logo
Select period
Search from map
Menu

(Atšauktas) RAGE - Live Resurrection 2023 - Vilnius

We 15/03/2023 20:00
Pramogų salė VAKARIS, Pramogų salė ''Vakaris'', Vilnius

Pranešame, kad renginys RAGE - Live Resurrection 2023 - Vilnius, turėjęs įvykti 2023 metų kovo 15 d., yra atšaukiamas.
 
Pirkę kasose arba pagal išankstinę sąskaitą prašome užpildyti pinigų grąžinimo formą. 
Prašymą rasite čia:
https://www.bilietai.lt/lit/ticket-refund-application 

Bilietus įsigijusiems internetu pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2022 metų gruodžio 9 dienos.

Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus.

Lietuvoje pirmą kartą koncertuos legendinė vokiečių roko grupė RAGE

Aprimus koronaviruso pandemijai, toli gražu ne visi atlikėjai dėl daugybės neapibrėžtumų ryžtasi keliauti po Europą bei perkelia savo koncertinius planus vėlesniam laikotarpiui. Taip atsitiko ir su Vokietijos hevy metalo mohikanais „Rage“. 2020 m. sausio mėnesį jie išleido savo 25-tą studijinį albumą „Wings Of Rage“, kurį norėjo pristatyti tais pačiais metais Europos ture, bet planus teko atidėti. Pandemijos metu grupa nauja sudėtimi įrašė dar vieną albumą „Resurrection Day“, kurio pristatymas perkeliamas į 2023 m. Vis gi viltis miršta paskutinė: RAGE koncertas vyks 2023 m. kovo 15 d. Vilniaus klube „Vakaris“.

Rage - Monetary Gods (2021)
https://youtu.be/aqbMZnQKjTg

Grupę „Rage“ 1984 metais subūrė Peteris Wagneris, apie kurio galimą giminystę su garsiuoju klasikos kompozitoriumi istorija nutyli. Pradžioje jie vadinosi „Avenger“, bet atsiradus grupei Anglijoje tokiu pačiu pavadinimu, vokiečiai ketino pasivadinti „Furious Rage“. Galiausiai pavadinimas sutrumpėjo iki „Rage“ ir tuomet grupė užėmė garbingą vietą Vokietijos heavy/power metalo scenos avangarde. Drauge su tokiais grandais kaip „Helloween“, „Running Wild“, „Blind Guardian“ ir “Grave Digger“ šiandien „Rage“ yra viena ilgaamžiškiausių šios scenos atstovių.

Grupės sudėtis kartais keičiasi, bet nesvarbu keliese jie groja – trise ar keturiese - „Rage“ yra labai produktyvūs. Su nedidelėmis išimtimis jie savo studijinius albumus leidžia kasmet, taigi ir turi jų jau 25-is. Vienas išskirtiniausių jų darbų yra  1996-ųjų „Lingua Mortis“ – tai pirmasis vokiečių metalo grupės įrašytas klasikinės muzikos leidinys apskritai, vėliau pristatytas su simfoniniu orkestru.

RAGE - True (2020)
https://youtu.be/MbzYWkmRFR0

Naujausias studijinis darbas „Resurrection Day“ pasirodė 2021 m. Jame įrašytos dainos kaip niekad taikliai apibendrina beveik keturių dekadų grupės kūrybinę patirtį ir skambesio eksperimentus, tuo pačiu tarsi atverčiant naują jos istorijos puslapį. Ir kaip įprasta, grupė rengia ilgalaikes albumo pristatymo gastroles. Jų metu jie ruošiasi surengti aibę klubinių ir stadioninių koncertų. Kad šie vokiečiai sugeba pritraukti ne vien mažų auditorijų dėmesį, byloja jų laikas nuo laiko pasikartojantys turai su simfoniniu orkestru ir reguliarūs pasirodymai „Wacken Open Air“ festivalyje net 80 000 žiūrovų akivaizdoje. Vienas tokių koncertų čia įamžintas DVD, o grupės 35-mečio proga, jie buvo absoliutūs taip pat jubiliejinio, 30-ojo šio festivalio headlaineriai.

