logo
Basket: 0
No results have been found for your request.
Loading...
Reload

(Atšauktas) SIELA I 30 I Jubiliejinis koncertas

Fr 14/05/2021 20:00
LINE UP baras, Vilnius
 Atnaujinta 2021 04 28
Renginys atšauktas. Daugiau informacijos dėl grąžinimų artimiausiu metu.
 
----
 
Atnaujinta 2020 11 05
Informuojame, kad renginys SIELA I 30 I Jubiliejinis koncertas, kuris turėjo įvykti lapkričio 13 d. 20:00 LINE UP bare yra perkeliamas į 2021 m. gegužės 14 d.
Bilietai lieka galioti tie patys. Papildomai kreiptis nereikia.
Kam netinka nauja renginiu vieta prašome kreiptis el. paštu: 
info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766
Prašymai priimami iki lapkričio 20 d. 
---
DĖMESIO!

Informuojame, kad renginys SIELA I 30 I Jubiliejinis koncertas, kuris turėjo įvykti lapkričio 13 d. 20:00 Menų fabrike Loftas yra perkeliamas į LINE UP barą ardersu Geležinkelio g. 6, Vilnius.
Bilietai lieka galioti tie patys. Papildomai kreiptis nereikia.
Kam netinka nauja renginiu vieta prašome kreiptis el. paštu: 
info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766
Prašymai priimami iki lapkričio 1 d.

Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus.

 

SIELA │ 30 │ Jubiliejinis koncertas

Kovo 1-oji yra oficialus grupės „Siela“ gimtadienis, nes tądien Lietuvos radijas pirmą kartą ištransliavo Utenos rokerių kūrinį „Rudenio dievas“. Tai įvyko 1990-aisiais – lygiai prieš 30 metų.

Šiais metais švenčiamą išdidžią sukaktį „Siela“ įprasmins įspūdingu koncertu Vilniaus menų fabrike „Loftas“, kuris įvyks laikantis tradicijų – lapkričio 13-ąją. Kaip tik tokią dieną grupė šventė ir savo 20-metį.

Grupei „Siela“ simboliai visuomet buvo svarbūs. Jais kalbama uiversalumo kodą išlaikančiose grupės dainose, su kuriomis užaugo jau ne viena karta. Todėl ir šios datos pasirinkimas nėra atsitiktinis: penktadienis, 13-ta, klampus ruduo… Nesugalvosi geresnio laiko sugroti kultinį „Rudenio dievą“, prisiminti „Paskutinį herojų“, užversti galvą į juodą dangų, klausantis 1995-aisiais gimusio hito „Vėjas. Žvaigždė“.  

Be visų monstriškų gabalų, jubiliejiniame „Sielos“ koncerte skambės ir pastarųjų laikų kūryba: kas 3 metus išleidžiantys albumą rokeriai 30-metį pasitiko jau su 14-uoju albumu „Vėtroje“. 

Renginys vyks ypatingame atmosferiniame lauke, nes „Siela“ pasirodys gerbėjams ne tik šių dienų sąstatu. Be to, grupės muzika bus apvilkta specialiomis vaizdo projekcijomis iš archyvinės medžiagos, kuri tobulai tiks industrinei „Lofto“ erdvei, gimusiai buvusioje magnetofonų gamykloje.

Tai – dar vienas simbolinis „Sielos“ tiltas į dabar jau istorines repeticijas Utenos pieno kombinate ir ten gimusius pirmuosius buitinius įrašus magnetofono juostoje, kurią Aurelijus Sirgedas vežė į Lietuvos radiją Vilniuje, pakeliui karštligiškai rinkdamas savo grupės pavadinimą...

„Mūsų 30-mečio koncertas bus įdomi kelionė laiku. Jau dabar kapstomės po archyvus, skanuojame senas foto ir perrašinėjame video medžiagą ir senų video kasečių. Planuojame kartu su grupės gerbėjais atrinkti ir jubiliejiniame koncerte sugroti geriausias dainas iš įvairių „Sielos“ gyvavimo laikotarpių“, – sakė A. Sirgedas.


TAMSUS VANDENYNAS (Vėtroje, 2019)
http://bit.do/fdPLA

Daugiau apie grupę:
Facebook //
http://bit.do/fbKCJ
Instagram // http://bit.do/fbKC3

Youtube // http://bit.do/fbKCN
Spotify // http://bit.do/fbKDb
iTunes: http://bit.do/fdFpQ

---

DURYS: 19 val.
KONCERTO PRADŽIA: 20 val.

Bilietus platina BILIETAI.LT

Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
(Atšauktas) SIELA I 30 I Jubiliejinis koncertas Fr 14/05/2021 20:00 LINE UP baras, Vilnius
Good to know
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~3:30
Pertraukos: 1
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-7
Nuolaidos: netaikomos
 

Please note that before purchasing tickets, you should assess the current situation regarding Government of the Republic of Lithuania COVID-19 restrictions on events and their participants. The ticket distributor acts as a revealed intermediary. If the event does not take place or is postponed, the event organizer, not the ticket distributor, assumes responsibility for the refund of the tickets purchased.
Venue
LINE UP baras
Geležinkelio g. 6 Vilnius Lithuania
Promoter
CREATIVE INDUSTRIES UAB
Lvovo g. 13-12 Vilnius
860240950; info@creative-industries.net
Reg. no: 302908877