logo
Select period
Search from map
Menu

(Atšauktas) (Kaunas) Vytautas Kernagis. Koncertas

Sa 21/05/2022 20:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas

Atnaujinta 2022 04 14

Pranešame, kad renginių “Vytautas Kernagis. Koncertas ", kuris turėjo įvykti 2022 m. gegužės 19 d. Vilniuje ir gegužės 21 d. Kaune yra atšauktas.

Pirkę kasose prašome užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://bit.ly/3tHWnE3

Bilietus įsigijusiems internetu pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2022 metų gegužės 15 dienos.

Prašymai priimami iki gegužės 30 d.

---

Maestro Vytauto Kernagio muzika grįžta į koncertų sales. Didžiausiose Lietuvos arenose V. Kernagio gimtadienio proga bus surengti įspūdingi pasirodymai jo atminimui. 

Gegužės 19 dieną Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje ir gegužės 21 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančiuose koncertuose bus atliekami kūriniai iš skirtingų Vytauto Kernagio gyvenimo etapų taip paminint visą jo kūrybinį ir gyvenimo kelią.

Kiekvieną pasirodymą sudarys trys dalys: akustinė, kabaretinė „Dainos Teatro“ ir Tautos šauklio. Pastarojo V. Kernagio kūrybinio laikotarpio metu gimusios dainos po daugiau nei 30 metų nelauktai vėl tapo itin aktualiomis.

Koncerto metu žymiausias V. Kernagio dainas atliks Andrius Mamontovas, Mantas Jankavičius, Raminta Naujanytė-Bjelle, Giedrė Kilčiauskienė ir choras „Bel Canto“. Pasirodymo metu skambančiai muzikai pritars ir orkestras.

 

„Vytauto Kernagio indėlis į Lietuvos muziką – milžiniškas. Jis – išskirtinis artistas, svarbus visiems kartu su juo kūrusiems ir vėlesnės kartos atlikėjams. Aš – ne išimtis. Labai džiaugiuosi galimybe atlikti kelis jo kūrinius“, – sakė A. Mamontovas.

Dainininkai koncerto metu skambėsiančius kūrinius interaktyviai atliks kartu su pačiu maestro, kurio balsas vėl suskambės scenoje, o jį dainuojantį bus galima išvysti arenose įrengtuose ekranuose. Visa tai leis nostalgiškiems klausytojų prisiminimams apie maestro vėl atgyti.

Koncerto režisierius – Vytautas Dambrauskas, kompozitorius – Jievaras Jasinskis. Abu koncertus ves maestro dukra Eglė Kernagytė.

„Švęsime gimtadienius iš trijų kūrybinių laikotarpių: pirmasis – pradžia, akustinis ir dainuojamoji poezija, antrasis – teatraliniai pasirodymai su dainos teatru ir kabaretu, trečiasis – nepriklausomybės era ir šventiškos tautos dainos“, – sakė ji.

Koncertą iniciatorius Vytauto Kernagio Fondas.

 
Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
(Atšauktas) (Kaunas) Vytautas Kernagis. Koncertas Sa 21/05/2022 20:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Event (Atšauktas) (Kaunas) Vytautas Kernagis. Koncertas
Date / Time Sa 21/05/2022 20:00
Venue Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Good to know

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (bilietų kontrolės metu pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

 

AUDI bei Ramirent PREMIUM klubo bilietus gali įsigyti visi norintys (klubo narystės turėti nereikia). Su klubo bilietu naudokitės atskiru įėjimu į areną, atskira nemokama rūbine bei tik klubo svečiams skirtos lounge zonos ir baro paslaugomis. Apie AUDI klubą daugiau informacijos ČIA. / Apie Ramirent PREMIUM klubą daugiau informacija ČIA.


Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: į nuolaidos laukelį įveskite kodą "neįgaliesiems" ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 104-107, 111 ir 112-113 sektorių 18 eilėje už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia:
Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. SVARBU, jog su vienu neįgaliuoju bus įleistas tik vienas lydintysis. Neįgalusis vietoje privalo pateikti neįgaliojo pažymėjimą.

„Žalgirio“ arenos AUDI klubo nariams
Esami klubo nariai perkasi bilietus nuo kovo 10 iki 24 d.
Užsidengusios 122-123 klubo vietos perka 120-121 klubo sektoriuose. Prieš renkantis vietas į nuolaidos laukelį įveskite kortelės numerį. Neparduoti klubo bilietai patenka į viešą prekybą nuo kovo 25 dienos.


The event organiser takes responsibility for the event and its quality. Ticket refunds will only be given if the event is cancelled or postponed. The ticket distributor acts as a revealed intermediary. For detailed information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
Venue
Kauno Žalgirio arena
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lithuania
Promoter
Fors event UAB
Trakų g. 7 - 15 Vilnius
info@forsevent.com; +370 621 31 936
Reg. no: 302710977
VAT LT100006777816
Event (Atšauktas) (Kaunas) Vytautas Kernagis. Koncertas
Date / Time Sa 21/05/2022 20:00
Venue Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Same venue
Buy ticket Elderbrook PopularPopularElderbrook Kauno Žalgirio arena, Kaunas 45.00 - 60.00
Buy ticket Muzikinis spektaklis visai šeimai ''Pasakų medis'' - Kaunas Muzikinis spektaklis visai šeimai ''Pasakų medis'' - Kaunas Kauno Žalgirio arena, Kaunas 28.70 - 63.70
Buy ticket Laima Vaikule | Christmas Rendez Vous / KAUNAS PopularPopularLaima Vaikule | Christmas Rendez Vous / KAUNAS Kauno Žalgirio arena, Kaunas 29.00 - 86.53
Buy ticket Rokas Yan | Kaunas Rokas Yan | Kaunas Kauno Žalgirio arena, SDG Amfiteatras, Kaunas 15.00 - 18.00
No results have been found for your request.
Loading...
Reload