RAGE - Let Them Rest In Peace (2020)
https://youtu.be/o4neWTJ4zeU

Per daugiau nei trisdešimt grupės „Rage“ gyvavimo metų joje pabuvojo net 13 muzikantų. Grupėje nuolat sukosi talentingi ir techniški nariai, tačiau vienu metu čia grojo du išskirtiniai muzikantai: gitaristas Victoras Smolskis ir būgnininkas Mike Terrana. 2020-ųjų pandemijos metu įvyko naujausia rokiruotė. Šiandieninė, ir kaip jau įprasta, tarptautinė „Rage“ sudėtis yra tokia: grupės įkūrėjas, vokalistas ir boso gitaristas Peteris Wagneris, venesueliečių kilmės gitaristą Marcos Rodriguezą pakeitę du vokiečių gitaristai Stefanas Weberis ir Jeanas Bormannas bei graikų kilmės būgnininkas Vassilios Maniatopoulos. Pastarieji du yra ir pritariantys balsai.

Artėdamas prie kūrybinio 40-mečio, „Rage“ kolektyvas nė neketina sustoti, nes turi dar daug parako. Tuo įsitikinti galės ir mūsų melomanai jų „Live Resurrection“ turo koncerte mūsų šalyje 2023 m. kovo 15-tą dieną klube „Vakaris“ Vilniuje.

RAGE - Blackened Karma
https://youtu.be/f_OB6hO9ONE

 

Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
(Atšauktas) RAGE - Live Resurrection 2023 - Vilnius We 15/03/2023 20:00 Pramogų salė VAKARIS, Pramogų salė ''Vakaris'', Vilnius
Event (Atšauktas) RAGE - Live Resurrection 2023 - Vilnius
Date / Time We 15/03/2023 20:00
Venue Pramogų salė VAKARIS, Pramogų salė ''Vakaris'', Vilnius
Good to know
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys: ~ 19:00
Renginio trukmė: ~3 val.
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: N-16
Nuolaidos: netaikomos

Gerbiamieji lankytojai, didesnė bilieto kaina užtikrina Jums daugiau komforto mėgaujantis renginiu.

Pramogų salėje “Vakaris” yra atskira erdvė skirta 15-30 žmonių. Čia galite  paminėti svarbiausias Jūsų šventes mėgaujantis koncertu. Dėl rezervacijos rašykite el.paštu vilnius@vakaris.lt

The event organiser takes responsibility for the event and its quality. In the event of cancellation or postponement of the event, the organiser is responsible for deciding on the return of tickets and refunds and is liable for refunds and damages. Tickets are non-exchangeable and non-refundable (including non-attendance).
The ticket distributor is acting only as an independent agent and is not liable for refunds or damages. Refunds must be requested from the event organiser. For more information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
 
Venue
Pramogų salė VAKARIS
A. Stulginskio g. 8 (''Pramogų bankas'' 3-4 aukštai) Vilnius Lithuania
Promoter
VILNIAUS VIEŠIEJI RENGINIAI MB
Buivydiškių g. 14-707 Vilnius
vilnius@vakaris.lt / 8-698-49588
Reg. no: 304078355
Event (Atšauktas) RAGE - Live Resurrection 2023 - Vilnius
Date / Time We 15/03/2023 20:00
Venue Pramogų salė VAKARIS, Pramogų salė ''Vakaris'', Vilnius
Other dates Same venue
Buy ticket Symphonic Metal Night in Vilnius: SIRENIA, AMBERIAN DAWN, DARK SARAH, REXORIA Symphonic Metal Night in Vilnius: SIRENIA, AMBERIAN DAWN, DARK SARAH, REXORIA Pramogų salė VAKARIS, Vilnius
Buy ticket Legendinės grupės RONDO trijų dalių koncertas Legendinės grupės RONDO trijų dalių koncertas Pramogų salė VAKARIS, Vilnius
Buy ticket HIPERBAND - legendinės dainos HIPERBAND - legendinės dainos Pramogų salė VAKARIS, Vilnius
Buy ticket Išskirtinis jubiliejinis koncertas MAN-GO 25 su gyvo garso grupe | VILNIUS NewNewIšskirtinis jubiliejinis koncertas MAN-GO 25 su gyvo garso grupe | VILNIUS Pramogų salė VAKARIS, Vilnius
No results have been found for your request.
Loading...
Reload