeisti į atitinkamos vertės kuponą, kuriuo galėsite pasinaudoti pirkdami bilietus į kitus organizatoriaus UAB „Bravo Events“ renginius. Kuponas galios 12 mėn. nuo jo išdavimo datos. Jeigu per 12 mėnesių kupono nepanaudosite, galėsite per 14 dienų kreiptis į renginio organizatorių ir susigrąžinti kupono vertę atitinkančią pinigų sumą.

 Jeigu pageidausite savo bilietus iškeisti į kuponus, tą galite padaryti iki liepos 13 d. susisiekę su organizatorium el. paštu info@bravoevents.lt. Laiške prašome nurodyti žemiau esančią informaciją. Gavęs duomenis, organizatorius atsiųs jums kuponą, kuris galios 12 mėn. nuo jo išdavimo perkant bilietus į visus organizatoriaus renginius. Jei per šį laikotarpį nerasite sau tinkamo renginio, kuponą galėsi gražinti per 14 dienų nuo jo galiojimo pabaigos ir atgauti pinigus.

Reikalingi duomenys:

  1. Renginio pavadinimas
  2. Renginio data, nurodyta ant bilieto
  3. Jūsų elektroninis paštas
  4. Jūsų telefono numeris
  5. Bilieto (-ų) numeris (-iai)
  6. Bilieto (-ų) nuotrauką (-as)
  7. Jei bilietas (-ai) buvo pirktas (-i) kasoje, būtina pateikti pirkimą įrodantį dokumentą (pvz., pirkimo čekį ar banko išrašą)
  8. Laiške būtina parašyti, kad sutinkate su žemiau nurodyta sąlyga:

Užpildydamas ir pateikdamas šį prašymą: (i) patvirtinu, kad sutinku perduoti aukščiau nurodytus asmens duomenis duomenų valdytojui UAB „BRAVO EVENTS“ bilieto iškeitimo į kuponą paslaugos administravimo tikslu.

 

Pirmasis didysis Arturo Pirožkovo koncertas Vilniuje!

2019 m. pavasarį Maskvoje įvyko pirmasis didysis solinis A. Pirožkovo koncertas, nustebinęs visus susirinkusius drąsiais sprendimais ir išskirtiniu šou. Dabar populiarus atlikėjas skuba pristatyti savo naują programą „Užkabino mane“ (rus. «Зацепила меня») ir Lietuvos žiūrovams! Geriausios dainos, įkaitusi atmosfera ir charizmatiškasis A. Pirožkovas – visa tai kovo 22 d. koncertų salėje „Compensa“.

Populiarus aktorius, TV laidų vedėjas, dainininkas ir prodiuseris Aleksandras Revva jau seniai savo humoristinius pasirodymus papuošdavo muzikiniais numeriais. Tačiau išaušo valanda, kai kadaise sukurtas personažas peraugo savo kūrėją ir tapo pirmo ryškumo žvaigžde! A. Pirožkovas – mačo, širdžių ėdikas, kurį A. Revva 2009 m. sugalvojo vienam humoristiniam šou – tapo labai populiariu atlikėju, turinčiu daugiamilijoninę gerbėjų auditoriją. Daugybė prestižinių muzikinių apdovanojimų, milijoninės vaizdo klipų peržiūros internete ir aukščiausios vietos populiariausių dainų sąrašuose.

„Užkabino“ (rus. «Зацепила»), „#KaipCelentano“ (rus. «#КакЧелентано») – tai tik pora iš daugelio A. Pirožkovo hitų, kurie užkariavo ne tik muzikinius topus, bet ir klausytojų širdis. Kiekvienai A. Pirožkovo dainai lemta tapti hitu. Prieš 4 mėnesius pasirodęs dainos „Alkoholikė“ (rus. «Алкоголичка») klipas jau surinko 122 mln. peržiūrų, o vos prieš mėnesį pasirodžiusio klipo „Ji nusprendė pasiduoti“ (rus. «Она решила сдаться») peržiūrų skaičius jau artėja prie 13 mln. slenksčio.

Linksma muzika, lengvi motyvai, „kabinantis“ tekstas ir jau girdi, kaip A. Pirožkovo gerbėjai niūniuoja naują dainą!

„Kai kūriau A. Pirožkovo personažą, tai buvo tarsi pokštas, – apie savo sukurtą alter ego pasakoja A. Revva. – O dabar A. Pirožkovas yra populiaresnis už mane. Bet tegul taip ir būna – jis gi geras vaikinas!“

A. Pirožkovo koncertas – tai mėgstamiausi hitai, sukurti šokiams, unikalus humoras ir begalinė charizma, kuria atlikėjas dalijasi su savo žiūrovais per kiekvieną koncertą. Pasitikinantis savimi ir žinantis savo stipriąsias puses A. Pirožkovas visada pasiruošęs nustebinti ir pradžiuginti savo gerbėjus! A. Pirožkovas – kovo 22 d. koncertų salėje „Compensa“.

Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
(Atšauktas) Artur Pirožkov (PAPILDOMAS) Tu 12/04/2022 20:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Event (Atšauktas) Artur Pirožkov (PAPILDOMAS)
Date / Time Tu 12/04/2022 20:00
Venue COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Good to know
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: rusų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-7
Nuolaidos: netaikomos
 

The event organiser takes responsibility for the event and its quality. Ticket refunds will only be given if the event is cancelled or postponed. The ticket distributor acts as a revealed intermediary. For detailed information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
Venue
Promoter
Bravo events UAB
Upės g. 6 Vilnius
+37052194353 / info@bravoevents.lt
Reg. no: 302711794
VAT LT100006600811
Event (Atšauktas) Artur Pirožkov (PAPILDOMAS)
Date / Time Tu 12/04/2022 20:00
Venue COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Same venue
Buy ticket IFBB WORLD FIT MODEL CHAMPIONSHIPS 2022 IFBB WORLD FIT MODEL CHAMPIONSHIPS 2022 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 18.00
Buy ticket (Perkeltas) The Magical Music Of Harry Potter (Perkeltas) The Magical Music Of Harry Potter COMPENSA koncertų salė, Vilnius 39.90 - 89.90
Buy ticket Al BANO Felicita PopularPopularAl BANO Felicita COMPENSA koncertų salė, Vilnius 40.50 - 146.50
Buy ticket Misterija ''Dievai ir žmonės'' Misterija ''Dievai ir žmonės'' COMPENSA koncertų salė, Vilnius 23.00 - 43.00
No results have been found for your request.
Loading...
Reload