No results have been found for your request.
Loading...
Reload

(Atšauktas) Junior VALENTINO Carnival 2019

Fr 15/02/2019 16:00
Traukinių Depas, Vilnius
Pranešame, kad renginys Junior VALENTINO Carnival, turėjęs įvykti vasario 15 d., yra atšaukiamas.

Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus kreditine kortele, Nordea, Šiaulių) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Tiksli grąžinimų data jau netrukus.

Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę kreditine kortele, Nordea, Šiaulių banko sąskaita, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/40014


Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

Meilė gali būti visokia. Jautri, tyra, pakelianti iki debesų, vedanti iš proto, verčianti šypsotis. Tačiau nėra sipresnės meilės už tą, kurią jaučiame muzikai. Todėl visus jaunuosius klubinės muzikos gerbėjus kviečiame Valentino dieną meilę švęsti kartu su geriausiais skambesiais.

Vasario 15 dieną jaunimui duris atvers ypatinga, jaunųjų šokėjų dar neištrypta erdvė – Vilniaus keleivinių traukinių depas. Įspūdingos erdvės talpins visus, norinčius pasileisti plaukus ir pasilinksminti apsuptiems švaraus ir kokybiško garso, stulbinančiu lazerių šou ir smagių pramogų.

Praleidę šį renginį tikrai gailėsis, nes dalyvių čia lauks 9 aukštų pastato dydžio dekoracijos, milžiniška scena ir populiariausi šiuolaikinių hitų autoriai iš Lietuvos ir užsienio.

DĖMESIO: renginys blaivus ir jame nebus parduodami alkoholiniai gėrimai. Pasiliekame teisę neįsileisti neblaivių ar į renginio teritoriją bandančių įsinešti alkoholinius gėrimus asmenų.

Visa informacija rasite: www.juniorvalentino.lt

Events website: http://www.GRANDVALENTINO.lt

Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
(Atšauktas) Junior VALENTINO Carnival 2019 Fr 15/02/2019 16:00 Traukinių Depas, Vilnius
Good to know
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Renginio trukmė: 5 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-12
Nuolaidos:
-20% perkant 5 ir daugiau bilietų
-20% moksleiviams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
-50% tėvams

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Venue
Iešmininkų gatvė 17a Vilnius Lithuania
Promoter
Všį Muzika ir Renginiai
Rinktinės g. 41-68 Vilnius