logo
Select period
Search from map
Menu

(Atšauktas) Fortepijono virtuozas Anton Rosputko (Ukraina - Austria)!

Sa 07/05/2022 18:00
Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas
Pranešame, kad renginys Fortepijono virtuozas Anton Rosputko (Ukraina - Austria)!, turėjęs įvykti gegužės 7 d., yra atšaukiamas.
 
Bilietus įsigijusiems internetu pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki gegužės 18 d.
 
Pirkusius kasose, prašome užpildyti pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/lit/ticket-refund-application
 
Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.
 

Kauno filharmonijoje koncertuos fortepijono virtuozas Anton Rosputko (Ukraina -Austria)!

Po ilgos pertraukos, gegužės 7 dieną Kauno valstybinėje filharmonijoje pasirodys pianistas-virtuozas, klasikinės muzikos magas, ypatingai apdovanotas talentu, ukrainiečių kilmės Austrijos atlikėjas Anton Rosputko. Talentingas muzikantas, kurio jautrių pirštų dėka fortepijonas tiesiog atgyja ir dainuoja, yra tapęs tarptautinių konkursų Italijoje, Austrijoje, JAV, Kinijoje ir kt. šalyse laureatu. Būdamas vos 16 metų muzikantas pasirodė garsiame Zalcburgo meno festivalyje ir nuo to laiko aktyviai koncertuoja geriausiose Europos salėse.

Puikiai pabaigęs Mozarteum universitetą Austrijoje, skirtą neeilinių gabumų muzikantams,  Anton atliko stažuotę Italijoje ir tapo kylančia fortepijono meno žvaigžde, pasiruošusia su koncertais aplankyti visą pasaulį!
Jo pasirodymuose publika pasiekia ekstazės būseną: aukščiausio lygio A. Rosputko technika derinama su ypatinga, šilta ir malonia aura, pilna nuostabių emocijų, todėl ryšys su publika užmezgamas iškarto.
Kiekvienas A. Rosputko pasirodymas tai daugybės emocijų, išgyvenimų ir nepamirštamo įspūdžio visuma. Atlikėjas gyliai pasineria į atliekamų kūrinius ir ypatingai emocionaliai perteikia klausytojams jų esmę. 

Labai džiugu, kad muzikantui gastrolių Austrijoje ir Italijoje metu pavyko rasti keletą laisvų dienų tam, kad atvykti į Lietuvą ir atlikti du jausmingus koncertus. A. Rosputko su mūsų šalies žmonėmis sieja ypatingai stiprus dvasinis ryšys. Pirmą kartą jis apsilankė Lietuvoje dar 2004 m. kuomet puikiai pasirodė jaunųjų pianistų konkurse „Gradus ad Parnassum“ ir laimėjo 1-ąją vietą. 2006 m. muzikantas pasirodė Kauno jaunųjų atlikėjų festivalyje. 2010 m. jis vėl buvo pakviestas į šį festivalį ir kaip solistas bei drauge su Kauno filharmonijos simfoniniu orkestru pasirodė festivalio uždarymo koncerte.
A. Rosputko - pianistas, kuris nepalieka klausytojų abejingų. Jis paliečia klausytojų širdis ne tik savo talentingu muzikavimu scenoje, bet ir žmogiškomis savybėmis, jautrumu ir pozityvia energija.

Savo koncertinėje programoje A. Rosputko pristatys žymių kompozitorių F. Chopin, C. Debussy, F. Liszt kūrinius.

 

Bilietai į vienintelį garsaus pianisto Anton Rosputko koncertą gegužės 7 d. 18.00 Kauno valstybinėje filharmonijoje parduodami visose bilietai.lt kasose ir internetu.

Paskubėkite – bilietai bus parduodami tik į parterį.

Papildoma informacija dėl bendradarbiavimo ir bilietų užsakymo tel.

+370 677 00699, +370 645 36403

Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
(Atšauktas) Fortepijono virtuozas Anton Rosputko (Ukraina - Austria)! Sa 07/05/2022 18:00 Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas
Event (Atšauktas) Fortepijono virtuozas Anton Rosputko (Ukraina - Austria)!
Date / Time Sa 07/05/2022 18:00
Venue Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas
Good to know
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 20 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-6
Nuolaidos: netaikomos
 

The event organiser takes responsibility for the event and its quality. Ticket refunds will only be given if the event is cancelled or postponed. The ticket distributor acts as a revealed intermediary. For detailed information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
Venue
Kauno valstybinė filharmonija
E. Ožeškienės g. 12 Kaunas Lithuania
Promoter
DRUG, UAB
Ligoninės g. 6 -15, Vilnius
markuliaforever@yahoo.com / +37064536403
Reg. no: 301696193
Event (Atšauktas) Fortepijono virtuozas Anton Rosputko (Ukraina - Austria)!
Date / Time Sa 07/05/2022 18:00
Venue Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas
Same promoter Same venue
Buy ticket Nuostabioji dainininkė GABIA VERONICA (Argentina) NewNewNuostabioji dainininkė GABIA VERONICA (Argentina) Vilniaus meno erdvė ''Kvartirnik'', Vilnius 32.50 - 36.00
Event is suspended (pakeista renginio vieta) Genialus JAV gitaristas, kompozitorius, dainininkas, bliuzo legenda Jurijus Naumovas SuspendedSuspended(pakeista renginio vieta) Genialus JAV gitaristas, kompozitorius, dainininkas, bliuzo legenda Jurijus Naumovas Marijampolės dramos teatras, Marijampolė
No results have been found for your request.
Loading...
Reload