No results have been found for your request.
Loading...
Reload

(Atšauktas) JAVIER FERNÁNDEZ CRUZ grupė ''LOS NENS'' ir šou grupė ''DEEPLY LATIN'' koncertiniame ture ''VIVA LATINO''

Sa 09/03/2019 19:00
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
JAVIER FERNÁNDEZ CRUZ
   Ispanų ir Lotynų Amerikos muzikos grupė
   ''LOS NENS''
     ir šou grupė iš Kubos ''DEEPLY LATIN''
      koncertiniame ture
''VIVA LATINO''
 
Grupė „Los Nens“ yra unikali ispanų ir Lotynų Amerikos muzikos vienovė, kurios lyderis ir apologetas Javieras Fernándesas Cruzas (Javier Fernández Cruz) yra kilęs iš Madrido, tačiau neapsiriboja ir vykdo savo misiją supažindinti su viso pasaulio ispaniškai kalbančių šalių ir regionų muzikinėmis tradicijomis.

Į koncertinę programą „VIVA LATINO“ įtrauktos autentiškos ispaniškos dainos ir šokiai, kurie įtrauks Jus į muzikinę kelionę po Ispaniją ir Lotynų Amerikos regiono šalis – girdėsite tiek rumbos ir flamenko ritmus, tiek ispanų folkloro skambesį, taip pat meksikiečių bolero, užburiančias argentinietiško tango melodijas ir, žinoma, puikiai pažįstamą populiariųjų „Buena Vista Social Club“ repertuaro ikirevoliucinę kubiečių muziką bei šiuolaikines tradicinių kubiečių dainų interpretacijas.

Koncerto klausytojai turės galimybę išgirsti išties autentišką Lotynų Amerikos muzikos skambesį, kurį dovanos akustinė ispanų gitara, bosinė gitara, būgnai, įvairi afro ir latino perkusija, taip pat pučiamieji instrumentai, trimitas ir trombonas, suteikiantys šiai kraują kaitinančiai muzikai ypatingos ugnies.

Žavingus akcentus šou programoje sudės ypatingi vakaro svečiai – perkusininkas Miguelis Hernandezas Giraldi (Miguel Hernandez Giraldi) iš Čilės, profesionalus duetas iš „laisvės salos“ Kubos „Deeply Latin“Mailevis Ortega Fernandesa (Mailevis Ortega Fernandez) un Matsue Castellano (Matsue Castellano), demonstruosiantys įvairiausius kubietiškų šokių stilius ir scenos meną. Jų šokiai yra energingi ir kupini gyvenimo džiaugsmo, taip pat duetas papildo grupės „Los Nens“ latino skambesį tokia autentiška kubiečių perkusija kaip klaves ir guiro. Ne veltui daugelyje pasaulio muzikos festivalių šis šou pelnė žiūrovų simpatijų apdovanojimą.

Kviečiame Jus į uždegančią ir užvedančią fiestą – šventę ispanų ir Lotynų Amerikos muzikos ritmais!
Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
(Atšauktas) JAVIER FERNÁNDEZ CRUZ grupė ''LOS NENS'' ir šou grupė ''DEEPLY LATIN'' koncertiniame ture ''VIVA LATINO'' Sa 09/03/2019 19:00 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Good to know
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomosRenginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Venue
Šaulių g. 36 Klaipėda Lithuania
Promoter
Impresario ltd
Brīvības 193A Ryga
Same venue